Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.339
Cevap
188
Favori
1.134.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 29 level olduk hala 100iv yakalamadım hiç normal mi bu?
  • Bu yumurtalardan hiç hem iv'si yüksek hem de CP eğrisi maksimuma yakın pokemon çıkmıyor mu yav? %80 iv üstü çıkanlar hep %60 cp seviyesinde oluyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 23 Şubat 2017; 0:47:54 >
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Normal ben tek 100 iv li pokemonu 30 lvlde yumurtadan çıkardım sandshrew

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Bu yumurtalardan hiç hem iv'si yüksek hem de CP eğrisi maksimuma yakın pokemon çıkmıyor mu yav? %80 iv üstü çıkanlar hep %60 cp seviyesinde oluyor bende.

Eskiden 90 iv ustu levelinize gore max 30 level pokemon cikiyordu.

Uzun zamandir max 20 level 60-100 level arasi pokemon cikiyor artik.

Eskiden yukurtabkirici alip 8 adet toplam 27 yukurta kirdimi icinden en az 2 tane 100 iv cikardi.

Guncellemeden sonra 300den fazla yukurta kirdim sadece bebek pokemon olan magmarin kucuk oglu cikti :D

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

Satın alma yapamıyorum coins olarak neden arkadaslar bilen varmi para birimi desteklenmiyor diyor

Google cuzdan veya faturaya ek alacaksaniz desteklemiyor sebebi urunu basacikilamayan dolar sebebiyle olmasi.

2 hafta ugrasip duzelttirmistim 2 gun sonra tekrar bozuldu 50 tl google play bakiyem var kullanamiyorum.

• sen hiç görmedim dediğin günden beri ilginçtir Adana'da magnemite nesti var
    bugün ben de ilk kez venusaur gölgesi gördüm 5 dk mesafede ama çalıştığım için gidemedim
    aynı yerde ilk kez charizard da gördüm bu starter pokeler çıktığında yine çalışıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uglyking14 -- 23 Şubat 2017; 1:48:56 >
  • Evde Donphan çıktı, poketop ve coin kalmadı.
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Dostum banada bugün 5 kmlik yumurtadan çıktı şok oldum 😄😄 bi de bugün oyuna girmedi hata verdi çok şükür o da düzeldi şimdi tek eksiğim seel kaldı o da yumurtadan çıksa bari. Şimdi shellder var buddy de cloyster yapacam onu ardından magnemite ı buddy yapıp onun şekerini biriktirecem bakalım seel çıkarsa onunda şekerini buddy ile biriktirecem.

• oyunu çıktığı zamanlarda hile kullananlar yüzünden bırakmıştım 1-2 şeyi merak ediyorum çok kısa özet geçebilecek varsa;
    hile kullananlar banlandımı hala son level sınırsız pokemonla farklı kıtalardan yakaladıkları pokemonlarla mı takılıyorlar ? hala hile var mı ? tr çıktığında bir daha indirir bakarım diyordum kaç ay oldu hala tr çıkmadı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

Dostum banada bugün 5 kmlik yumurtadan çıktı şok oldum 😄😄 bi de bugün oyuna girmedi hata verdi çok şükür o da düzeldi şimdi tek eksiğim seel kaldı o da yumurtadan çıksa bari. Şimdi shellder var buddy de cloyster yapacam onu ardından magnemite ı buddy yapıp onun şekerini biriktirecem bakalım seel çıkarsa onunda şekerini buddy ile biriktirecem.

Keske sunu 2 3 hafta once yazsaydin hocam.Is yerimin onunde seel nest vardi toplamaktan biktim 2 tsne dewgong var vende belkide yazdin ben gormedim.

Istersen ozelden sifreni yolla bana ciktiginda ben alirim sana.nasil istersen Elin amerikalisi teee japonyadakilerle avustralyadkilerle anlasip farfetch , kangashkan aldiriyor kendine.Biz niye yapmayalim di mi ? :)

• 10 km den 455 cp %71 iv 11 11 10 vuruslu attack ve defense ozellikli dratini cikti.Hic uzulmedim , aksine sevindim cunku 17 candy de verdi suan 150 candy oldu.

