S

Yüzbaşı
08 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 9200kbps kullanıyodum hiç kopma yaşamadan 1 hafta önce durduk yere kopmaya başladı ama hiö gelmiyodu 4-5 saat snr değerine baktım 4-5-6 geziyo ileriki birkaç gün kopma problemi devam etti mecburen aradım hızı 4091 e düşürttüm nerden nereye ama akşamları bazen kopuyo yine ama bu sefer hemen bağlanıyo bizim burda asfalt çalışması filen oldu gerçi ondan 1 hafta sonra kopmaya başladı alakası olmaya bilir
arkadaşlar pardus tan 920-910 çekiyorum torrentten anca 750-800 arası gidip geliyo bunu nasıl torrent te de kullana bilirim hgız testinde hzım 6.85 çıkıyo

ayriyetten youtube da eskiden video hemen dolar dı şimdi 360 p olması karşın donmalar oluyo yardımlarınızı bekliyorum
[url=http://img194.imageshack.us
durum bu olmasına rağmen 6.85 alıyorum ama modem de 8 e sabitlemişler acaba hat zayıflamasından mı kaynaklanıyo
arkadaşlar hızımı yükseltin dedim 0,85 den 5,10 çıktı ama speed teste distance <50 di şimdi distance ~100 diyo beni başka bir yere taşımışlar anlamadım bu işlemden sonra snr sınırı 29.8 den 22.0 a düştü bi sorun teşkil edermi bu
daha önce konu açmıştım oan yazamadım yeni konu açmak zorunda kaldım ttnet i aradım santral destekliyo modeminde destekliyo dedim hep 0,85 görüyorum dedim bana dedi ki 1 mbps ye denktir o değer dedi şaka gibi detekliyo yükseltin dedim 1 ocak tan sonra tekrar arayın arıza kaydı değil istek gibi bırakın gibi bi eşy dedi netlimitsiz 8mpbs ye kadar tarife kullanıyorum

yok böyle bi şey destekliyo diyorum adamlar hızımı arttır mıyo komşum a hız testi yaptım 5-6 mbps görüyo sabitlemiişler yok öyle bi eşy diyolar
bu değerler kaç mbps yi destekler
ADSL Bağlantısı: Bağlı
Veri Gönderme Hızı(Kb/s): 509
Veri Alma Hızı(Kb/s): 1022
Mod: ADSL2+/Annex A
Gelen Veri Hattı Zayıflaması (dB): 35.6
Giden Veri Hattı Zayıflaması (dB): 16.5
15.6inch lik laptop um var bunun için soğutucu alıcam tavsiyelerinizi bekliyorum
arkadaşlar ttnettin net 4 adlı paketine(8mbps-4gb kotalı)paketine üyeyim ama hız testi yaptım mı çıkan sonuç 0.50 mb/sn bu neden oluyodur bilemedim size danışmak istedim kablolar eski baya onlar filen mi acaba bilemedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bi yardım edin ufak bi fark olsa neyse diycem ama 8mbps tarife ama 0.50 mbps yi görüyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 317
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.803 (Bu ay: 55)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.