Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevaplar için teşekkürler, özetle oyun hala kötü durumda. Bu oyunun farkı zaten gerçek dünya ile sanalı birleştirmesi, insanları dışarı çıkmaya yöneltmesi vs. yenilikçi ve farklı bir yaklaşımdı. Eğer herkes yine evinden rahatla oynuyorsa benim için bir anlamı yok. Oyunun tek farklı yönü bitmiş oluyor o zaman yerim pokemon go yu.
  • Bugün oyun oynarken bir süre sonra saçma birşey başıma geldi , pokestopları çeviriyorum tepki yok... pokemon yakalarken top atıyorum ilkinde direk kaçıyor.. telefonu aç kapa yaptım düzeldi sonradan
  • Hile yapmanın zaten hiç bir anlamı yok. Bırak Pokemon GO yu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Yok bilmiyordum cahilmişim o konuda Tek seferlik mi karşıdakinin saldırısını yansıtıyor yoksa dövüş boyunca tüm saldırıları mı? Her hâlükârda gene kullanacağımı sanmıyorum fanteziye girer ya, şu an her türlü pokemonu zaten tek pokemonla alt edebiliyorum. Dün %96 iv'lik Machop'umu Machamp yaptım en iyi skiller geldi bugün 3000'lik Blissey'i bile tek başına indirebildim, zirveye ulaşmış saydım kendimi

skill barı dolunca kullanabiliyorsun çok cabuk doluyor ve 2 kademeli bar biraz eğlence ile vurmadan işi çözersin

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Scizor sizce nasıl bir pokemon?Elimde 1550 cp 82 iv ve en iyi skillerde olanı var.Power up yapayım mı bilemedim.

skilleri iyi gelirse güzel vuruyor
  • dün sultanahmette 35 yaşlarında bir oyuncuyla karşılaştım. şaşırdım açıkçası ben kendimi bu oyun için yaşlı sanıyordum :)

adam 35 leveldi, hiç hile yapmamış; hilecilerden dert yanıyordu o da. uzun zaman sonra ilk defa hilesiz, gerçek bir oyuncuya rastladığını söyledi.

dün sultanahmet,yusufpaşa,aksaray civarındaki gymlerde hep hileciler var arkadaş. gym'e saldırı oluyor etrafa bakıyorum kimseler yok.

bu oyunu oynayanların yarısından fazlası hileci şu anda.

neyse hilecileri bırakalım; tramvayda 170 itemi 950 yaptım. 150den fazla pokemon yakaladım. yani 300 tane filan pokestop çevirmişimdir ama sadece 1 tane dragon scale taşı verdi o kadar.

şu 7. gün olayı da olmasa evolve taşı bulamıcaz galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

dün sultanahmette 35 yaşlarında bir oyuncuyla karşılaştım. şaşırdım açıkçası ben kendimi bu oyun için yaşlı sanıyordum :)

adam 35 leveldi, hiç hile yapmamış; hilecilerden dert yanıyordu o da. uzun zaman sonra ilk defa hilesiz, gerçek bir oyuncuya rastladığını söyledi.

dün sultanahmet,yusufpaşa,aksaray civarındaki gymlerde hep hileciler var arkadaş. gym'e saldırı oluyor etrafa bakıyorum kimseler yok.

neyse hilecileri bırakalım; tramvayda 170 itemi 950 yaptım. 150den fazla pokemon yakaladım. yani 300 tane filan pokestop çevirmişimdir ama sadece 1 tane dragon scale taşı verdi o kadar.

35 se benden genç
    Yaşı belli bir seviyenin üstünde olunca vakit ayırması daha zor oluyor yakınması normal. Zaman bazılarımız için çok değerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 24 Şubat 2017; 10:11:23 >

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    Yazın ilk aylar sultanahmette çok kişiyle tanışmıştım grup halinde geliyorlardı lure atıp akşama kadar takılanlar vardı. Havuz bölgesinde turistten daha çok pokemoncu vardı ama gitgide azaldı bu durum son zamanlarda oraya uğrayıp hiç oynayana denk gelmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    hocam şaşırdığım nokta yaş ve vakitten ziyade, pokemon televizyonda yayınlandığında biz çocuktuk; siz 18-20 yaşlarındaydınız.

o zamanlar pokemonu izliyo muydunuz, yoksa izlemeden sadece oyuna karşı oluşan bir sempati mi var.
  • quote:

dün sultanahmette 35 yaşlarında bir oyuncuyla karşılaştım. şaşırdım açıkçası ben kendimi bu oyun için yaşlı sanıyordum :)

benim de yaş 32. bir de küçük çocuğum var. bizim için çok zor. mesela dün akşam beşiktaş maçı vardı. üsküdar-beşiktaş arası git-gel yapınca 50.000 xp aldım. öğrencilik zamanıma denk gelse 40 olmasada 37-38 level çok rahat görürdüm.