Havalar isiniyor zaten bol bol sahilde dratini kasip haziran ayinda 3 tane birden dragonite yapacagim.Elimde 2 tsne daha var toplam 5 olur mis gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zogguko

oyunu çıktığı zamanlarda hile kullananlar yüzünden bırakmıştım 1-2 şeyi merak ediyorum çok kısa özet geçebilecek varsa;
    hile kullananlar banlandımı hala son level sınırsız pokemonla farklı kıtalardan yakaladıkları pokemonlarla mı takılıyorlar ? hala hile var mı ? tr çıktığında bir daha indirir bakarım diyordum kaç ay oldu hala tr çıkmadı mı ?

bu açığı niantic yarattı ve aylardır kullanılmasına kendisi bile bile izin veriyor apisini şifrelemiyor hepsini niantic bilerek yapıyor oyuncu istediğini yapmakta özgür.

Türkiye ye çıkmadı beklemedeyiz bakalım 1 ayada pvp deniliyordu bakalım sonuc ne olacak.

yaza doğru tüm hileler kalkacaktır yazın yeni bir patlama yapıp iyi coins sattırma peşine düşeceklerdir.
  • Aynı sorun bende de var, normalde TL'ye çevrili hali gözüküyor ama satın almaya tıklayınca dolara dönüşüyor.

• Pikachu partisi ne zaman ? Bol bol toplayip evolve edip hem exp hem stardust kasacagim cok iyi oldu benim icin.120 bin xp kaldi 30.seviye icin ha gayret be

O degilde pidgey cikmiyor eskisi gibi.Eskiden adim nasi 3 er tane cikardi simdi ben lvl kasiyorumya karsima cikmiyor eskisi gibi.

• quote:

oyunu çıktığı zamanlarda hile kullananlar yüzünden bırakmıştım 1-2 şeyi merak ediyorum çok kısa özet geçebilecek varsa;

Fake gps gırla oyundan soğudum o derece ingilizcem iyi olsa niantice mail atacağım. Fake gps i önlediğinizde mail atın oyuna tekrar başlıyalım diye.
  • quote:

Botlar daha profesyonel şekle evrildi.İlk zamanlardaki gibi "teleport"yapıp Pokemon avlama 3-5€ vererek ,satın aldığın yazılımlarla mümkün(ki çok gelişmiş yazılımlardır).Geri kalan ücretsizlerde ise "captcha" durumu nedeniyle tercih edeceklerini sanmıyorum.Yanı başlı başına sektör halien geldi.
    Muhtemelen niantic'e bişiler fişşekleyip api keylerini el altından yada "içerde"ki adamları vasıtasıyla alıyorlardır.

Fake gps olayına gelirsek.Burası artık başka bir pokemon evrenine döndü.İphone grubu (ihacked) kendi pokemon go sürümünü çıkardı.
    Herifler nasıl başardılarsa yakalama ekranında iv göstergesi, nearby dışındaki pokemonları gösterme ve tam konum belirleme, aynı sürüm kullanan hileciler ile sohbet ,Oyun içinde anlık harita paylaşımı, jailbreak telefonalrda çalışma vs gibi ekstra özellikle donatıp her çıkan sürümle beraber paralel olarak güncelliyorlar.O yüzden iphone kullanan bot ,gps konusunda hilenin dibine dibine vuruyor maalesef.

Android cephesinde ise işler yolunda sayılır.Hilecilerin hareket cephesi kısıtlı ,bildiğim android telefonlar için çalışan bir bot yok.İos aksine root'lu cihazlarda oyun çalışmıyor.Sadece Fake gps var oda android 6'da aktif.Onda da sahte-gerçek konum arasına gidip gelme"loop"a düşme var,Çokaz telefonda sağlıklı çalışıyor.Herif sydney'de takılırken biranda kendini evde bulabiliyor
    Nice sübyanın hesabı bu uğurda telef oldu gitti.

Yinede fake gps'cilere botçular kadar sert davranmıyor niantic
    Yoksa 2 satır kod yazmaya bakar.En kötüsü cihaz üzerinden "geliştirici seçeneklerini "açıp ,"sahte konum uygulaması"seçmen gerekecek.2 satır ekleyeceğin kod ile kontrolcüsünü sağlayıp kullanıcıya gps hatası verdirte bilirsin.Ama engellilerde oynasın diyerekten makul davranıyorlar.Zaten teknik olarak fake gps ile oynayanda "oynamış"olduğundan(oyun içi satın alma yaptığından) "parama bakarım"kafasındalar.

