Şimdi Ara

Podolski satılır ise tehlikenin farkındamısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yasin'e zam
    Carole'e zam
    Chedjou ile sözleşme yenilenmesi
    Sabri'nin sözleşmesinin uzatılması.

Tehlikenin farkındamısınız?

• 20m çok iyi para hem yıllık 3.5mden kurtulmuş oluruz bence değerlendirilmeli.
    gerçi quakerboy ne derece güvenilir bilmem ama "kendisi için gelen resmi bir teklif yoktur. gitmesi için yol yapılıyor. satmayı kafalarına koymuşlar. durum bu ne yazık ki." demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 28 Aralık 2016; 22:33:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

20m çok iyi para hem yıllık 3.5mden kurtulmuş oluruz bence değerlendirilmeli.

100% katılıyorum

Ama satan yönetim kim buda önemli. Ne yapacaklar, nasıl değerlendirecekler. 20M euro yu sırf yeni adam gibi futbolculara mı haracayacaklar? Yoksa Yasin'in sözleşmeyi mi yenileyecekler...
  • defansa yeni transfere gider bir bölümü kesin bir de forvete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

defansa yeni transfere gider bir bölümü kesin bir de forvete.

Kesin lazım bu adamlar. 20M da harika bir bütçe. ama işte, bu yönetim kimi alacak, Riekerink kalacak mı? Onunla yola devam edip onun istediği adam ne kadar katkı verecek. Bunlar soru işareti.

Sorun yönetime güvensizlik burada.
  • Yok be hocam öyle saçmalıklar yapmazlar, daha cazip saçmalıklar yaparlar diye düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Yok be hocam öyle saçmalıklar yapmazlar, daha cazip saçmalıklar yaparlar diye düşünüyorum :)

Donk'u filan üstüne para verip alırlar yani diyosun
  • Bu fırsat bir daha gelmez bence. 5 Milyon daha versinler Sneijder'i de alsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Yok be hocam öyle saçmalıklar yapmazlar, daha cazip saçmalıklar yaparlar diye düşünüyorum :)

:) :) Hocam biz nasıl bu durumlara geliyoruz ya :) Bir dönem geliyor Avrupa'ya kafa tutuyoruz, bir dönem geliyor Tuzlaspora yeniliyoruz :)

Kadroda bir dönem dünya yıldızları yer kapışıyor, bir dönem geliyor Umut tek forvet oluyor :)
  • Levent Nazifoğlu ilgilendiğimiz oyunculardan biri Ahmet Çalık demiş.
    Böyle oyuncular gelecekse Podolski satılmasın.
    Kendi ligimizden aldığımız hangi oyuncuyu Avrupa'nın sıradan külüplerini gönderdik ? Serdar Aziz faciasından derste almamışlar.
    Premier Lig kulüplerini baz alalım.Chelsea'de kaç tane İngiliz futbolcu var.
    http://www.transfermarkt.com.tr/chelsea/startseite/verein/631

Aklıselim yöneticilerimiz olmadığı için Podolski ve Sneijder'in gönderilme ihtimaline bile karşıyım.
    Yabancı futbolcuyu satın alamıyorsan opsiyonlu şekilde kiralayacaksın.
    Yasin,Chedjou,Cavanda ve Sinan'ı satabilirler.

• Satıldığı falan yok yönetim yemiş milleti.

Lukas Podolski

kendisi için gelen resmi bir teklif yoktur. gitmesi için yol yapılıyor. satmayı kafalarına koymuşlar. durum bu ne yazık ki.
  • Kardeş 20 milyona hem o zamları yapar hem de 3 tane podolski alırsın.
    Satmazsanız enayisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Satıldığı falan yok yönetim yemiş milleti.

Lukas Podolski

kendisi için gelen resmi bir teklif yoktur. gitmesi için yol yapılıyor. satmayı kafalarına koymuşlar. durum bu ne yazık ki.

adamların tutturduğu tek transfer onuda 5 6 m için satmaya çalışıyorlar şaka gibi
  • Podosliki gibi 1 ay oynayıp 2 ay sakat bir oyunuya değil 20, 4-5 milyonu bile vermezler. 2 ye satsak kardır..
  • quote:

quote:

quote:

:) :) Hocam biz nasıl bu durumlara geliyoruz ya :) Bir dönem geliyor Avrupa'ya kafa tutuyoruz, bir dönem geliyor Tuzlaspora yeniliyoruz :)

Kadroda bir dönem dünya yıldızları yer kapışıyor, bir dönem geliyor Umut tek forvet oluyor :)

Ne güzel aksiyonlu bir takımız işte.

Bu sene de şampiyon oluruz bak da gör,kendimizi 26.,27. haftaya bir şekilde atabilirsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

quote:

Bu sene de şampiyon oluruz bak da gör,kendimizi 26.,27. haftaya bir şekilde atabilirsek.

Hocam biz son düzlüğe girince kolay kolay bırakmıyoruz :) İşin karmaşık tarafı şuan her şey olabilir, sezon sonu 3 4 filanda olabiliriz şampiyonda olabiliriz :)

Devre arası yapılacak hamle ve hamleler önemli

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

quote:

Hocam biz son düzlüğe girince kolay kolay bırakmıyoruz :) İşin karmaşık tarafı şuan her şey olabilir, sezon sonu 3 4 filanda olabiliriz şampiyonda olabiliriz :)

Devre arası yapılacak hamle ve hamleler önemli

Adam gibi bir,hatta 2 stoper alınsa bile yeter bana göre.Bir de santrfor.

• 20e satsın 10u sabriye 10u yasine veririz devam. 3.5mde maaş artıyor onunlada 3 tane 1mlik adam alırız ulan ne süper kadro oldu be
  • Beyler teklif 20 M değil. 9 M Podolski'ye, 7 M Galatasaray'a, 7 Milyonun en az 1'i komisyona gidecek. Yani Galatasaray'a 6 M kalacak en fazla. 4'e falan da Ahmet Çalık'ı almayı düşünüyor GS yönetimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Beyler teklif 20 M değil. 9 M Podolski'ye, 7 M Galatasaray'a, 7 Milyonun en az 1'i komisyona gidecek. Yani Galatasaray'a 6 M kalacak en fazla. 4'e falan da Ahmet Çalık'ı almayı düşünüyor GS yönetimi.

O zaman 4 Ahmet Çalık.. .2 M da Yasin'in sözleşmeye eklenir.

Missssss!!!!!!!!!!!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.