Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

0471 7853 8515

• mewtwo raidi benim için bitmiştir.

63 raide katıldım.

3 adet 97 iv aldım bunların 1 tanesi 15/15/14 diğer ikisi 14/15/15

1 adet 95 iv aldım ve seviyesnini 40 yaptım 15/14/14 o da

3 adet 93 iv, 6 adet 91 iv aldım

shiny ler ise : 71,80,82,84,86,88,91 iv olmak üzere 7 adet.

Hedefim olan 100 iv normal veya 95 ve üzeri iv shiny gerçekleşmedi üzgünüm . 97ler ile 91 shiny teselli ödülü oldu. Ama bence bu kadar raid girip hedefe ulaşmamak hüsran.

• BANA KALSA OYUN GÜZEL AMA BAZI HATALARI VAR ONLARDA DÜZELTİLİRSE MÜQ OLICA EĞLENCLİ VE ZEVKLİ BİR OYUN POKEMON AVLIYORSUN SADETE GELİRSEK MÜQ OYUN.

• 3716 2565 4046

epey aktifim hergün hediye gönderebilirim ekleyin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pençe_ -- 27 Temmuz 2021; 21:31:2 >
  • Her gün aktifim ama raid yapacak kimseyi bulamıyorum, 38 levelim ama tek efsane Pokemon sahibi değilim bu yüzden :)

Raide adam arayanlar eklesin lütfen...

2361 1418 3549

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler benim yedek hesap 7 gün ban yemiş bu aralar pgsharp ve ipogo kullanan varsa abartmadan oynayın derim +1000 işlem yaptığı için yakalandı sanırım 24 saattir oyundaydı arada bakıp çanta ve pokemon boşaltıyordum. İşin garibi pgsharp ya da ipogo kullanmıyorum pokemon go plus var ve orijinal pokemon go kurulu neyseki orijinal hesap sağlam dikkatli olun derim

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Her gün aktifim ama raid yapacak kimseyi bulamıyorum, 38 levelim ama tek efsane Pokemon sahibi değilim bu yüzden :)

Raide adam arayanlar eklesin lütfen...

2361 1418 3549

poke genie uygulamasını tavsiye ederim, tamamen legal bir uygulama.

uygulama sadece sana arkadaş buluyor raid için, bir raide 6 kişinin toplanmasına aracılık ediyor.

• Teşekkürler deneyeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel ilerliyor ama herkesin rahatlıkla bulduğu shiny ve 100iv pokemonlara ulaşım epey zor ya da bu pokemonlar bölge seçiyor. Söyle 100iv gible, timbur, larvitar, pawniard, beldum, riolu vs çıksada liglerde yerimizi alsak. Bugün 2 tane 12km lik yumurta kırdım birinden 96 Sandile çıktı ama istediklerim arasında değil, sizce iş yapar mı?

Arkadaş eklemek için trainer kodum: 9916 3457 6975

Henüz referans kodu girmeyen ve yeni başlayacak olan arkadaşlar benim ref kodumu kullanırlarsa çok memnun olurum. Yumurta kırabilmem için gereken incubatorleri temin ediyorum oradan Pokémon GO [ANA KONU] Referenas kodunu kullandığınız takdirde 100 poketop hediye alacaksınız ve karşılıklı görevler açılacak.

Ref Kodum: BQD743WRX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERDIES -- 25 Temmuz 2021; 22:58:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Oyun güzel ilerliyor ama herkesin rahatlıkla bulduğu shiny ve 100iv pokemonlara ulaşım epey zor ya da bu pokemonlar bölge seçiyor. Söyle 100iv gible, timbur, larvitar, pawniard, beldum, riolu vs çıksada liglerde yerimizi alsak. Bugün 2 tane 12km lik yumurta kırdım birinden 96 Sandile çıktı ama istediklerim arasında değil, sizce iş yapar mı?

