Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weeknd -- 23 Mayıs 2021; 11:40:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyata kaçırılmayacak bir cihaz bence.

• Merhaba. Pocox3 pro için kılıf kamera lens koruma v.s tavsiye edebileceğiniz neler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gugu03 G kullanıcısına yanıt
    Spigen markasından şaşmayın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy A71'den bu telefona geçmeyi düşünüyorum. Fiyat olarak 3500 TL bandında şu anda Türkiye garantilisi. A71'in kamerasından ve yazılımsal olarak stabilliğinden çok memnunum. Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum açıkçası. Amoled ekrana da alıştım, IPS nasıl olur bilemiyorum. Benim durumumda olup, X3 Pro telefona geçen arkadaşlardan ricam, yorum yapabilir misiniz? Ayrıca, kronik, çıktığı günden beri çözülemeyen herhangi bir yazılımsal veya donanımsal bir sıkıntısı var mı telefonun? Teşekkürler, sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy A71'den bu telefona geçmeyi düşünüyorum. Fiyat olarak 3500 TL bandında şu anda Türkiye garantilisi. A71'in kamerasından ve yazılımsal olarak stabilliğinden çok memnunum. Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum açıkçası. Amoled ekrana da alıştım, IPS nasıl olur bilemiyorum. Benim durumumda olup, X3 Pro telefona geçen arkadaşlardan ricam, yorum yapabilir misiniz? Ayrıca, kronik, çıktığı günden beri çözülemeyen herhangi bir yazılımsal veya donanımsal bir sıkıntısı var mı telefonun? Teşekkürler, sağolun.

Ben ips ekran tercihim kırılmada daha uygun ekran fiyatı beyazlara tam beyaz gösteriyor siyahlar biraz sönük ama etkilemiyor beni. Sonuçta her işini rahatlıkla görür.

Poco F3 pro amoled 5g var bu farklarla poco x3 proda 2000 tl pahalı. 2000 tl ile bir telefon daha alınır.

Bu arada annemde s10 lite var amalod inanın çok bir farkı yok. İps daha hoşuma gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

Ben ips ekran tercihim kırılmada daha uygun ekran fiyatı beyazlara tam beyaz gösteriyor siyahlar biraz sönük ama etkilemiyor beni. Sonuçta her işini rahatlıkla görür.

Poco F3 pro amoled 5g var bu farklarla poco x3 proda 2000 tl pahalı. 2000 tl ile bir telefon daha alınır.

Bu arada annemde s10 lite var amalod inanın çok bir farkı yok. İps daha hoşuma gidiyor.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, teşekkür ederim, sağolun. ☺️ Rica etsem bir de kamerasını yorumlama imkanınız var mı acaba?

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

İçeride durum bu. Sony sensör üzmez

• Arkadaşlar poco x3 nfc 128 alacaktım ancak fiyatlar 3300 civarında bu cihazın 128 GB olanı 100 TL fark ile satılıyor. Benim için kamera önemli, ancak X3 pro nun redmi note 8 in kamerasından iyidir diye düşünüyorum. Tabii bu fiyatlara çıkınca 3699 da redmi note 10 pro işin içine giriyor ve kafa karışıklığı yaratıyor. Siz hangisini tercih edersiniz?

• Freddy.Krueger kullanıcısına yanıt

Note 10 pro neden bu kadar yüksek anlamış değilim, x3 pro işlemcisi çok daha güçlü ama lcd panel,kasası plastik ve ana kamerası 48mp olduğu için sanırım fiyatı daha uygun. Poco daha mantıklı geliyor, aynı note 10 pro 128gb alacağımıza x3 pro 256gb alınabilir (8gb ram, sd 860 işlemci). Tasarım olarak note 10 pro daha güzel görünüyor bence, avantajları olarak amoled ekran, plastik kasa değil ve 108mp ana kamerası var. Oyun vs çok oynuyorsanız, poco x3 pro daha mantıklı olacaktır

• Dokunmatik problemi var ekranın sağ tarafında,aşağı yukarı kaydirirken bazen tepki vermiyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Nette de bu sorunu olanları okudum. Ne yapabiliriz?

