F

Yüzbaşı
20 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://en.miui.com/thread-3831680-1-1.html

Bu başlıkta yapılan resmi duyuruya göre bundan sonra Çin cihazları resmi Global rom çalıştırmayayacak ve Global cihazlar Çin rom çalıştırmayacak.

Açıklamada detay yok bu yüzden henüz hangi cihazların etkilendiği belli değil bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.
Konu kısaca şöyle. Köyde üç ev ortak internet alıyoruz ve buninterneti en verimli şekilde nasıl dagıtırız? İnternet 1nolu komşuya bağlatılacak, onda yaklaşık 400m uzaklıktaki bizim eve, bizden de yaklaşık farklı yönde 400m 3nolu komşuya gitmesi gerek. Bu kurulum en verimli nasıl yapılabilir?
Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Anketlere katılmak çok kolay. Uygulamayı indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız. Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Bu anketi tamamlayarak ₺1,79 tutarına kadar Play kredisi kazanabilirsiniz. "En iyi logo hangisi?", "En ilgi çekici tanıtım hangisi?", "Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?" gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks
S.a. Pc birkaç gün önce sorunsuz çalıştrdığı oyunda bugün kasmaya başladı ve sorun şu sanırım pc kendini bir şekilde sonorlıyor. fan hızlanmıyor önceden oyun sırasında farkedilebilecek şekilde hızlanıyordu, fakat sorun fanda değil daha daha önceleri fan temizliği gerektiğinde pc ısınıp kapanıyordu şimdi çok ısınmıyor... Epey uğraşmama rağmen sorunu bulamadım formata da son çare olarak başvurmak istiyorum...pc Win 7 HP Pavilion 5, 6 yıllık bir model.
AMD E-6010 Apu kullanan bir laptobum var ve ben bunda GTA San Andreas Portal gibi bazı oyunları oynayabiliyorum ve bana saniyede 20fps veriyor grafik ayarlarının düşürmek pek etki etmiyor bunun nedeni de muhtemelen işlemciden kaynaklanan darboğaz... Ben bu işlemciye az da olsa hız aşırtma yapabilirmiyim?

S.a. Laptopum Windows 8.1 ile geldi fakat ben Windows 7 ile kullanmak istiyorum, korsan kullanmak istemiyorum en ucuz lisansı nereden bulabilirim?
Not:Windows 10 da yükledim fakat kısıtlamalardan dolayı pek hoşlanmadım.
Lumia 640 XL WP 8.1 u2 kullanıyorum. UÜ de eduroama bir türkü bağlanamadın. Araştırmalarımdan da soruma cevap bulamadım... Acaba bunun bir yolu var mı?
S.A. Z1 in dokunmatiği kırılıdı fakat ekranı sağlam...Dokunmatik çalışmıyor. Bursada bu telefonun sadece dokunmatiğini değitirebilecek tamirci var mıdır acaba_? İnternette biraz araştırdım ve genelinin ekranla birlikte ortalama 350 tl ye değiştirdiğini gördüm fakat intenette sadece dokunmatiği (digitalaizer) satanlar da var...bu şekilde daha ucuza geleceğini düşünüyorum...
Arkadaşlar aldığım laptopu windows 10 a yükselttim fakat yüksetme işlemi pcdeki recovery bölümünü bozdu bu yüzden win 8.1 e dönemiyorum birsürü Win 8.1 sürümü denedim hepsinden elinizdeki key (biosa gömülü olan key) uyumlu değil hatası aldım Araştırmalarım sonucu bing edition olabileceği sonucuna vardım fakat birtürlü indirme linki bulamadım ayrıca Single Language yazdığını da hatırlıyorum... Laptop HP 15 g018st
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 519
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 37.898 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.