• quote:

hocam şaşırdığım nokta yaş ve vakitten ziyade, pokemon televizyonda yayınlandığında biz çocuktuk; siz 18-20 yaşlarındaydınız.

o zamanlar pokemonu izliyo muydunuz, yoksa izlemeden sadece oyuna karşı oluşan bir sempati mi var.

Tv den sabahları saatini kaçırmazsak mutlaka izlerdik.
  • Su oyuna başlamak için geç mi kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: NicksizKaSSaP

Su oyuna başlamak için geç mi kaldım

geç değil ama geç olmak üzere esas beklediğimiz pvp vb. özellikleri çıkmış değil hemen başlar ve mayıs sonları haziran başına 30 level yapabilir ve güzel pokemonlar elde edersen herkese yetişmiş olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

geç değil ama geç olmak üzere esas beklediğimiz pvp vb. özellikleri çıkmış değil hemen başlar ve mayıs sonları haziran başına 30 level yapabilir ve güzel pokemonlar elde edersen herkese yetişmiş olursun

Bi de hilecilerden çekiniyorum ama bi çözümü yok gibi yapacak bisi yok

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    ben de evliyim, çalışıyorum. hatta dün işten yarım gün izin alıp pokemon oynamaya gittim :)

öğrenci olsak dumanını attırırdık :)
  • quote:

Günde 1 pokemon yakalayıp 1 pokestop çevirsen bile güzel xp veriyor artı zaten yakaladıklarından ekstra pokedex açtığın için 500 xp gelecek. 2-3 de evolve yaparsan en azından 20-25 level arası zorlanmadan görürsün. Ben 33 olmak üzereyim 750.000 xp istiyor son 3 levelde toplu evolve dahi yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 24 Şubat 2017; 11:6:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Günde 1 pokemon yakalayıp 1 pokestop çevirsen bile güzel xp veriyor artı zaten yakaladıklarından ekstra pokedex açtığın için 500 xp gelecek. 2-3 de evolve yaparsan en azından 20-25 level arası zorlanmadan görürsün. Ben 33 olmak üzereyim 750.000 xp istiyor son 3 levelde toplu evolve dahi yapmadım.

Anladım hocam günde 3 saat ayiracagim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Bi de hilecilerden çekiniyorum ama bi çözümü yok gibi yapacak bisi yok

hilecileri önemsemeyin siz keyif almaya bakın.

oyunu ne kadar biliyorsunuz bilmiyorum fakat otobüste vb. yerlerde de rahataca oynanabilecek bir oyun.

yeri geliyor 2-3 saat sürekli oynuyorsunuz yeri geliyor otobüste 30 dk açıyorsunuz yeri geliyor evde 1 saat evolve transferle ugrasıyorsunuz vs. vs.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Anladım hocam günde 3 saat ayiracagim

hergün 3 saat ayırsan yaza kadar en az 30 level olursun.

tabi yaşadığın yer de önemli istanbulda pokestop ve gym in çok olduğu yerde oturuyosan çok daha hızlı ilerleyebilirsin.

bir de herşeyden önemlisi oyundan keyif almaktır.

• Ben de evliyim, ben de çalışıyorum. Sizleri de böyle görünce hoşuma gidiyor nedense. Bu oyunu bu yaşta oynuyorsun kafayı mı yedin diyenlere karşı bir panzehir gibi oluyor bana.

Şu an 22-23 yaşın altı için zaten dizinin ya da oyunun çok bir anlam ifade ettiğini düşünmüyorum. 17:00'da atv'de diziyi izleyip sonrasında tasolarla akşam ezanına kadar dışarıda olan bizdik. O yüzden o heyecan hala bizim içimizde diye düşünüyorum.

Halen bu kadar olumsuz faktöre inat yine de keyif alıyorum oyundan. Umarım sıkılmam. Telefonumdaki tek oyun bu çünkü. Hatta bilgisayarımdan da yıllardır aktif bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum. En son 3 sene önce CM 01-02'yi oynamıştım uzun soluklu. Bakalım keyfimize ya.
  • 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.