• muslucus kullanıcısına yanıt

Maalesef spigen kılıf bulamadım. Herkes kutudan çıkan silikon kılıflamı kullanıyor. Yokmu tavsiyesi olan. Birde arka kamera koruyucu takmayı düşünüyorum. Çekimlerde olumsuz bir durum oluştururmu

Bu ara bu modeller biraz reveçta ama çok kalite beklemeyin. İş görür ama tasarım anlamında problemli.

https://m.trendyol.com/happycase/xiaomi-poco-x3-nfc-kilif-kamera-korumali-lensi-silikon-p-109374907?boutiqueId=61&merchantId=301338

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ben bunu kullanıyorum hocam. Kapaklı nKamera koruması yok. Normal X3 NFC kılıfları uyuyor bu telefona.

Poco X3 Pro [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/dp/B08QFL58KZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_HBBG1NCY9XCYFSKW2MAY?_encoding=UTF8&psc=1

• Eric Cartman. kullanıcısına yanıt

Bi de amoledi daha özenli kullanmak lazım. Ekran ısınınca sıkıntı. İps de böyle bi sorun yok.

• Arkadaşlar selamlar,

X3 Pro almayı düşünüyorum. Telefondan memnun musunuz ?

Telefonda oyun oynamıyorum. Sadece müzik, sosyal medya ve fotoğraf (belge tarama için) için kullanıcam. X3 Pro kullanımıma fazla bir telefon SD860 güçlü bir işlemci ancak tercih sebebim uzun süre kullanabilmek.

Redmi 10 Pro baktım ancak sensör sorunundan bahsediyorlar ve bu can sıkıcı bir problem gibi duruyor. Acaba X3 Proda böyle bir problem var mı ?

Samsung M31 baktım onda ise NFC olmadığı için tercihlerim arasından çıkardım.

X3 NFC baktım. X3 Pro ile arasında çok bir fiyat farkı olmadığından almayı düşünmedim.

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt

X3 pro sahibiyim, öncelikle telefon ağır. Baya ağır yani. Şarjı normal kullanımda 2 gün gidiyor 10 saate yakın ekran süresi veriyor. Sensör sorununa rastlamadım. Kamerası profesyonel olmasada o kadar kötü değil gece çekimi falan iyi. İşlemcisi iyi olduğu için seni 5 sene sonra bile üzmez diyebilirim, hızlılığını korur yani. En azından nfc modelinden daha hızlı olacağı kesin. Oyun oynarsan şarjı hüpletebilir çünkü fps verme yeteneği ve grafik işleme yeteneği fazla olduğundan doğal sonuç diyebiliriz.

• Merhabalar tercihimi bu cihazdan yana yaptım. İncehesap dan siparişi verdim ve bugün elime ulaştı. Ancak Xiaomi Türkiye diye belirtilmişti GENPA kağıdı ve kaşesiz bir Xiaomi tr garanti belgesi ile geldi. İçinden çikan kağıtta ingilizce olarak geldi. Genpa garantili olanlar böyle mi geliyor yoksa garantisiz cihaz mi yolladılar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy.Krueger

Merhabalar tercihimi bu cihazdan yana yaptım. İncehesap dan siparişi verdim ve bugün elime ulaştı. Ancak Xiaomi Türkiye diye belirtilmişti GENPA kağıdı ve kaşesiz bir Xiaomi tr garanti belgesi ile geldi. İçinden çikan kağıtta ingilizce olarak geldi. Genpa garantili olanlar böyle mi geliyor yoksa garantisiz cihaz mi yolladılar?

imei sorgulama yaptınız mı? biri distribütör diğeri ithalatçı tabi iki xiaomi Türkiye garantili olsa çok daha iyi olur Genpa hakkında çok şikayet var en ufak bir sorunda garanti dışı bırakabiliyorlar.

• Selamlar. Bu cihazı babama aldık. Her zaman kilit ekranı açık modunu bulamadık. Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.