Şimdi Ara

PoyrazNET ile 24Mbps 150TL | 100Mbps 180TL / e-Devlet Dijital Abonelik / Ücretsiz Geçiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.935
Cevap
100
Favori
363.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mart ayında size başvurup, tt den aldığımz mevcut fiber hizmetini size geçirdiğimizde,

A) 1 ay sonra başka operatöre geçmek istersek, ıslak imzalı dilekçeyi size kargolamamız gerekiyor, şeklinde anladım?

B) Ayrıca bu şekilde başka operatöre geçmek istersek bir maliyet çıkıyor mu?

C) Maliyet çıkıyorsa bu maliyeti ödememek için en az 90 gün (3 ay) aboneiği devam mı ettirmemiz gerekiyor?

• kocaballi kullanıcısına yanıt

Farklı bir firmadan bizim firmamıza geçip 3 ay dolmadan farklı bir firmaya geçer yada aboneliğinizi iptal etmek isterseniz kampanyalı olarak sunulan ücretsiz aktivasyon bedeli(100TL) fatura edilecektir.

3 ay dolduktan sonra hiç bir ücret ödemeden iptal işleminiz yapılacaktır.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Geçişi yapmadan önce portunu VDSL olarak garantile. Yoksa sıkıntı yaşarsın. Telekom X firma müşterisi yerine kendine saklar o portu.

• şu an en uygun bu hizmeti kim veriyor

• inexo kullanıcısına yanıt

24Mbps hızı şuan en uygun biz veriyoruz diye biliyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oursoft

24Mbps hızı şuan en uygun biz veriyoruz diye biliyoruz :)

burada altyapı 12 mb max  tt bile 16 verelim deyince şaşırtıyorum onları. bana 8 bile yeter 12-16 da olur

• oursoft O kullanıcısına yanıt
    Poyraz wifi
  • inexo kullanıcısına yanıt
    belki netspeed

edit= 63 olmuş netspeed.en ucuz poyraz bu durumda

https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar/speedmax-avantaj-smart-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 25 Şubat 2022; 23:42:7 >
  • randa R kullanıcısına yanıt

Poyraz WiFi aboneleri P24 haric aktivasyon bedeli olmadan PoyrazNET tarifelerine geçiş yapabiliyorlar.

Samimi yanıtınız için teşekkür ederim. bir sorum daha olacak.

tarife değişiklikleri uygulaması yapılabiliyor mu?

yeni üyelik gerçekleştirip ilk olarak P75 paketini alsam ve gözlemleyip hızdan istediğim verimi alamazsam şayet P24'e geçebilir miyim mesela 2. ay için?

• fiber abonelerinden aylık modem kirası alınıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

fiber abonelerinden aylık modem kirası alınıyor mu?

Evet fiber altyapılarda tarife fiyatlarına ek aylık 10 TL modem kira bedeli bulunmaktadır.

• Taahhüt yok ama, fiyat garantisi var mı peki? Geçiş yapınca 1-2 ay sonra zam görüp pahalı kullanmayalım?
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

Maliyetler çok yüksek seviyede artmadıkça fiyatlarda artış düşünmüyoruz. Fakat bu durumda olsa bile firmamız piyasa koşullarında yine en uygun fiyat avantajıyla hizmet sunamaya devam edecektir. Şuanki kampanya fiyatı için 6 ay yükselmeme garantisi verebiliriz.

Teşekkürler. Zam garantisi olmasa da, şu 24 mbps de en uygun fiyat sizde olduğu gibi, her zaman en uygun fiyatı sunacağız demeniz tüketici için çok güzel. Peki bankalarla anlaşmanız var mı? Faturalar için bankalara otomatik ödeme talimatı verebiliyor muyuz?
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

Online işlemler uygulamamız üzerinden kredi kartınızı kaydedip otomatik ödemeyi aktif ettikten sonra faturalarınız otomatik olarak tahsil edilecektir.

Ayrıca ödemelerinizi banka hesap numaralarımıza havale ve eft ile yada faturamatik ödeme noktalarından yapabilirsiniz.

iş bu çok kötü oldu,bunu almayan iss arıyorum.

Şok net bağlantım sorduğumda çıkış yapabilirsiniz dedi.

Bakalım ortalama geçiş ne kadar sürüyor?

29unda 1×aylıl kullanım dolmadan 24 lüğe geçiş yapmayı planlıyorum bakalım

• power-pc P kullanıcısına yanıt

Telekom Fiber altyapıda kiralık modem uygulamasını yapmayan işletmeci olamaz. Çünkü fiber yapının kontrolü telekomun elinde. Kurulumlara sadece Telekom personeli gidiyor ve kiralık modemi kendileri kuruyorlar.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Geçiş süreci evraklar ulaştıktan sonra 2 iş günüdür. Bu süreç içerisinde aktif kullanım sağladığınız sağlayıcı geçişe onay vermesi beklenir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.