Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben Muk ve Grimer bulamıyorum nerede var İstanbul'da ?
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Oyun çıktığından beridir oynuyorum, bugüne kadar 3 tane grimer yakalayabildim. hatta birini kanalizasyon kapağının üzerinde yakaladım, şaka yapmıyorum. 1 aydır da buddy'imde, bir candy daha kazanıp muk'a evolve edeceğim.
  • Şu saçma sürekli titreme sorununu giderdikleri iyi olmuş. Hava soğuk olduğu için telefonu cebe atıp yürüyorum her titrediğinde ne geldi diye bakmaktan ellerim donuyordu.

Ayrıca son zamanlarda spawn oranlarını bir hayli arttırmışlar gibi duruyor. (Bir süredir oynamıyordum ne zaman değişmiştir bilmiyorum.) Normalde evden işe giderken pek pokemon çıkmaz Eevee, Bellsprout falan çıkardı ama dün evin oradaki parktan iki tane üst üste Bulbasaur çıktı, az ileriledim Gastly çıktı (burada baya nadir) az daha ilerledim Scyther çıktı Scyther'ı ilk defa görmüştüm. Baya da Eeevee, Nidoran, Pidgey falan vardı. Bugün de ilk defa Exeggutor gördüm, 1500 cp idi ama 1 ultra ballum kaldığı için yakalayamadım çok koydu.

Çok az oynayan biri olarak şu an Pokedex'im 104'te (sahip olduklarım) çok yakında 6 tane daha evrim geliyor 110 olacak. Bence çok iyi. 10kmlik yumurtalarımdan da Eevee dışında bir şey çıksa biraz daha fazla olabilirdi gerçi.

• Togepiyi bulmak için belki 20 tane 5kmlik yuurta çatlattım. Sadece Pichu geldi. Zaten çok uzun zamandır 2 ve 10kmlik yumurtalar gelmiyor
  • Misaros kullanıcısına yanıt
    Hocam burada "bu oyunu oynayan kaldı mı, oynayan hala var mı" diyenlerin %99'u trollük yapmak için gelenler oluyor o yüzden saldırıya maruz kaldınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ben de oyunu gece gündüz oynayan birisiydim ama birden tüm hevesim kaçtı, çok fazla Fake GPS kullanıp hesap kasanlar var. Gerçek anlamda "Bu oyunu oynayanlar kaldı mı hâlâ?" diye sordum. İnsanlar hile yaparken onca emek boşa gidiyor. Sorduğum soru da trollemekten öte kendinizi boş yere yoruyor musunuz yoksa hile kalktı mı gibisinden bir anlam vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana'da muk , charmender,dragonair nerelerde bulunur arkadaşlar
  • Hanimi ikna ettim sonunda.bu pazar gulhanede inip sirkeci sahile kadar yurucez.Gezeriz , sultanahmet koftecisinde kofte helva yeriz ,"kahve iceriz bi yerde ama pokemon acicam tamam mi ? dedim kabul etti.

Felaket pokemon cikacak 27.seviyedeyim suan uff aksama kadar toplarim aksam da lucky egg ile evolve basarim mis gibi gelsin 28.level.16 bin lik Mi powerbank'i da fulleyeyim hazir olsun h sonuna.

Iyi kandirdik he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 21 Aralık 2016; 16:02:00 >

• Double exp event gelmeyecek mi? Deli gibi şeker kasıyorum. Lucky Egg basıp evolve yapmak istiyorum. Birde bana hiç 10km yumurta gelmedi kaçıncı seviyede gelecek? Şuan 20. Seviyedeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Double exp event gelmeyecek mi? Deli gibi şeker kasıyorum. Lucky Egg basıp evolve yapmak istiyorum. Birde bana hiç 10km yumurta gelmedi kaçıncı seviyede gelecek? Şuan 20. Seviyedeyim.

Yumurta olayı şans işi, 10 seviye iken bile çıkabiliyordu.Oyunu günde 1 saat oynayan bana geçen ay 6 tane 10 km'lik yumurta çıktı.
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Beyazıt ya da laleli civarında inin sultanahmet civarındaki poketopları kaçırmayın, gülhane sultanahmetin ilerisinde kalıyor. Özellikle sultanahmet havuz civarında biraz vakit geçirin foto çekicem ayağına iyi pokemon yakalarsın ordan topkapı sarayı yönünde gidin bu civarlarda nadir pokemonlar çıkıyor.

