Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar revive sıkıntısı var bende. stoplardan cok az cikiyor. 3-4 sefer gym savasindan sonra pokemonlar bayiliyor birsuru potion var ama revive yok. savaş yapasim gelmiyor pokemonlar bayılacak diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

arkadaslar revive sıkıntısı var bende. stoplardan cok az cikiyor. 3-4 sefer gym savasindan sonra pokemonlar bayiliyor birsuru potion var ama revive yok. savaş yapasim gelmiyor pokemonlar bayılacak diye

Hocam aynı sıkıntı bende de var. Sanırım genel olarak revive miktarını azalttılar. Şu an 30'dan fazla pokemonum revive bekliyor ama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

arkadaslar revive sıkıntısı var bende. stoplardan cok az cikiyor. 3-4 sefer gym savasindan sonra pokemonlar bayiliyor birsuru potion var ama revive yok. savaş yapasim gelmiyor pokemonlar bayılacak diye

Hocam aynı sıkıntı bende de var. Sanırım genel olarak revive miktarını azalttılar. Şu an 30'dan fazla pokemonum revive bekliyor ama yok.

Ben de geçen hafta level atlamadan önce aynı sıkıntıyı yaşıyordum. Savaşta Pokémon'um ölmek üzereyken geri çekip yenisini savaşa alıyordum. Sonrasında da Potion vs. ile iyileştiriyordum. Bu şekilde biraz daha tasarruf ettim :D Belki işe yarayabilir.

• delpiero68 kullanıcısına yanıt
    Söyle bir taktik kullanabilirsin 1 tane power up yapinca revive a gerek kalmiyor power uplari yapma bundan sonra canlandiracagin zaman birer birer yaparsin revive a gerek kalmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedecimmm

Söyle bir taktik kullanabilirsin 1 tane power up yapinca revive a gerek kalmiyor power uplari yapma bundan sonra canlandiracagin zaman birer birer yaparsin revive a gerek kalmiyor

Hocam oyle oldugu zamanda bosuna 300 3500 4000 vs stardust gidiyor.Acikcasi 3000 stardust 3 4 tane revive den daha degerli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Togepiyi bulmak için belki 20 tane 5kmlik yuurta çatlattım. Sadece Pichu geldi. Zaten çok uzun zamandır 2 ve 10kmlik yumurtalar gelmiyor

Bu havalarda nasıl o kadar yumurta kırıyosun hocam :)

Bugün 10'luk yumurta kırdım. 1250 CP'lik XS, Magmar çıktı. Bende yoktu iyi oldu :)
  • Oyunun 60 fps civarında oynayabilen var mı?
  • Gym de en uzun kalma süreniz ne kadar ? Fake gps burada da çok fakat 98 iv hydro pump vaporeon bir aya yakındır gym de yıkılmadı bakalım ne kadar dayanabilecek
  • Ben 60 fps oynuyorum ve kesinlikle hissediliyor özellikle pokemon yakalarken top atışında

• quote:

Orijinalden alıntı: erolerk

Ben 60 fps oynuyorum ve kesinlikle hissediliyor özellikle pokemon yakalarken top atışında

Elinizdeki telefon modeli nedir? Ben de LG G Flex 2 var genelde 10-40 fps arası çalışıyor.2-3 kez oyun yağ gibi çalışmaya başladı, oyundan alınan keyif katlanıyor.Server ya da telefon kaynaklı mı onu çözmeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Orijinalden alıntı: erolerk

Ben 60 fps oynuyorum ve kesinlikle hissediliyor özellikle pokemon yakalarken top atışında

Elinizdeki telefon modeli nedir? Ben de LG G Flex 2 var genelde 10-40 fps arası çalışıyor.2-3 kez oyun yağ gibi çalışmaya başladı, oyundan alınan keyif katlanıyor.Server ya da telefon kaynaklı mı onu çözmeye çalışıyorum.

