Şimdi Ara

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
49
Favori
84.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok çok beğenecegim etkisinden kolayca çıkamıyacagım güzel bi kitap önerisi bekliyorum
  • Çırak, Oyunbozan, Piskopat, Cerrah,Dan Brown kitapları, Siyah Kan, Aklından Bir Sayı Tut(şuan okuyorum) vs.

Listede ben de olmalıyım
  • Aklından bir sayı tut nasıl bir roman okuyan var mı?

Giriş sayfası müthiş ama icerik öle mı ?
    Grange
    Ahmet ümit
    Agatha cristie

Polisiye gerilim kitaplari benlik

Benide listeye ekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesberado

bir grange hayranı olarak ekle beni

Grange Şeytan yemini yada kızıl nehirler al bir solukta okursun
  • Tess Gerritsen - Bıçak Sırtı Türkçe'ye çevrilmiş sevgili polisiye-gerilim okuyucuları.

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları

http://www.ilknokta.com/kitap/128845/Bicak-Sirti-Ciltli.html
  • Arkadaslar sadik yemni'nin kitaplarini okuyan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanenver

Aklından bir sayı tut nasıl bir roman okuyan var mı?

Grange
    Ahmet ümit
    Agatha cristie

Bu ne arkadaş ya. Herkes tutturmuş gidiyo bi Agatha Cristie. Polisiye roman okumakla polisiye yazan yazarları karıştırıyorsunuz bence. Burda kitapları incelememiz gerekirken daha çok yazarlar inceleniyor. Siz kimin yazdığından değil ne yazdığından bahsetmelisiniz bence. He illada yazarlardan konusucaz derseniz David Fulmer'i tek geçerim Mavi Kapı adlı kitabıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: aslanenver

Aklından bir sayı tut nasıl bir roman okuyan var mı?

Grange
    Ahmet ümit
    Agatha cristie

Bu ne arkadaş ya. Herkes tutturmuş gidiyo bi Agatha Cristie. Polisiye roman okumakla polisiye yazan yazarları karıştırıyorsunuz bence. Burda kitapları incelememiz gerekirken daha çok yazarlar inceleniyor. Siz kimin yazdığından değil ne yazdığından bahsetmelisiniz bence. He illada yazarlardan konusucaz derseniz David Fulmer'i tek geçerim Mavi Kapı adlı kitabıyla.

Yazarları yazacaz tabi bütün kitaplarını yazacak halimiz yok. Sen beğenmiyorsun diye kitaplari onlarca dile çevrilmiş bir yazarı sıradan biri diye mi niteliyecez.

Eleştirmeninde adabı var.

Herkesin sevdiği, kendine göre güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 14 Kasım 2011; 22:44:09 >
  • quote:

He illada yazarlardan konusucaz derseniz David Fulmer'i tek geçerim Mavi Kapı adlı kitabıyla.

Bu kitabı bir kaç gün önce sipariş verdim ama henüz gelmedi merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

quote:

He illada yazarlardan konusucaz derseniz David Fulmer'i tek geçerim Mavi Kapı adlı kitabıyla.

Bu kitabı bir kaç gün önce sipariş verdim ama henüz gelmedi merakla bekliyorum.

Pişman olmazsın. Ama sabırla okuman lazım. Çünkü yavaş yavaş hareketleniyo. 200. sayfadan sonra artık işi gücü bırakıp o kitaba gitmek isticeksin

EDİT : Kitabı bitirdiğinde sonucu buraya yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 18 Kasım 2011; 22:10:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan_hzl

Tess Gerritsen - Bıçak Sırtı Türkçe'ye çevrilmiş sevgili polisiye-gerilim okuyucuları.

Polisiye/Gerilim Kitapları Okuyucuları

http://www.ilknokta.com/kitap/128845/Bicak-Sirti-Ciltli.html

Çırak kitabı dahil olmak üzere çoğu kitabının yeni basımları çıkmış ciltli olarak müthiş
  • Tess Gerritsen , TÜYAP'a gelmiş ama ne yazıkki ben bunu şimdi öğrendim
  • Grangé ın son romanı "Le Passager" türkiyede ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov-34

Grangé ın son romanı "Le Passager" türkiyede ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı arkadaşlar?