Arkadaş eklemek için trainer kodum: 9916 3457 6975

Henüz referans kodu girmeyen ve yeni başlayacak olan arkadaşlar benim ref kodumu kullanırlarsa çok memnun olurum. Yumurta kırabilmem için gereken incubatorleri temin ediyorum oradan  Referenas kodunu kullandığınız takdirde 100 poketop hediye alacaksınız ve karşılıklı görevler açılacak.

Ref Kodum: BQD743WRX

gible imkansız çok yakınlarda topluluk aktivitesi gerçekleşti o zaman shinyler 100 iv ler yağmur gibi yağıyordu vanalar sonuna kadar açıktı. Beldum şu an 3 ağustosa kadar yabanda dolaşıyor ama yüksek iv de shiny baya zor gibi, bana geçen gün yımırtadan 100 iv çıktı. Şans işi biraz. Larvitar'ın da topluluk aktivitesi yakın zamanda gerçekleşti. Şu an dialga kasabilirsiniz uzak erişim raid biletleriyle, 95 lik shiny aldım ben 28 denemede. 100iv shiny bulmak güç baya baya güç hile bile kullansanız baya baya zor. Shundo diyorlar 100 lük shiny'lere, shiny olmayanlara da hundo. shundo ihtimali  0.0244% diyorlar, bu ihtimal topluluk aktiviteleri zamanında %0.5 ila 1 arasına kadar çıkabiliyor.

• kangroo kullanıcısına yanıt

Kaçırdığımız etkinlikler oldu hemde iş yapacak pokemonlardı. Fest için bilet aldım ama memnun kalmadım 14 adet shinny yakalayabildim istersen ekleşelim trade yaparız Pokémon GO [ANA KONU] Festte kastığın tüm rare candyleri timbura verdim ama ortada basılabilecek timbur yok Pokémon GO [ANA KONU] Su aralar iyi iv derğeri olan beldum bulabilseydim metagross iş yapıyor liglerde ama bulamadım henüz. Dialga için 5 kez girdim ama bir şey çıkmadı, 28 deneme için baya remote almak gerekiyor coinleri tl ile mi alıyorsunuz yoksa gymlerden kasıp biriktiriyor musunuz? Dratini görevim duruyor onu da bulamadım, iyi iv'li bi Dragonitem olsun istiyorum aslında Pokémon GO [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Kaçırdığımız etkinlikler oldu hemde iş yapacak pokemonlardı. Fest için bilet aldım ama memnun kalmadım 14 adet shinny yakalayabildim istersen ekleşelim trade yaparız  Festte kastığın tüm rare candyleri timbura verdim ama ortada basılabilecek timbur yok  Su aralar iyi iv derğeri olan beldum bulabilseydim metagross iş yapıyor liglerde ama bulamadım henüz. Dialga için 5 kez girdim ama bir şey çıkmadı, 28 deneme için baya remote almak gerekiyor coinleri tl ile mi alıyorsunuz yoksa gymlerden kasıp biriktiriyor musunuz? Dratini görevim duruyor onu da bulamadım, iyi iv'li bi Dragonitem olsun istiyorum aslında  

tl + gym karışık kasıyorum. fest iyiydi aslında ama efsaneler güldürmedi. bir tane zapdos var hundo onun dışında eh işte. mewtwo + efsaneler serisinde 100 den fazla raid yaptım. sonuç genel olarak 95 likler.

• hediye alınır verilir

648332460099

• Pokémon GO [ANA KONU]
    Pokémon GO [ANA KONU]

geliştirmeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

geliştirmeye değer mi?

pgsharp kullanıyorsanız tabiki ikisi de değmez.

• kangroo kullanıcısına yanıt

Kullanmama rağmen zar zor çıkıyor 15/15/15

• Great lig çıkmıyor sadece ultra lig var. Bunun nedeni nedir arkadaşlar?

• arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz her gün hediye alıp atıyorum 9999 2351 4545

• Pençe_ kullanıcısına yanıt

go battle lig sürekli döngüdedir bitene kadar. şu an ultradayız, ultra bittiğinde master'a geçeceğiz 10 gün kadar sonra.

sizin great lig de savaşma göreviniz varsa arkadaşınızla atın kabul eder görev.

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.