server'ında etkisi var ama büyük oranda oyundan kaynaklı.
    Basit bişi olmasına rağmen optimizasyon kanaatimce kötü ayrıca oyuna bazı geliştirmeler eklenince yük biniyor ve ısınmaya sebebiyet veriyor..Buda cihaz performanslarını etkiliyor.
    xiaomi mi4 telefonumda önceleri "dengeli"modunda gayet akıcı oynarken artık "performans" moduna alıyorum.Yani 4 çekirdek işlemcinin tamamını kullanmak zorunda kalıyorum akıcılık için.
    cihazda Qualcomm Adreno 330 var ve hatırı sayılı şekilde güçlüdür 55000 civarı skor alır antutu'da."performans" moduna almadan dahi asphalt 8 oynamışlığım vardır.ama ne hikmetse dandirik pokemon go için telefonun tüm kaynaklarını sömürmek durumudna kalıyorum
    birde üzerine gps+ veri iyice canlarına okuyor cihazların.
    hani banamısın diyen cihazlar bile tekler

• Bende Redmi 3 var nadiren 60 fpsde çalışıyor oyun, neyle alakalı çözemedim.
  • İosta stabil fakat androidde hala betasinda 0.51 daha
    Ne zaman v1.0 cikacak bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Oyunun 60 fps civarında oynayabilen var mı?

Açıkçası kaç fps olduğunu bilmiyorum da oynadığım telefonlara göre deneyimlerimi yazayım.
    Turkcell T60 kullanırken genel olarak performansı akıcıydı ancak bazı yerlerde kasma yapabiliyordu.
    Samsung J5 kullanırken o kadar kötü bir performans aldım ki oyunu ilk o zaman bıraktım zaten, oynamak istemedim.
    Şu an iPhone 5s kullanıyorum ve performansından genel olarak memnunum. 60 fps olmasa bile 50 fps stabil oynuyorumdur muhtemelen.
  • S7 edge telin markası birde bence etkileyen game tuner die samsung un bir programı var çözünürlük fps doku kalitesi vs.. bunlara elle müdahale ettiriyor ben ekran 2k olmasına rağmen pil tasarrufu için 1920×1080 60 fps olarak oynuyorum kesinlikle 60 fps avam tabir yağ gibi akıyor samsung teli olanlar game tuner kursun. 2k ekran çözünürlüğüne cikartinca grafiksel bir fark olmuyor birde üstüne pili su gibi iciyor

• Bugün ofiste açtım Kabutops geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Orijinalden alıntı: yacoupe

nerde yakaladın bu kadar aerodactyl i ya?? fake gpsle dunyayımı dolastın naptın.

Beyoğlu tarafında oturuyorum hiç hile kullanmadım. haliç köprüsünü bileniniz varsa o civarlarda çıkıyor genelde.. tabi 5-6 aylık sürede yakaladım bunları ben.. gidipte çat diye karşınıza çıkmayabilir. Şuan 88 tane Aerodactlyl şekerim varmış power up yapmama rağmen

VaY masallah helal olsun, ama zaten asıl hile istanbulda oturmanız bizim gibi tasradakilerle kıyaslarsak :D

• 60 fps yöntemi vardı redditte, konusunu bulamadım şu an ama şöyleydi gibi, topu fırlatınca 1 kere dönmesini bekleyip açık uygulamalar sekmesine gidin, birkaç saniye orada bekleyip geri gelin oyuna. Çoğu kişide olmuş bir deneyin derim. Konusunu bulup atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 22 Aralık 2016; 12:05:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

60 fps yöntemi vardı redditte, konusunu bulamadım şu an ama şöyleydi gibi, topu fırlatınca 1 kere dönmesini bekleyip açık uygulamalar sekmesine gidin, birkaç saniye orada bekleyip geri gelin oyuna. Çoğu kişide olmuş bir deneyin derim. Konusunu bulup atarım.

Arada oyun acayip derecede hizlaniyor gibi geliyordu demek bilmeden o yöntemi yapıyormuşum.Note 4 kullaniyorum ama sabit 60 degil bende de.Dediğin yontemi deneyim.Konuyu bulursan beni de haberdar eder misin hocam?

• Bu gece gene evde oyunu bi açayım dedim kendi başına koştururken bi baktım Dragonite.. Dragon Breath-Hyper Beam li Dragonite yakaladım.. cp si 940 , ama iv i baya kötü.. 2. oldu bu napsam bilemedim.. power up bassam yükseliyorda iv çok mu değerli..
  • 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.