Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hangı takımsın ve nerede oynuyorsun sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

10 kmden Lapras çıktı 1600 cp wonder ama 2. Skill dagon pulse , gelen şekerle diğer laprası 2200e kadar yükselttim o yönden iyi oldu keşke ayrodaktil çensi yada hitmonçen çıksaydı hala bulamadım onları.

Ayro genelde 10 km yumurtadan cikiyo himontlee abkarada cok biz biktik benim 5 level hesaplarin alayinda var

Lee bende var ama çen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 20 Aralık 2016; 16:55:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebay'de 6-7 euro'ya 30+ level poekmon go hesabı satıyorlar.burdan hespa alan ve deneyen oldu mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cango16

hangı takımsın ve nerede oynuyorsun sen?

İzmir Mavi takım, neden sordunuz?

• Oyuna takas nasıl gelsin beyler ya.O kadar sahte hesap varken.Takas isteyenlerin %95i fake hesaplardan pokemon transfer etmek için isteniyor.Öncelikle fakegps vs harita yardımı olayının çözülmesi şart.Üşengeç pisliklerin oturduğu yerden oynamasından nefret ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Oyuna takas nasıl gelsin beyler ya.O kadar sahte hesap varken.Takas isteyenlerin %95i fake hesaplardan pokemon transfer etmek için isteniyor.Öncelikle fakegps vs harita yardımı olayının çözülmesi şart.Üşengeç pisliklerin oturduğu yerden oynamasından nefret ediyorum.

takas gelse bile belirli kuralları olacaktır kalkıp 1 level çöp pokemon verip 30 level dragonite alamayacaksınızdır.

bunu niantic'te biliyor veya 30 level bir pokemonu 15 level birisi alamaz gibi kuralalr olacaktır.

en sağlıklısı 1 kullanıcı ile haftada 1 kere transfer olmalı

kendi seviyesinden yüksek pokemon transfer edememeli.

transfer edeceği pokemona karşılık alacağı pokemon (dragonite ise chrizart vb. 3. gelişimi göstermiş pokemon olmalı)

vs. vs. bunun gibi kurallar illaki gelicektir.

yani fake hesaptan pokemon alıp temiz hesap hayali kurmamalı kimse.

• 51.0 in linki varmi
  • quote:

10 kmden Lapras çıktı 1600 cp wonder ama 2. Skill dagon pulse , gelen şekerle diğer laprası 2200e kadar yükselttim o yönden iyi oldu keşke ayrodaktil çensi yada hitmonçen çıksaydı hala bulamadım onları.

Aerodactly den 40-50 tane yakalamışımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Aerodactly den 40-50 tane yakalamışımdır

Mekân nere?
  • MaDJeRo kullanıcısına yanıt
    nerde yakaladın bu kadar aerodactyl i ya?? fake gpsle dunyayımı dolastın naptın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yacoupe

nerde yakaladın bu kadar aerodactyl i ya?? fake gpsle dunyayımı dolastın naptın.

Beyoğlu tarafında oturuyorum hiç hile kullanmadım. haliç köprüsünü bileniniz varsa o civarlarda çıkıyor genelde.. tabi 5-6 aylık sürede yakaladım bunları ben.. gidipte çat diye karşınıza çıkmayabilir. Şuan 88 tane Aerodactlyl şekerim varmış power up yapmama rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDJeRo -- 20 Aralık 2016; 19:50:10 >
  • Tahminen 24 ünde yılbaşı olduğu için 4 gün sonra güncelleme :)
  • Oyunu oynayanlar kaldı mı? O.o
  • istanbulda ratata en çok nerelerde var. denk gelen oldumu hiç?
  • Valla Haznedar'da dolu var.
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir soru sordum ve muhteşem bir cevapla karşılaştım. Biraz saygılı olmayı öğren.
  • Misaros kullanıcısına yanıt
    Peki haklısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tsk ederim

• Dünkü 10 km den snorlax çıktı. Bugün 2 tane daha düşürdüm mecburen 2 tane de yumurta kırıcı aldım coins kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.