Yazın aksarayda inip Aksaray sirkeci karaköy taksim nişantaşı beşiktaş güzergahında yürürdüm yanımda yedek bataryalarla, öyle 27 lvl oldum, şimdi evden pokemon yakalıyorum dışarı çıkmaya fırsat olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Tahminen 24 ünde yılbaşı olduğu için 4 gün sonra güncelleme :)

Noel*
  • Artık bu fake Gps ile oynayan şerefsizler can sıkmaya başladı. Bugün 10 level 3 Gymim düşürüldü ve şuan kimse yok.. Düşmeye devam ediyor seviyesi birinin. Oyunu ciddi ciddi bırakmayı düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Beyazıt ya da laleli civarında inin sultanahmet civarındaki poketopları kaçırmayın, gülhane sultanahmetin ilerisinde kalıyor. Özellikle sultanahmet havuz civarında biraz vakit geçirin foto çekicem ayağına iyi pokemon yakalarsın ordan topkapı sarayı yönünde gidin bu civarlarda nadir pokemonlar çıkıyor.

Yazın aksarayda inip Aksaray sirkeci karaköy taksim nişantaşı beşiktaş güzergahında yürürdüm yanımda yedek bataryalarla, öyle 27 lvl oldum, şimdi evden pokemon yakalıyorum dışarı çıkmaya fırsat olmuyor

Hocam hanimi o kadar ikna edemem topkapi yalan olur sultanahmette inerim zaten sahile kadar devam edecegim.Havuz u soylemeniz iyi oldu oraya da ugrarim eyvallah reyis

Insallah magmar ve veya snorlax gorurum yav.Ozellikle snorlax cok istiyorum kac defa nearby de gorundu ama simdi ki gibi yer tespiti olmadigi icin dolanmama ragmen cikmadi karsima.

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukadam91

Artık bu fake Gps ile oynayan şerefsizler can sıkmaya başladı. Bugün 10 level 3 Gymim düşürüldü ve şuan kimse yok.. Düşmeye devam ediyor seviyesi birinin. Oyunu ciddi ciddi bırakmayı düşünüyorum..

Hocam fake ci cok ama arabayla gelenlerde cok oluyor.Bende bi kere bi gym e denk gelmstim actim kaloriferi tam gym onunde durdum indirdim.Cocugun biri de indirdigim takimdan herhalde , etrafa bakip bakip goremiyordu beni o koyuyordu ben indiriyordum abartisiz 40 dk inat ettik.en sonunda cekti gitti.

Giresunlu inat damarlarim kabarinca hic affetmem

• Valla şöyle diyim işyerime yakın bir park var. Çevresinde konut ya da birşey yok zaten onu gören. Araçta yok çevrede. Tepede camımdan bakıyorum bir Allahın kulu yok.. 10 leveldan 2 e düştü şuan. Hala da düşüyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Hocam hanimi o kadar ikna edemem topkapi yalan olur sultanahmette inerim zaten sahile kadar devam edecegim.Havuz u soylemeniz iyi oldu oraya da ugrarim eyvallah reyis

Insallah magmar ve veya snorlax gorurum yav.Ozellikle snorlax cok istiyorum kac defa nearby de gorundu ama simdi ki gibi yer tespiti olmadigi icin dolanmama ragmen cikmadi karsima.

Saraçhane parkında yakın zamana kadar Magmar çok çıkıyordu.Bir deneyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Saraçhane parkında yakın zamana kadar Magmar çok çıkıyordu.Bir deneyin derim.

Tesekkurler hocam.Oraya da bi ugrarim.

• Merhabalar arkadaşlar. Türk Pokemon GO kullanıcıları için ücretsiz ve reklamsız bir Android uygulaması hazırladım. IOS kullanıcıları isewww.avalibeyaz.com/web/pokemon-go adresini ana ekranlarına ekleyerek bu uygulamadan faydalanabilirler.

Bu uygulama ile Pokemon GO ile ilgili resmi duyurulara, Pokemon GO güncellemelerinde resmi değişiklik listesine, Pokemon GO güncellemelerinde resmen duyurulmayan ama apk dosyasının çözümlenmesi ile ortaya çıkar değişiklik listesine, server tarafında yapılan ve apk güncellenmeksizin gerçekleşen değişikliklerin listesine, reddit'te yer alan pokemongo, thesilphroad, pokemongodev gibi önemli konularda yer alan dedikodulara tamamen türkçe olarak ulaşabiliyorsunuz.

Ek olarak tek bir tıklama ile uygulamanın Türkiye'de resmi olarak yayınlanıp yayınlanmadığını Google Play Store ve App Store üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Yine tek bir tıklama ile apkmirror dan apk indirme sayfasına ve ios için HIPStore sayfasına erişebiliyorsunuz.

Uygulamayı diğer Türkçe Pokemon GO uygulamalarından ayıran en önemli özellik ise, yeni haber geldiğinde sizi bildirim vererek uyarabilmesi. Tabi bu özellik sadece Android uygulaması için geçerli.

Google Play Store'da "PGO Türkiye" şeklinde arama yapmak suretiyle indirebilirsiniz.

5 yıldızınız ve olumlu yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Brrrrrr hava soguk yağmur yagiyor tek elde eldiven şemsiye ile ancak 1 gym indirip döndüm geri
  • 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.