Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busterr

Yumurtadan çıkan pokemonların ya da yumurta türünün yumurtayı düşürdüğümüz mekânla bir bağlantısı var mı acep yoksa rastgele mi?

Bazı pokestoplar daha çok 10 luk veriyor gibi gelse de tamamen şans bence.
    Bende bazı yumurtadan çıkan pokemonların yakalanma yeri olarak yakın çevreden bir köy ismi yazıyor oyunda ilginçlik çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 19 Aralık 2016; 22:19:36 >
  • 0.51 gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

0.51 gelmiş.

Gece ve Gündüz Ayarlaması Yapılmış.

Titreşim Sorunu En Aza İndirilmiş ve Çok Büyük Bir Güncelleme Üzerinde Çalısyorlarmış Bir Sonraki GÜncelleme Çok Bööööyüüüükmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

0.51 gelmiş.

Var mı bi güzel haber?
  • Ben göremedim ama olivera yazmış. 25 aralık noel sanırım o zaman getirirler belki temel bi yenilik.

Yeni güncellemeyle evden açtım 414 ditto geldi nihayet Ditto karşısındakinin iv sini mi alıyor yoksa kendisininki mi kalıyor çünkü not likely dedi kötü çıktı.
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Kesin text files düzeltmeli bişedir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Kesin text files düzeltmeli bişedir o

neyi düzeltiyorlar anlamış değilim hesabımı açmanın yolunu kurcalarken manyak bi açık yakaladım niantic'e bildirsem mi yoksa açığın keyfinimi çıkarsam bilemedim onlar benim hesaba acımamışlardı hemde 275 Tl Para yatırdığım Hesaba
  • Pokecoin tl miktarı eskisine dönmüş yeni farkettim, vergi alınmıyor.

Bu arada yeni güncellemede "hediye kutusu" resimleri bulunmuş. Ayrıca shop simgesinin hediye kutusu şeklinde olduğu bir veri de bulmuşlar. Birbirimize hediye kutusu gönderebileceğiz ya da kendimize alabileceğiz galiba.
    Ama yine de etkinlik için yeterli değilmiş dosyalar. Bir güncelleme daha gelecek ve etkinlik başlayacak deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 20 Aralık 2016; 9:31:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yama notları ana sayfaya eklenmiştir, iyi oyunlar dilerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    POKEMON forum yönetimi sizdemi.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cango16

POKEMON forum yönetimi sizdemi.?

Hayır sadece bu konunun sahibiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

Pokecoin tl miktarı eskisine dönmüş yeni farkettim, vergi alınmıyor.

Bu arada yeni güncellemede "hediye kutusu" resimleri bulunmuş. Ayrıca shop simgesinin hediye kutusu şeklinde olduğu bir veri de bulmuşlar. Birbirimize hediye kutusu gönderebileceğiz ya da kendimize alabileceğiz galiba.
    Ama yine de etkinlik için yeterli değilmiş dosyalar. Bir güncelleme daha gelecek ve etkinlik başlayacak deniyor.

öyle birşey olursa yıkılır buralar
  • OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Hesap geri gelmicek gibiyse sende onlara acıma hocam nasil bi açık bu

• Uzun süreli bir bekleyişin ardından 30.levele bugün itibarıyla geçtim. Olası bir event için evolve'ları bekletiyorum. O gelirse artık 30.level içinde ilerlemiş olurum. Max revive diye bir item geldi, sanırım hem canlandırıyor hem de full power yapıyor pokemonu. 3 adet de yumurta kırıcı verdiler. Diğerleri klasik, bildiğiniz gibi. 5'in katlarındaki levellere ne zaman geçsem çok fazla item gelmişti zaten.

Oyundaki fake gps olayı artık ayyuka çıkmış durumda. Sabrediyoruz düzelmesi için, ancak olacak gibi değil. Gözümün önündeki GYM'e 1-2 saatte 7-8 kişi pokemon bırakıyor ancak tek bir kişi bile görmedim elinde telefonla. Ben halen sıkılmış değilim, ancak artık gen2'ye ek olarak yenilikler gelmesi gerekiyor. Karşılıklı savaş, takas gibi özellikleri artık insanların bekleyecek gücü kalmadı. Yakın zamanda lig, turnuva gibi şeyler zaten beklemiyoruz da, en azından oyuna heyecan katacak birkaç özellik gelebilir. Yukarıda yazılmış, büyük güncelleştirme gelecek vs. diye ama bakalım, bir ümit bekliyoruz.

