Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedden HİLECİLERİN HEPSİ KIRMIZI takımı seçiyor. MAvi takımım
  • Ermeydan E kullanıcısına yanıt
    Butun takimlarda var istanbulda da mavilerdeki hileciler cogunlukta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    İlk defa görüyorum bu pokemonu ama hp'si yüksemiş cp'sine göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Ama bir sure sonra oyunda suan icin acil ihtiyac kalmiyor ben pokemon stroge i 1000 ledim 100 coins e indigi icin simdi oyle indirim olursa cantayida fullerim veya x2 gelirse yumurta alirim kiyafete filan gerek yok bence

40 olana kadar 100 tane lucy egg parayı bastık aldık şimdi gymlerle ugrasıyoruz 1700 coins birikmişti kıyafete gitti biraz tekrar birikmeye devam ediyor ilerde ne olacağı belli olmaz.

yumurta kırıcı gibi hep lazım olan şeyler mevcut.

keşke 2 bin coinse felan 2. sınırsız yumurta kırıcı vs. alabilsek 9 taneye kadar
  • Demin dışarı çıktım oyunu açar açmaz karşıma feraligatr çıktı yakaladım az ilerledim bu sefer de ursaring çıktı oyunun bugün bana sürprizler yapası gelmiş

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Bence her 5 levelde 1 sınırsız yumurta kırıcı vermeli. 40 levele ulaşınca 9 tane sınırsız yumurta kırıcı olur. Böylece level atlamanın da bir motivasyonu olur hem.

Bir de şu pokemon ekranına arama barı koymalılar. 800-900 pokemon var bir pokemonu aralarından bulmak eziyet, ismini yazacaksın filtrelenecek hemen. Zaten sayfayı sürüklediğimizde resimlerinin yüklenmelerini bekliyoruz, eskiden o da yoktu tak diye açılıyordu hepsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bence her 5 levelde 1 sınırsız yumurta kırıcı vermeli. 40 levele ulaşınca 9 tane sınırsız yumurta kırıcı olur. Böylece level atlamanın da bir motivasyonu olur hem.

Bir de şu pokemon ekranına arama barı koymalılar. 800-900 pokemon var bir pokemonu aralarından bulmak eziyet, ismini yazacaksın filtrelenecek hemen. Zaten sayfayı sürüklediğimizde resimlerinin yüklenmelerini bekliyoruz, eskiden o da yoktu tak diye açılıyordu hepsi.

sormayın 500 pokemonu geçtimi telefon kullanılmaz hale geliyor donuyor sürekli uzun süredir bundan yana sıkıntı yaşıyorum eskiden gerçekten seri hızlı ve stabildi şimdi çok sapıtıyor güncellemeden önce lapras vb. uzaktaki pokemonlara topu yetiştiremiyordum

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Tam mesajı yazarken f.uz10 hocamla karşılaştık tanıştık küçük bir sohbet yaptık ayaküstü

• quote:

Şu Wobbufet kadar işe yaramaz pokemon yok, dişisi kırmızı ruj sürmüş bir de

Pokémon GO [ANA KONU]

Bana valla Counter ve Mirror Coat skilleri geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Bende de 3 tane var o skillere sahip ama kullanacağımı sanmıyorum.
  • Bugün 10 lukdan miltank çıktı ne işe yarayacaksa. Nearby de görüp gitmiyorum yumurtadan çıkıyor.
  • quote:

Bende de 3 tane var o skillere sahip ama kullanacağımı sanmıyorum.

skill'in özelliğini biliyorsunuz değil mi :D

bilmeyenler için bu pokemonun skill'i çizgi film'de de oldugu gbi karsının vurusunu vee skill'ini ona yansıtma yapar.

zaten hpsini gördüğünüz üzere kendisi savunma pokemonudur abra pisijik vurus yaptıgında sizde skill atarsanız vurusu kendi yicektir ve ölecektir
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Aynen tanışmış olduk sonunda görüşmüş olduk dostum

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Bu yazıyı b3n yazacaktım senin yazman iyi olmuş 20 ye yakın top yedi bugün murkrow rus ismi gibi mafya şapkası car sanki pokemonda

Hangi skill ? Mirror coat olan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Hangi skill ? Mirror coat olan mı ?

Evet.Bende yakaladim 2 tane digeri dandikyi normal burusluydu etkisizdi.511 cp lik counter ve mirror coat yakaladim.

Cizgi filmde bi bolumde roket takimi dragonite i kandirip kotuluk yaptiriyordu.Sonra dragonite mevzuya uyando roket takimini bol bol yakiyordu son kez skill atarken woobuffet devreye girdi mirror coat yapip dragonite in saldirisini kendisine yolladi

Yuksek cp li cikarsa is gorur her turlu.511 cp olmasina ragmen 225 hp

• Dostum sen söyleyince merak ettim ve şu videoyu buldum, bu Woobuffet baya iş görüyormuş aslında

https://www.youtube.com/watch?v=IbOu5rZBQBg
    Yok bilmiyordum cahilmişim o konuda Tek seferlik mi karşıdakinin saldırısını yansıtıyor yoksa dövüş boyunca tüm saldırıları mı? Her hâlükârda gene kullanacağımı sanmıyorum fanteziye girer ya, şu an her türlü pokemonu zaten tek pokemonla alt edebiliyorum. Dün %96 iv'lik Machop'umu Machamp yaptım en iyi skiller geldi bugün 3000'lik Blissey'i bile tek başına indirebildim, zirveye ulaşmış saydım kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 23 Şubat 2017; 23:58:5 >
  • Scizor sizce nasıl bir pokemon?Elimde 1550 cp 82 iv ve en iyi skillerde olanı var.Power up yapayım mı bilemedim.

• FairFight kullanıcısına yanıt
    hadi gözün aydın o zaman
    bana da bi grimer veya cleffa çıksa artık o kadar yumurta kırdık daha çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 13051306130713081309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.