Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayarlar/şifreler ve güvenlik>>>>>> sol üstte büyükçe kutu var ekran kilidi ona tıkla ekran kilidini kapa de

• Hocam teşekkürler, yanlış yazmışım ben. Her zaman açık ekran modunu bulamadık. Telefon kilitli iken telefonda saat ve tarihin sürekli açık kalmasını istiyoruz. Onu ayarlayamadık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozz1907

Hocam teşekkürler, yanlış yazmışım ben. Her zaman açık ekran modunu bulamadık. Telefon kilitli iken telefonda saat ve tarihin sürekli açık kalmasını istiyoruz. Onu ayarlayamadık.

O amoled ekranlı telefonlarda olur. Bu ips telefon.

• Ips ekranlı telefonlarda desteklemediğini bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozz1907

Ips ekranlı telefonlarda desteklemediğini bilmiyordum. Bilgilendirme için teşekkürler.

Destekleyen uygulamalar olabilir ama şarjı su gibi su içer. İps ekranların tamamı açık kalmak zorunda. Amoledde ise sadece tarih ve saat gösteren pikseller enerji çektiği için uzun süreli pil kullanımına müsade eder.

• etkinus kullanıcısına yanıt

Hocam x3 NFC ile x3 pro kasa olarak birebir aynı ise spiegen almak istiyoruz. Bilgi kesin değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozz1907 kullanıcısına yanıt
    Evet aynı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muslucus kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Bu sabah Trendyol'dan, Migros bayisinden 256 GB modelini 3685 TL'ye aldığım telefon. Normalde sahibinden.com üzerinden bazı bayi hesapları 2600-2700 TL gibi fiyatlara satıyorlardı ancak hem garantisiz hem de kayıtsız, ithal/kaçak cihazlar. IMEI atma işlerine girmekten de çekindiğim için garanti olsun bizim olsun diyerek 1000 TL daha koyup aldım. Henüz elime gelmedi ama gerek incelemelerinden gerek videolarından oldukça etkilendim. Oyun performansı olarak -ki genelde oyun oynuyorum- zaten piyasanın en iyisi gibi, Snapdragon 860 işlemci 2160p ekran 120 Hz ekran yenileme hızı 8 GB RAM 5160 mAh batarya vs. gayet yüksek özellikler. Kamera olarak 4 kamera var, ana kamera 108 MP. Telefonun ana konusu sistem performansı olmasına rağmen kamera performansı da gayet iyi görünüyor. Öte yandan kamera dizilimi benim oldukça hoşuma gitti, 4 kamera olmasına rağmen Redmi Note 8'deki gibi alt alta değil yuvarlak bir biçimde flash ışığıyla beraber yerleştirmişler, bu bence artı bir özellik. Poco X3 NFC (6-128) ve Pro (6-128) modelleri arasındaki fiyat farkı oldukça az, Trendyol'da Poco X3 NFC 128GB 3300 TL'ye, Poco X3 Pro 128GB ise 3400 TL'ye satılıyor. İkisi arasında kaldıysanız 100 daha koyup Pro alın, arada bence 100 TL'ye değecek bir fark var. Şimdilik izlenimlerim bunlar, telefon geldikten sonra buraya daha detaylı bir yazı yazarım.

• emrenart kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun, bir düzeltme ekran 1080p.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selamlar herkese.

redmi note 9 pro ile poco x3 pro arasında kaldım, batarya olarak note 9 pro daha iyi gibi lakin diğer özelliklere bakınca poco önce.

sizce bataryadan dolayı bazı özelliklerden feragat etmeye değer mi?

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Aralarinda yuksek bir soc farki var kesinlikle aradaki farka deger

• emrenart kullanıcısına yanıt

Ekran 1080p birde kamera 48 mp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba bende ikinci cihaz olarak almak istiyorum cihazı lütfen cvplarsanız sevinirim sanırım xiaomi ve poco cihazlarda şebekeye bağlı volte özelliği çalısmıyormus herhalde hattım turkcell bilgi olan varmı arkadaşlar bide poco x3 nfc kılıfları okuduğum ve birkaç video izlediğim kadaraıyla x3 pro birebir uyuyormuş doğrumudur bilgisi olan saygılar..

• Az önce trendyoldan poco x3 pro sipariş ettim.

Satıcı: gezegen gsm

edit: kargoya verildi şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 1 Haziran 2021; 18:5:6 >
  • merhaba arkadaşlar,

sorduğum telefonlar üzerinden yola çıksak da öncelik poco, (eşim samsung kullanıyordu)sonra samsung modelleri idi. m serileri internet ortamından satılıyor, a serisinden de bazı modeller yok düzeyde idi mağazalarda. a72 ile poco f2 incelemesinde f2 eşim için ağır bastı, bana gelince ben nfc x3 ü bana x3proyu eşime düşünüyordum, ben de x3pro ile redmi note 10 pro arasında kaldım ve bir anda x3pro kararı verdim, durum bu.

dün gece ve devamında biraz bugün gerekli güncelleme ve kurulumları tamamladım, sıkıntılı bir durum şuan için algılamadım ama gözlem sonucu: batarya şarj olurken biraz ısınıyor telefon,

1-çift tıklayıp açmama rağmen çift tıklayıp kapatma olmuyor,(f2 de aynı),

2-msj tıklanınca: sohbeti başlatın ve tıklanınca telefon nolar geliyor, bunu nasıl kaldırabilirim bulamadım, sadece msj ekranı ve klavye geliyorsa

3-telefon rehber kısmını simkart ayarlarını yapamadım, sehven iki ayrı telefon rehber yedeklenmiş temizlik yapmam gerek, çözemedim,

4- geliştirici seçenekleri aktif etmek için izlenmesi gereken yol,

konuyu başlatan arkadaşımıza: acaba x3pro hakkında tüm detay bilgileri 1.sayfada toplansa mı,

yukarıda ki gibi konuları ve soruların cevaplarını 1.sayfada toplarsak, yardımlaşma 1.sayfadan daha sağlıklı olur diye önerim var,

teşekkürler, saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 1 Haziran 2021; 17:56:33 >

• Senin45senin S kullanıcısına yanıt
    Hadi birader kızlarsoruyora git, sana burdan ekmek çıkmaz.

• Arkadaşlar alacağınız telefonun yeni olması sizce ne kadar önemli? Mesela X3 pro Android 11 ile geliyor, 2 güncelleme alsa Android 14 çıkana kadar güncel kalmış olacak telefon. Ama mesela ben bütçemi zorlayıp F2 pro alsam mı diye düşünüyorum, O Android 10 ile geliyor. 12 zaten çıkmak üzere onu alır 13'ü almaz. O kadar para verip 1-2 yıl sonra güncelliğini yitirmesi de soru işareti kafamda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Arkadaşlar bugün telefonu kargodan aldım, sizlere deneyimlerimi yazmak istiyorum.

Bataryası iyi gidiyor (1 hafta sonra kendini toparlar batarya), arayüzü baya akıcı, likit soğutma özelliği de gerçekten çalışıyor diyebilirim en ufak bir ısınma yaşamadım (ağır oyunları henüz denemedim, müzik dinleyip internette takılıyorum şimdi), kamerası söylendiği kadar kötü olmadığını düşünüyorum portre modunda foto çektim yukarıdaki bir arkadaşın çektiği gibiydi.

Ve son olarak önceki cihazım S9 2-3 diş çekerken şimdiki 4-5 diş çekiyor bu konudada iyi performans gösteriyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.