Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben nt'den aldım 499 tl'ye 16 gb dahili hafıza merak etme fazla para verme boşuna ben daha pek oyun yuklemedm ama yukledgm oynlarda sorn olmadı cok hosuma gitti tablet ekranı olsun dokunmatıgı olsun..sunu soyliyim sana KESİNLİKLE aradaki 1000 tl etmez!!! pişman olmazsın ben bunu aldm asla pişman olmadm her yonuyle tatmin edici..vınn muhabbeti de aşırı hosuma gitti arkadasın fenercell'i vardı markasını falan bilmiyorum ama ilk taktım abartmıyorum hiç bi işlem yapmadan(bazıları pini kırmak lazım diyolar normal bilgisayardan takıp heralde şifresi yoktu zaten arkadasın çunku hiçbişey istemedi taktıktan sonra) 10 saniye sonra internetteydim tabletin aşağısında avea 3g yazıyodu on numara hosuma gitti kısacası..kısaca şiddetle tavsiye
  • şimdi arkadaşlar bende alcam bi tablet ancak bi arkadaşın dediği gibi bu tabletlerde kameralar 0,3 e 2 mp işlemci 1,5 değil 1 ghz gibi mi ? sadece 1 kişi öyle söylemiş ama bilemedim
  • selam arkadaşlar, iyi bayramlar öncelikle.
    iki tablet arasında kaldım
    polypad 9716hd ve sony tablet sgpt111

Hangisini önerirsiniz
    polypad 600tl Amlogic cortex a9 işlemci

sony 700 tl Nvidia tegra 2 işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeislekel -- 26 Ekim 2012; 9:57:59 >
  • Selam Arkadaşlar ben urunu gold bilgisayardan aldım arife günü ürün herşeyi güzel sadece alt kattan üst kata wifi çekmiyor. birde öndeki kamera görüntüsü çok güzel arkadaki kamera berbat bu yüzden cihazdan soğudum birde ürün kutusundan üst sol kısmı ezik çıktı şimdi bu şekilde golda götürsem ben düşürdüm diye garanti dışı sayacaklar.

Arka kameradan sıkıntısı olan varmı arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zip -- 26 Ekim 2012; 14:10:36 >
  • Arkadaslar merhaba 9716 aldim ama bir problem var.
    Usb ile samsung galaxy pro telefonumu bagladigimda tablet kapaniyor ve acilmiyor. Sarja takmam gerekiyor. Neden boule oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar bende 9716 hd var bazi uygulamalarda koselerde kirmizi bi hat cikiyor 4 kenarida cevreliyor bazende direk uygulamadan atiyor ( atma isini sadece facebook uygulamasinda yasadim) ne yapmaliyim

hocam, hangi uygulamalarda attı? benim başıma pek gelmedi de...

@yavuzselim13, ben de alabilirim bak, fiyatı uygun bir şarj aletiymiş. antalya'da bulamam bunu ben!

quote:

şimdi arkadaşlar bende alcam bi tablet ancak bi arkadaşın dediği gibi bu tabletlerde kameralar 0,3 e 2 mp işlemci 1,5 değil 1 ghz gibi mi ? sadece 1 kişi öyle söylemiş ama bilemedim

kameralardan çok şey bekleme. megapixelini bilmiyorum ama, arka kamera ile video çektim, çok düşük FPS'ye sahipti...
    işlemci mghz'ini test programlarından anlayamaz mıyız?
    ama bir takılma yaşamıyorum ben

@kediciler, adroid çakışması yaşanıyordur
    şaka bir yana OTG; flash disk, fare-klavye, HDD, 3G gibi donanımlar için konuluyor biliyorum. sen telefonu bağlayınca sorun oluyor olabilir.. ben de bir ara ideos X5'i deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Arkadaslar bende 9716 hd var bazi uygulamalarda koselerde kirmizi bi hat cikiyor 4 kenarida cevreliyor bazende direk uygulamadan atiyor ( atma isini sadece facebook uygulamasinda yasadim) ne yapmaliyim

hocam, hangi uygulamalarda attı? benim başıma pek gelmedi de...

@yavuzselim13, ben de alabilirim bak, fiyatı uygun bir şarj aletiymiş. antalya'da bulamam bunu ben!

quote:

şimdi arkadaşlar bende alcam bi tablet ancak bi arkadaşın dediği gibi bu tabletlerde kameralar 0,3 e 2 mp işlemci 1,5 değil 1 ghz gibi mi ? sadece 1 kişi öyle söylemiş ama bilemedim

kameralardan çok şey bekleme. megapixelini bilmiyorum ama, arka kamera ile video çektim, çok düşük FPS'ye sahipti...
    işlemci mghz'ini test programlarından anlayamaz mıyız?
    ama bir takılma yaşamıyorum ben

@kediciler, adroid çakışması yaşanıyordur
    şaka bir yana OTG; flash disk, fare-klavye, HDD, 3G gibi donanımlar için konuluyor biliyorum. sen telefonu bağlayınca sorun oluyor olabilir.. ben de bir ara ideos X5'i deneyeyim

Simdi western digital harddisk i bagladim onu da tanimadi ama usb flash disk i tanidi.

