Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Setunfayks

nee poke genie hile mi silelim mi napalım ki

Alıntıları Göster

Poke Genie uygulamasında hileli bi durum yok. Ordan arkadaşlığa ekliyorsun raid açanı, sana davet atıyor, remote pass ile raide katılıyorsun. Hiçbir sıkıntı yok burda. Son zamanlarda hileli oynayanlar ban yemeye başlayınca bunu da katmış olabilirler muhabbetin içine. Aslında hile işine çok kolay çözüm bulabilirler fakat yıllardır bir şey yaptıkları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IntoTheStorm -- 6 Ağustos 2021; 14:10:53 >

• Valor takimdayim özellikle efsane raid için ekleyin...

2361 1418 3549

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Setunfayks kullanıcısına yanıt
    Raidlerde sürekli poke genie kullanıyorum ben, illegal bir durum yok bu konuda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • palkia raidleri tam bir hüsran oluyor benim için şu ana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

palkia raidleri tam bir hüsran oluyor benim için şu ana kadar

hocam selam epeydir oynuyorum gelen geçen yeniyor beni eli yüzü düzgün pokemon gönderebilirmisin  

4428 8876 3781

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

hocam selam epeydir oynuyorum gelen geçen yeniyor beni eli yüzü düzgün pokemon gönderebilirmisin  

4428 8876 3781

Alıntıları Göster

çirkin pokemon yoktur az star dust vardır.   ekliyorum

• kangroo kullanıcısına yanıt

Benim işim zor gibi ofiste oturarak oynuyorum da pek beceremedim amacım çarizart blastos venusor 3 lü yapmak altına gengar alakazam bitane de snorlax draonite bir de gayradost koydummu tamamdır  

• Artık nasıl ıssız bir Gym’e bıraktıysam Pokemon’u, tam 10 gündür orada duruyor Çok ilginç cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 9 Ağustos 2021; 11:43:17 >
  • bu raidler neden bu kadar uzun sürüyor yahu. iki hafta falan hep aynı pokemonlar için savaşıyoruz. Yeni başladım pek bilmiyorum bu hep böyle mi sürüyor? 5 pokemon 2 hafta dönüp duruyor. Değişim aralığı normalde böyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Artık nasıl ıssız bir Gym’e bıraktıysam Pokemon’u, tam 10 gündür orada duruyor Çok ilginç cidden.

Ben Tekirdağ'da koymuştum bi gym'e, 47 gündür orda 10 gün ne ki  

• IntoTheStorm kullanıcısına yanıt

Hahaha maşallah hocam o ne öyle. Vereceği de 50 coins zaten. İnsan bonus verir o kadar gün için  

• 2868 7091 6927

hediyeleşmek için ekleyebilirsiniz

• Eevee etkinlik detayları resimdeki gibidir, katılmanızı öneririm, ayrıca shop kısmından 2,69 tl ye ticket alıp özel görevi açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonsterKill88 -- 14 Ağustos 2021; 13:16:42 >
  • 2,69 tl ye ticket alıp açacağınız görev detayları ;

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt

bence 2.6 tl lik görevi almaya değmez. şu an inanılmaz yüksek shiny oranı var evee evrimlerinizden eksik olan shiny var ise tamamlamak için mükemmel bir zaman. Bu arada umbreon ve espeon evrimlerinde bug varmış yürümenize gerek kalmadan evrimleştirebiliyormuşsunuz niantic açıklama yapmış comday bitene kadar bunu düzeltmeyeceğiz diyorlar.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

bence 2.6 tl lik görevi almaya değmez. şu an inanılmaz yüksek shiny oranı var evee evrimlerinizden eksik olan shiny var ise tamamlamak için mükemmel bir zaman. Bu arada umbreon ve espeon evrimlerinde bug varmış yürümenize gerek kalmadan evrimleştirebiliyormuşsunuz niantic açıklama yapmış comday bitene kadar bunu düzeltmeyeceğiz diyorlar.

Bence kesinlikle değer ödüllerdeki egg incubator tek başına 4 tl ye denk geliyor zaten.

Bir tane incense açtıktan sonra oturduğunuz yerde 5 dk da bitiyor zaten bütün görev.

Bu arada 24 ağustos haftalık salı bonusunda 2 x transfer var, yeriniz varsa çöp eevee leri tutup o zaman transfer edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bence kesinlikle değer ödüllerdeki egg incubator tek başına 4 tl ye denk geliyor zaten.

Bir tane incense açtıktan sonra oturduğunuz yerde 5 dk da bitiyor zaten bütün görev.

Bu arada 24 ağustos haftalık salı bonusunda 2 x transfer var, yeriniz varsa çöp eevee leri tutup o zaman transfer edebilirsiniz.

Alıntıları Göster

keşke şu eventte x2 stardust filan koysalardı . gerçi şu anda da x2 gibi spawn oluyor. sağlam stardust kasılabilir.

• Selam arkadaşlar, pokogenie üzerinden mega raid katılımı yapamıyorum. "İnfo" yazısı var. İlla üyelik mi almak gerekiyor mega raide katılabilmek için...

• 1768 9172 8681 ekleyin hediyeleşelim

• Baroone kullanıcısına yanıt
    Poke genie üstünden raidlerde belirli bir minimum hasarı karşılayabildiğini göstermelisin.
    Gerçekten raide katılabilmek için yeterli güçlü pokemonun olmayabilir.
    Varsa da poke genie üstünden taramalısın pokemonunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.