Şimdi Ara

Police Squad (1982) Leslie Nielsen | ZAZ Ekibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Police Squad (1982) Leslie Nielsen | ZAZ Ekibi

1988'deki The Naked Gun: From the Files of Police Squad filmini ve devam filmlerini bilenler bilir. İşte oradaki Files of Police Squad bu dizi. Filmdeki bazı espriler de bu diziden çıkma. ZAZ ekibinin elinden çıkan 6 bölümlük dizinin başrollerinde Leslie Nielsen ve Alan North bulunuyor.

Şimdi çok spoilerlık bir şey yok ama "bütün sırrı bozdun ya" diye gelecek olanlar olabilir, onun için biraz daha ayrıntılı dizi içeriğini spoilera alayım.

Her bölümün konuk oyuncusunun bölüm başında öldüğü dizide her bölümün iki ayrı ismi bulunuyor. Bir de şu şekil müthiş bölüm sonları bulunuyor.

Bu arada altyazıları da elimden geldiğince ben çevirdim ve "yeterli-izlenebilir" onayı da aldı. Onlara da bu linkten ulaşabilirsiniz.http://www.turkcealtyazi.org/mov/0083466/police-squad.html

Son olarak altyazı için son bölüm notlarında da dediğim gibi izlediğinizde gözünüze çarpan, daha iyi çevirilebilecek şeyleri de bana özelden yazabilirsiniz. Böylece düzenleyip son halini paket halinde tekrar yükleyebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.