Şimdi Ara

★ ★ ★ PolyPad 9716/9708 HD Kullanıcıları Kulübü ★ ★ ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
734
Cevap
25
Favori
77.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar bende bu üründen almayı düşünüyorum. bazı arkadaşlar youtubede videolar sıkıntılı gibisinden yorumlar yapmış nedir bu mesele?
    birde ekranın köşesinin oynaması hepsindemi mevcut? çokmu oynuyor? genel anlamda herkes memnun gözüküyor. teşekkürler...
  • bişey daha soriyim wifi performansı nasıl çekim falan ?
  • birde şunu merak ettim; ürünü aldık diyelim, gücelleme yapmamız şartmı? yapılmassa nolur? çok teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanQQİ08

birde şunu merak ettim; ürünü aldık diyelim, gücelleme yapmamız şartmı? yapılmassa nolur? çok teşekkürler..

güncelleme yaptım, youtube sorunu yok bende. yine ekran köşesinde oynama yok

güncelleme hakkında ise, ilk mesajda da yazdığı üzere
    quote:

Güncelleme;

Facebook, twitter, chrome vb uygulamaların Google Play Store'dan indirilken problem olması
    Youtube ve Facebook sitelerine internet üzerinden giriş yapılamama ve kullanımama
    'Bağlantı zamana aşımına uğradı' hatası

problemlerine çözüm içermektedir.

siz bilirsiniz tabi

wifi çekim gücü zayıf. yani laptop gibi çekmiyor. ama çektiği yerde de sömürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cok_yasa_kamil

quote:

Orijinalden alıntı: sinanQQİ08

birde şunu merak ettim; ürünü aldık diyelim, gücelleme yapmamız şartmı? yapılmassa nolur? çok teşekkürler..

güncelleme yaptım, youtube sorunu yok bende. yine ekran köşesinde oynama yok

güncelleme hakkında ise, ilk mesajda da yazdığı üzere
    quote:

Güncelleme;

Facebook, twitter, chrome vb uygulamaların Google Play Store'dan indirilken problem olması
    Youtube ve Facebook sitelerine internet üzerinden giriş yapılamama ve kullanımama
    'Bağlantı zamana aşımına uğradı' hatası

problemlerine çözüm içermektedir.

siz bilirsiniz tabi

wifi çekim gücü zayıf. yani laptop gibi çekmiyor. ama çektiği yerde de sömürüyor

hocam wi-fi çekim gücü zayıf demişsiniz,hangi tür modem kullanıyorsunuz? 150-300 mbps?

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

hocam wi-fi çekim gücü zayıf demişsiniz,hangi tür modem kullanıyorsunuz? 150-300 mbps?

galiba 150 olsa gerek
  • slm arkadaşlar.polypad 9716 cihazımı teknosadan 1 hafta önce aldım. hemen hemen 6 aydır istediğim ama bir türlü karar veremediğim tablet araştırmam sonucunda aldım bu cihazı.alınabilecek fiyat performans konusunda tatmin olabileceğiniz bir cihaz.forumda gördüğüm şikayetlerden ( ne cihaz kasasında bir açıklık ne you tubeda yada diğer sitelerde bir cızırtı ) her şey gayet sağlam ve kaliteli işlemci güzel en ufak bir takılma yok.ekran süper ilk aldığımdaki cihaz dışında bulunan koruyucu bant dahi dururken şıkır şıkır hiç sorunsuz.wifi çekim gayet güzel hiç bir sıkıntı yaratmadı bende artı ben bir tek 3g için en az 500 tl verme karşıtı olarak cep telefonumdan yapıyorum bağlantımı sorunsuzzz.kamera gayet güzel çekiyor sonuçta bu cihazı bir fotoğraf makinası olarak düşünmeyin herkez kendi kategorisinde güzel ancak o konudada sıkıntı yok.heee herşey mükemmelmi tabikide hayır cihazdaki en büyük eksik ses malesef çokkk yetersiz onuda ben ses bombasıyla hallettim ama :) bir diğer sorun kılıf yada aksesuarlar malesef. teknik destek gayet güzel güncellemeler falan nerde doğru düzgün var allah aşkına. birebir muhatap olmadım ancak ellerinden geleni yapacaklardır inanıyorum. bir çok çin malının yanında garantili ve teknik servis desteği olan büyüklerinden asla geriye kalmayacak kaliteli bir ürün kesinlikle alınabilirrrrr.

