Şimdi Ara

Shot Caller (2017) | Nikolaj Coster-Waldau - Jon Bernthal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Shot Caller (2017) | Nikolaj Coster-Waldau - Jon Bernthal

Shot Caller (2017) | Nikolaj Coster-Waldau - Jon Bernthal

Detaylar
    ----------------------

Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) sevecen bir aile babası ve başarılı bir iş adamıdır. Ancak bir kutlama sonrası içkili bir şekilde araba kullandığında bir araba kazası yaşar ve yolcunun ölümüne sebep olur. Maksimum güvenlik cezaevine geldiğinde kısa sürede şiddetle yüz yüze kalır. Yeni hayatına adapte olan Jacob, gücü ve istihbaratı hapishane duvarlarının ötesinde bile çetesi için önemli hale gelen gangster Money'e dönüşür. Serbest bırakılmasının ardından polisten tehditler almasının yanı sıra hapisteki arkadaşları tarafından da son bir çete işi yapmak zorunda kalacaktır...

Fragman
    ----------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 23 Ağustos 2017; 20:59:57 >

• Güzel film tavsiye ederim
  • Beklentim çok yüksekti o yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım ama kesinlikle kötü değil izlemenizi tavsiye ederim
  • film güzeldi ama sanki bir şeyler eksik gibiydi. onu ben de çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

film güzeldi ama sanki bir şeyler eksik gibiydi. onu ben de çözemedim.

Cinsellik çıplaklık içeren sahneler var mıydı? Varsa tek izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatırladığım kadar hiç cinsel sahne yoktu. rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Filmi izledim ama kurgudan mıdır senaryodan mıdır yönetmeninden midir bilmem sevemedim. İzlenmeye değer bir yapım değil.

• 6/10
    film kötü değil ama çokta abartılacak bir yanı yok.işyeliş olarak konusu biraz arada kalmış ( hapishane ve meksikalı cholo arası ) birde belli bir yerden sonra senaryonun eksikliği belli oluyor.izleyecek başka birşey bulamadıysanız bakın.
  • quote:

"Say my name"

• Ryan Gosling kullanıcısına yanıt

Adam daha ilk sahnelerden birinde karısıyla elleşmeye çalışıyordu diye hatırlıyorum, o girişmenin sonucu yok muydu?

-----------------

Film izlenebilir. Mutlu sonla bitmiyor bi tek o var.
  • o sahnede kadına üstünü giyin demişti. devam etmedi yani, yanlış hatırlamıyorsam.
  • Ortalamanın biraz üzerinde bir film.Güzel bir hikayesi var aslında.İzlemeden geçmeyin derim.
  • Ortalama bir yapımdı. Gayet sıradan, izlense de olur izlenmese de cinsinden. İzlemeyen zaman dışında bir şey kaybetmiş olmaz.
  • Film fena değildi , 10 üzerinden temiz 7 veririm. İzlerken bana American history x'i anımsattı hafiften. Bazı arkadaşlar izlemeye gerek yok demiş ama izleyin bir şey kaybetmezsiniz.
  • Nikolaj için güzel bir tecrübe.Umarım daha fazla görürüz kendisini.

• Boş zamanınızda açın izleyin, bir şey kaybetmezsiniz.

Film hakkında iki tane olumsuz eleştirim var. Birincisi hapishane kısımları çok zayıf kalmış. Oradaki psikolojiyi, karakterin gelişimini yüzeysel aktarmışlar. İkincisi de Nikolaj yalnız kalmış filmde, tek kişilik performans yapmış adam. Çünkü diğer karakterler çok zayıf ve hikayelerini bilmiyoruz.

Nikolaj'ı bundan sonra daha iyi projelerde görürüz umarım, değerli bir aktör. Hatta Mads Mikkelsen ile beraber oynasalar çok iyi olur. Gerçi 98 yapımı Vildspor'da beraber oynamışlar, o filmi izleme fırsatım olmadı.
  • Shot Caller diye 2 tane film var. Digiturk film kanallarında denk geldim baştan izleyeyim güzel film dedim fakat kafam karıştı.

Shot Caller netflix filmi var ve aynı adam oynuyor , 2017 yapımı ikisi de. Netflix yapımındakinde "6 yıl hapis yattıktan sonra eski yaşadığı yere geliyor" diye açıklama var. Diğer filmde ise olaylar hapiste de geçiyor , şimdi bu iki film birbiriyle bağalantılı mı acaba? Vallahi aklım karıştı pek bilgide yok , bağlantı varsa ve yanlış sırayla izlersem filmi mundar da etmek istemiyorum. Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.