• nt de ne zamana kadar 499tl mağazada olmassa getirtebiliyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kratos956 -- 27 Ekim 2012; 12:44:08 >
  • @kedicik, harici hdd elektrigi prizden almasi lazim. Yoksa olmaz(mis)

• Arkadaşlar bu tableti en uygun nereden alabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

@kedicik, harici hdd elektrigi prizden almasi lazim. Yoksa olmaz(mis)

Peki telefon bagladiniz mi hic? Bende samsung galaxy pro var o da android isletim sistemli ama bagladigimda tAblet kapaniyor ve acilmiyor. Sarja takip ekrani acmam gerekiyor. Telefonu usb den baglayip modem olarak kullanirken sarj emek istiyorum bu mumkun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeislekel -- 27 Ekim 2012; 14:33:21 >
  • nova 3,modern combat 3 gibi oyunları kaldırır mı?
  • beyler 9716 da cpu sekmesinde performance yok. Normal ve power saving var sizdede öylemi
  • bu tableti nereden ucuza alabilirim?
  • arkadaşlar tabletim sağa sola yatay dönmeleri algılamıyor. tableti aalalı 5-7 gün oldu. bu sorun bu gün ortaya çıktı neden olabilir.
  • arkadaşlar polypad 9716 hd tabletinizden menü-ayarlar-tablet hakkında-durum-hizmet durumunda hizmet dışı yazıyor sizde ne yazıyor öğrenebilir miyim bu arada tablet te ekranı çıkmaya baslladsı çercevesi ahh teknosa aldıgım 4 malın 2 si kullanılmıs 4 üde bozuk çıktı ulan bida sizden bir şey alanın
  • tableti fabrika ayarlarına sıfırlasam herhangi bi sorunla karşılaşır mıyım
  • bendeki tabletin sorunları
    1) ekran cercevesi oynuyor sanki yerinden cıkcakmış gibi.
    2)tam şarjdan boşalırken %30 dan sonra 5 yada 10 dk içinde pil, tamemen bitiyor.
    3)ilk aldğımda cpu ayarlarında performans normal ve power saving varken güncelledikten sonra performans gitti.
    4)usbden şarj olduğu için cok zun bir sürede şarj oluyor hatta şarjda kullanırken sarjı azalıyor.
    5)ekranda birtane olü piksel var (bu sadece benim tablette sanırım ama pek problem olmuyor.)
    6) wifi çekim gücü rahatsız edecek biçimde düşük.
    7)toplam ram 816 olarak gösteriliyor.(diğer tabetlerde böylemi bilmiyorum 1gb denmesine rağmen)
    8)sesi çok az cıkıyor ve bi hışırtı sesi var sürekli.
    bunların dışında cok güzel bir cihaz performansı gayet yeterli ekranı mükemmel kaliteli bir kulaklıkla denedim ses iyi.

sizler ne düşünüyosunuz bu sorunların kaçı sizde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamara98

arkadaşlar tabletim sağa sola yatay dönmeleri algılamıyor. tableti aalalı 5-7 gün oldu. bu sorun bu gün ortaya çıktı neden olabilir.

tabletin ust sağ köşesinde dönmeyi engelleyen bi tuş var onu kontrol edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzoozgurozz -- 28 Ekim 2012; 15:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzoozgurozz

bendeki tabletin sorunları
    1) ekran cercevesi oynuyor sanki yerinden cıkcakmış gibi.
    2)tam şarjdan boşalırken %30 dan sonra 5 yada 10 dk içinde pil, tamemen bitiyor.
    3)ilk aldğımda cpu ayarlarında performans normal ve power saving varken güncelledikten sonra performans gitti.
    4)usbden şarj olduğu için cok zun bir sürede şarj oluyor hatta şarjda kullanırken sarjı azalıyor.
    5)ekranda birtane olü piksel var (bu sadece benim tablette sanırım ama pek problem olmuyor.)
    6) wifi çekim gücü rahatsız edecek biçimde düşük.
    7)toplam ram 816 olarak gösteriliyor.(diğer tabetlerde böylemi bilmiyorum 1gb denmesine rağmen)
    8)sesi çok az cıkıyor ve bi hışırtı sesi var sürekli.
    bunların dışında cok güzel bir cihaz performansı gayet yeterli ekranı mükemmel kaliteli bir kulaklıkla denedim ses iyi.

sizler ne düşünüyosunuz bu sorunların kaçı sizde var.

Benim cihazdada performans yok power saving ve normal var.

Ben birsey soracagim. Bu bluetooth klavyeli kiliflarin usbsi ile Klavyeyi tablete baglasak calisir mi? ama usb si klavyeyi sarj etmek icindir yaziyor.

Bahsettigim klavyeli kilif bu.
    http://www.hepsiburada.com/liste/trust-folio-siyah-klavyeli-ipad-kilifi/productDetails.aspx?productId=bs40496&categoryId=3013262

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeislekel -- 28 Ekim 2012; 17:22:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.