• quote:

Orijinalden alıntı: plasebo45

slm arkadaşlar.polypad 9716 cihazımı teknosadan 1 hafta önce aldım. hemen hemen 6 aydır istediğim ama bir türlü karar veremediğim tableät araştırmam sonucunda aldım bu cihazı.alınabilecek fiyat performans konusunda tatmin olabileceğiniz bir cihaz.forumda gördüğüm şikayetlerden ( ne cihaz kasasında bir açıklık ne you tubeda yada diğer sitelerde bir cızırtı ) her şey gayet sağlam ve kaliteli işlemci güzel en ufak bir takılma yok.ekran süper ilk aldığımdaki cihaz dışında bulunan koruyucu bant dahi dururken şıkır şıkır hiç sorunsuz.wifi çekim gayet güzel hiç bir sıkıntı yaratmadı bende artı ben bir tek 3g için en az 500 tl verme karşıtı olarak cep telefonumdan yapıyorum bağlantımı sorunsuzzz.kamera gayet güzel çekiyor sonuçta bu cihazı bir fotoğraf makinası olarak düşünmeyin herkez kendi kategorisinde güzel ancak o konudada sıkıntı yok.heee herşey mükemmelmi tabikide hayır cihazdaki en büyük eksik ses malesef çokkk yetersiz onuda ben ses bombasıyla hallettim ama :) bir diğer sorun kılıf yada aksesuarlar malesef. teknik destek gayet güzel güncellemeler falan nerde doğru düzgün var allah aşkına. birebir muhatap olmadım ancak ellerinden geleni yapacaklardır inanıyorum. bir çok çin malının yanında garantili ve teknik servis desteği olan büyüklerinden asla geriye kalmayacak kaliteli bir ürün kesinlikle alınabilirrrrr.

evet arkadasım dedıklerıne katılıyorum ben de nt den aldım ve gayet memnunum.
    bu fıyata bu ozellıkte cıhaz tam uymus. lısteye benıde eklersınız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUBALEN -- 19 Ekim 2012; 15:36:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Polypad 9716 alacaktim fiyat bakiyordum.

Kliksa.com da uygun 570 TL, 3 gunlugune Axess'e %10 puan la birlikte 513 TL ya geliyor. 16GB icin cok uygun fiyat su an aliyorum ben bir tane.

Link:http://www.kliksa.com/UrunDetay/bilgisayar-tablet/tablet-pc2/900369395
  • Cihazın performansından memnunum lakin ses olayı biraz canımı sıktı.Çünkü müzik çalarken ya da video izlerken hoparlorden ve kulaklık taktıgımdada gelen sesin arasında aralıklı olarak çıt çıt diye ses geliyor.Bu her tablette mevcutmu acaba ? 9708 modeli var bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tongun

Polypad 9716 alacaktim fiyat bakiyordum.

Kliksa.com da uygun 570 TL, 3 gunlugune Axess'e %10 puan la birlikte 513 TL ya geliyor. 16GB icin cok uygun fiyat su an aliyorum ben bir tane.

Dur almaaa... NT ye bak ben 9708 aldım 9716 sorduğumda NT de kampanyada 399 idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omegabravo

Cihazın performansından memnunum lakin ses olayı biraz canımı sıktı.Çünkü müzik çalarken ya da video izlerken hoparlorden ve kulaklık taktıgımdada gelen sesin arasında aralıklı olarak çıt çıt diye ses geliyor.Bu her tablette mevcutmu acaba ? 9708 modeli var bende.

Cızırtı bendede vardı ama güncelleme kurduktan sonra düzelti kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbane

quote:

Orijinalden alıntı: omegabravo

Cihazın performansından memnunum lakin ses olayı biraz canımı sıktı.Çünkü müzik çalarken ya da video izlerken hoparlorden ve kulaklık taktıgımdada gelen sesin arasında aralıklı olarak çıt çıt diye ses geliyor.Bu her tablette mevcutmu acaba ? 9708 modeli var bende.

Cızırtı bendede vardı ama güncelleme kurduktan sonra düzelti kendisi

hangi güncelleme acaba o ? ben sadece bu Güncelleme yi gördüm ama "Yeniden yükleme amaçlıdır. Güncelleme içermez." yazısını gorunce kurmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurbane

quote:

Orijinalden alıntı: tongun

Polypad 9716 alacaktim fiyat bakiyordum.

Dur almaaa... NT ye bak ben 9708 aldım 9716 sorduğumda NT de kampanyada 399 idi

hocam 499 olmasın o ?

• arkadaşlar turcell 3g vınn e353 modeliyle uyumlu mudur?
  • evet 499 tl o fiyat 399 değil
  • selam arkadaşlar teknosadan bugün aldım ürünü. kulübe ekleyebilirsiniz benide. wifi gücü biraz zayıf doğru. ipod touch var bende onun çektiği uzaklıktan çekmedi mesela.
    daha incelemekteyim. yeni bişeyler çıkarsa gene yazarım. baştaki linkden güncelleme yapıcam şimdi.
  • bolum ıcın hayırlı olsun derim oncelıkle :)

cok yasa kamil arkadasımızada kolay gelsin :)

video incelemelerimiz devam ediyor

yakında hdmi kablo ile tvye aktarma videosu yapacagım.

arzu ettiginiz bir video varsa hazırlayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 20 Ekim 2012; 17:41:50 >

• arkadaşlar bu güncelleme işini beceremedim ben. güncellemenin nasıl yapıldını gösteren bi video izledim,orda sd kartı tablete takıoruz falan dioda, bunda sd kart çıkmadı nasıl olcak bu güncelleme? bide bu wifi ile bağlanmayı beceremdim.
  • beyler bi yardım edin; kötü internet bağlantısından kaçınıldı diye uyarı verio ve wifi ile bağlanamıyorum. ne yapmak lazım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.