Keyifli oyunlar.

• 80 tane evolve hazir ve nazir
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka3939

Uzun süreli bir bekleyişin ardından 30.levele bugün itibarıyla geçtim. Olası bir event için evolve'ları bekletiyorum. O gelirse artık 30.level içinde ilerlemiş olurum. Max revive diye bir item geldi, sanırım hem canlandırıyor hem de full power yapıyor pokemonu. 3 adet de yumurta kırıcı verdiler. Diğerleri klasik, bildiğiniz gibi. 5'in katlarındaki levellere ne zaman geçsem çok fazla item gelmişti zaten.

Oyundaki fake gps olayı artık ayyuka çıkmış durumda. Sabrediyoruz düzelmesi için, ancak olacak gibi değil. Gözümün önündeki GYM'e 1-2 saatte 7-8 kişi pokemon bırakıyor ancak tek bir kişi bile görmedim elinde telefonla. Ben halen sıkılmış değilim, ancak artık gen2'ye ek olarak yenilikler gelmesi gerekiyor. Karşılıklı savaş, takas gibi özellikleri artık insanların bekleyecek gücü kalmadı. Yakın zamanda lig, turnuva gibi şeyler zaten beklemiyoruz da, en azından oyuna heyecan katacak birkaç özellik gelebilir. Yukarıda yazılmış, büyük güncelleştirme gelecek vs. diye ama bakalım, bir ümit bekliyoruz.

Keyifli oyunlar.

Su oyuna 3 sey getirsinler emin olun 1 yil kimse guncelleme istemez.

1. Takas

2.yolda gordugumuz pokemonla ve veya baskasiyla yolun ortasinda kapisabilme

3. Yeni nesil pokemonlar.

Ama yolun ortasinda baskasiyla kapisma olayini yapabilecek bilgi birikimine sahip olduklarino dusunmiyorum niantic'in.

• Pokemonların gelişmiş hâllerini yakaladığımızda daha fazla candy vermeleri gerekiyor. Nasıl 2,5 ve 10km yumurtalardan düşen candy sayısı farklıysa; mesela pidgey'nin 3, pidgeotto'nun 6, pidgeot'un 12 candy vermesi gerek. Arada bir fark olması lazım yani hem daha zor yakalanıyorlar hem de getirileri aynı, saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Pokemonların gelişmiş hâllerini yakaladığımızda daha fazla candy vermeleri gerekiyor. Nasıl 2,5 ve 10km yumurtalardan düşen candy sayısı farklıysa; mesela pidgey'nin 3, pidgeotto'nun 6, pidgeot'un 12 candy vermesi gerek. Arada bir fark olması lazım yani hem daha zor yakalanıyorlar hem de getirileri aynı, saçmalık.

Ayrıca beğenmediğimiz Pokémonların bebeklik hallerini koymaları çok kötü oldu.Jynx 4 defa çıkmıştı, geçen evolve edilmemiş hali yumurtadan çıktı.

• 10 kmden Lapras çıktı 1600 cp wonder ama 2. Skill dagon pulse , gelen şekerle diğer laprası 2200e kadar yükselttim o yönden iyi oldu keşke ayrodaktil çensi yada hitmonçen çıksaydı hala bulamadım onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

10 kmden Lapras çıktı 1600 cp wonder ama 2. Skill dagon pulse , gelen şekerle diğer laprası 2200e kadar yükselttim o yönden iyi oldu keşke ayrodaktil çensi yada hitmonçen çıksaydı hala bulamadım onları.

Ayro genelde 10 km yumurtadan cikiyo himontlee abkarada cok biz biktik benim 5 level hesaplarin alayinda var

• 
Sayfa: önceki 11681169117011711172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.