2012 başlarında olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

quote:

Grangé ın son romanı "Le Passager" türkiyede ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı arkadaşlar?

teşekkürler ilgin için.
    bende bugün grangé türkiye forumunda okudum 2012 inin ilk aylarında çıkacak demişler ilgiyle bekliyoruz bakalım nasıl yazmış amca :)
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler ilgin için.
    bende bugün grangé türkiye forumunda okudum 2012 inin ilk aylarında çıkacak demişler ilgiyle bekliyoruz bakalım nasıl yazmış amca :)

O forumu bende ara sıra takip ediyorum. "Yolcu" için "Kızıl Nehirler"den sonra en iyi JCG kitabı diyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler ilgin için.

O forumu bende ara sıra takip ediyorum. "Yolcu" için "Kızıl Nehirler"den sonra en iyi JCG kitabı diyorlar.

Kızıl Nehirler içimde yaradır büyük bir heyecanla kitabı aldım fakat arkadaşım sonunu söylediği için okumadım, kitaplığımda öylece duruyor :( sırf grangé diye sonunu bilmeme rağmen bir gün okuyacağım mutlaka :)
    En çok beğendiğim romanı Leyleklerin Uçuşu oldu okuduklarım arasında inşallah son kitabı Leyleklerin Uçuşundan kat kat daha iyi olur.
    Grangé dan sonra okuya bileceğim gerilim yazarı bulamadım resmen grangé a bağımlıyım yani :)
  • Yarın 'Cerrah' ve 'Çırak' kitaplarını alacağım.
    Ama önce Franz KAFKA'nın okumam gereken 2 kitabı kaldı, onları bitireceğim.
  • Herkeslere selamlar öncelikle,

Bu sayfayı tesadüf eseri buldum diyebilirim. Listeye beni ekleyebilirisiniz uygunsa.

Öncelikle şu sıralar çok popüler olan Grange serileri çok tekdüze kitaplardır. Yani "şeytan yemini" ni okuyan bir insan artık "koloni" deki hikaye geliş sırasını az çok tahmin eder ne olacaklarını. Tabi ki çok iyi bir yazar ama kendini çok tekrar etmeye başladı.

Benim 2 adet kitap önerim var bu tarz sevenlere; özellikle aynı yazarı okumaktan sıkılanlara. Mesajları okudum ama gözümden kaçmış olabilir önereceğim kitaplar. Eğer öyle bir durum var ise şimdiden kusura bakmayın.

KLON

Kevin Guilfoile

http://www.dr.com.tr/Kitap/Klon/Kevin-Guilfoile/Edebiyat/Roman/Macera/urunno=0000000369755

Kitabın temeli güzel oturtulmuş ve klasik grange - chattam tarzından biraz farklı. Hikayesi de sürekli kan revan değil. Beğeneceğiz bir kitap.

CASUSLAR KİTABI

Gayle Lynds

Bu kitap da biraz tarih biraz koşturmaca ile geçiyor tavsiye ederim.

Genel olarak Glenn Meade tarzı kitaplar hoşuma gidiyor. Tarih ile harmanlanmış olması benim için cezbedici bir özellik açıkçası.

Eğer Glenn Meade gibi tarih ile maceradır aksiyondur polisiyedir aynı sayfada anlatabilen bir yazar tavsiyesi verebilecek var mıdır ?

Ayrıca çok popüler olan Adam Fawer serileri var.
  • Şimdi kitaplığa bakınca gördüm.

Daha önce mesajları da okudum ama göremedim ya da yanlış hatırlıyorum ama Simon Beckett de güzel bir yazardır. Farklı bir yazar denemek isteyenler için Türkçe'ye çevrilmiş 3 kitabı var. Hatta yeni çıktı en sonuncu çeviri

Link burada dileyen açıklamaları okuyabilir.

http://www.pandora.com.tr/yazar/simon-beckett/70676

ben "Ölümün Kimyası" ve "Kemiklerin Şifresini" okudum açıkçası sürükleyici seriler fakat bazen sıkabiliyor konuyu uzatacağım diye çok betimleme olabiliyor. Ama kesinlikle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.