botçuları patlatırlar mı yaza akdar zor ama "fake gps"konusunda adım atacaklarını sanmıyorum.İlk ban dalgasındakiler bile zaten "bot,sniper vs"kullananları vurmuştu.Büyük oranda Fake gps'cilere dokunmamışlardı.Microsoft politikası bir nevi.Evinde korsan kullan ama iş yerinde ,ticarethanende kullanırsan öperim.
    Etik mi değil,Adil mi değil.Zaten ne adil ki şu dünyada.
    Kur oyna 2.nesilde eklendi zaten.Kendi kendimize eğleniyoruz 2-3 arkadaş.Zaten botçular yada fakecilerin zararı gym'ye.Keyfimi kaçıramazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Botlar daha profesyonel şekle evrildi.İlk zamanlardaki gibi "teleport"yapıp Pokemon avlama 3-5€ vererek ,satın aldığın yazılımlarla mümkün(ki çok gelişmiş yazılımlardır).Geri kalan ücretsizlerde ise "captcha" durumu nedeniyle tercih edeceklerini sanmıyorum.Yanı başlı başına sektör halien geldi.
    Muhtemelen niantic'e bişiler fişşekleyip api keylerini el altından yada "içerde"ki adamları vasıtasıyla alıyorlardır.

Fake gps olayına gelirsek.Burası artık başka bir pokemon evrenine döndü.İphone grubu (ihacked) kendi pokemon go sürümünü çıkardı.
    Herifler nasıl başardılarsa yakalama ekranında iv göstergesi, nearby dışındaki pokemonları gösterme ve tam konum belirleme, aynı sürüm kullanan hileciler ile sohbet ,Oyun içinde anlık harita paylaşımı, jailbreak telefonalrda çalışma vs gibi ekstra özellikle donatıp her çıkan sürümle beraber paralel olarak güncelliyorlar.O yüzden iphone kullanan bot ,gps konusunda hilenin dibine dibine vuruyor maalesef.

Android cephesinde ise işler yolunda sayılır.Hilecilerin hareket cephesi kısıtlı ,bildiğim android telefonlar için çalışan bir bot yok.İos aksine root'lu cihazlarda oyun çalışmıyor.Sadece Fake gps var oda android 6'da aktif.Onda da sahte-gerçek konum arasına gidip gelme"loop"a düşme var,Çokaz telefonda sağlıklı çalışıyor.Herif sydney'de takılırken biranda kendini evde bulabiliyor

Yoksa 2 satır kod yazmaya bakar.En kötüsü cihaz üzerinden "geliştirici seçeneklerini "açıp ,"sahte konum uygulaması"seçmen gerekecek.2 satır ekleyeceğin kod ile kontrolcüsünü sağlayıp kullanıcıya gps hatası verdirte bilirsin.Ama engellilerde oynasın diyerekten makul davranıyorlar.Zaten teknik olarak fake gps ile oynayanda "oynamış"olduğundan(oyun içi satın alma yaptığından) "parama bakarım"kafasındalar.

botçuları patlatırlar mı yaza akdar zor ama "fake gps"konusunda adım atacaklarını sanmıyorum.İlk ban dalgasındakiler bile zaten "bot,sniper vs"kullananları vurmuştu.Büyük oranda Fake gps'cilere dokunmamışlardı.Microsoft politikası bir nevi.Evinde korsan kullan ama iş yerinde ,ticarethanende kullanırsan öperim.
    Kur oyna 2.nesilde eklendi zaten.Kendi kendimize eğleniyoruz 2-3 arkadaş.Zaten botçular yada fakecilerin zararı gym'ye.Keyfimi kaçıramazlar

Hocam durumu gayet güzel açıklamışsın eline sağlık.👍🏿

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    İostakiler sadece oyunu açıyor o kadar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

aşırı profesyonele akkmışsınız bildiğimiz :D :D

hep söylediğim gibi sizinde dediğiniz şuki niantic botada hileyede bilerek izin veriyor.

çünkü hile yapan adam normal adamdan daha hzılı ilerliyor ve hızlı ilerlemenin gerektirdiği şeylerden biride para.

normal biri para harcamadanda oynayabilirken hile yapan biri para harcamak zorundadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

İostakiler sadece oyunu açıyor o kadar herhalde

gizlilik ve güvenlik adı altında ios'ta neler dönüyor bir bilseniz jb ile yapılamayacak bir şey olmadığına inanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.