Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
49
Favori
84.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erebos bu romanı okuyanlar var mı?Nasıl? ,yazarı ilk defa duydum
  • Konuyu bunca zamandır görüyorum ama ben kayıtlı değilmişim.
    Beni de ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aso2

Craig Russell dan ilk hangi kitabı önerirsiniz arkadaşlar?

Yazarın ülkemizde 4 kitabı yayınlandı bu kitaplar bir seri ve sırasıda şu şekilde

Kanlı Kartal
    Kanlı Masallar
    Ölümsüz
    Karnavalın efendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aso2

Erebos bu romanı okuyanlar var mı?Nasıl? ,yazarı ilk defa duydum

Ben de bugün yarın bu kitabı almayı düşünüyorum. Forumlardan okuduğum kadarı ile fena bir kitap değil gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan_hzl -- 18 Temmuz 2011; 20:24:00 >
  • Jean Christophe Grange - Ahmet Ümit tarzında yazar tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Jean Christophe Grange - Ahmet Ümit tarzında yazar tavsiye eder misiniz?

İlk sayfadan itibaren konuyu incelersen bu tarzda tavsiye edilen pek çok yazar görebilirsin
  • Bende Agatha Christie'nin iki ayrı yayın evinden çıkmış tahmin ettiğim üzere 6 ayrı basımlı (farklı kapaklı) kitaplarını topluyorum. Hemen hepsini zaten okumuştum çevrilen. Şimdi yine alıp alıp okuyorum sahaftan. Kitaplarının tek kötü yanı hemen bitmesi, hergün bir tane bitiyor Bunun dışında şu kitabı şiddetle tavsiye ederim. Okuyanlar lütfen spoiler vermesin, çok ilginç ve bu türün, yani klasik polisiyelerin arasında okuduklarımın en iyilerinden;

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları

Bende bu kapak ve baskı var.

Hepsi aynı tür değil ama;

Agatha Christie
    Clive Cussler
    Stephen King
    Dean R. Koontz.
    Robin Cook

ve ilk sayfada tavsiye ettikleriniz dışında sürükleyici başka hangi yazarlar var? Agatha Christie tarzı klasik polisiye bir sürü yazar var, aynı ekolden ve yıllardan kalma, onların bir çok kitabını buldum, alıp okuyunca fikirlerimi yazarım. Sahaftan bulursam Craig Russell, Tess Gerritsenleri toplayacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex1983Pax -- 24 Temmuz 2011; 12:33:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

İlk sayfadan itibaren konuyu incelersen bu tarzda tavsiye edilen pek çok yazar görebilirsin

Hocam gördüm de ben en çok 2'sini yakın tarz istiyorum. Nokta atışı yani.
  • quote:

quote:

quote:

craig russell ve tess gerritsen kitaplarını okuyabilirsin
  • quote:

quote:

quote:

bence glenn meade tarih ve polisiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabhaz -- 24 Temmuz 2011; 14:54:23 >
  • listeye benide ekleyin
  • ekleyin beni de
  • Agatha Cristie kitabı sipariş edeceğim 2 veya 3 adet, hangilerini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabhaz

quote:

quote:

quote:

biri türk yazar diğeri fransız bence ikisininde yazdıklarından bir tane alıp oku ;)
    Ahmet ümit okumadım ama çok övülen bi yazarımız İstanbul Hatırası kitaplığımda duruyor sırası gelince okunacak elbette :)
    grangé a hertürlü kefilim => en çok övülen kitabı kızıl nehirler ama ben sonunu bildiim için okuyamadım.
    diğer kitaplarından da leyleklerin uçuşu üst düzeydi bence diziside çekiliyor alıp okuyabilirsin...
    bunu dışında kurtlar imparatorluğu direkt aksiyonla başlıyo kitap o da güzel.
    kolonideki ikili favorimdir Lionel kasdan ve cedric volokine kolonide de farklı değişik bi konu üzerinden yazmış romanını üstad okuna bilir ama öncelik dediğim gibi kızılnehirler,leyleklerin uçuşu,kurtlar imparatorluğu
    siyah kan,şeytan yemini,taş meclisini okumadım
    ölü ruhlar ormanıda okuna bilir ama diğerleri daha ağır basıyor bence.
  • Grange ve agatha christie kitaplarını okudum ve okuyorum listeye alırsanız sevinirim.
  • add me :)
    my favourites:siyah kan(grange),çırak(gerritsen),kukla(ahmet ümit)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov-34

quote:

Orijinalden alıntı: sabhaz

quote:

quote:

quote:

biri türk yazar diğeri fransız bence ikisininde yazdıklarından bir tane alıp oku ;)
    Ahmet ümit okumadım ama çok övülen bi yazarımız İstanbul Hatırası kitaplığımda duruyor sırası gelince okunacak elbette :)
    grangé a hertürlü kefilim => en çok övülen kitabı kızıl nehirler ama ben sonunu bildiim için okuyamadım.
    diğer kitaplarından da leyleklerin uçuşu üst düzeydi bence diziside çekiliyor alıp okuyabilirsin...
    bunu dışında kurtlar imparatorluğu direkt aksiyonla başlıyo kitap o da güzel.
    kolonideki ikili favorimdir Lionel kasdan ve cedric volokine kolonide de farklı değişik bi konu üzerinden yazmış romanını üstad okuna bilir ama öncelik dediğim gibi kızılnehirler,leyleklerin uçuşu,kurtlar imparatorluğu
    siyah kan,şeytan yemini,taş meclisini okumadım
    ölü ruhlar ormanıda okuna bilir ama diğerleri daha ağır basıyor bence.

hocam ahmen ümit grange'ın bence Türk versiyonu Kukla,İstanbul Hatırası ve Bab-ı Esrar mutlaka okuman gereken kitapları
    grange'ın da siyah kan'ı mükemmel en kötüsü de sanırım taş meclis onu en sona sakla okuyacaksan:)
  • Kızıl Nehirleri okuyorum çok güzel 60 sayfa filan kaldı zaman bulamıyorum okumaya. Ama sevdim ara sıra geriliyorum cesetleri hayal edip ürperiyorum güzel yani sevdim ekleyebilirsin benide.
  • agatha christie ve Grange dan bağımlısı olabileceğim kitap tavsiye eder misiniz?
    kitabın sonunu tahmin edemeyeceğim,ağzımın bi karıs acık kalacağı türden bişey lazım önerilerinizi cok acil bekiyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.