Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrB77

Hayır.

HDR vardır diye sipariş ettimde kimse test etmemiş bunu. Küçük çaplı bir test videosu indirip test etseniz çok şey istemiş olmam umarım.

• YouTube videoları izliyorum ama farklı bir şey mi bu

• quote:

YouTube videoları izliyorum ama farklı bir şey mi bu

Evet internette hdr video dosyaları mevcut. HDR video test yazarsanız indirebilirsin.

https://4kmedia.org/

Şurdaki videolar. HDR desteklemeyen telefonlar açamaz bunları açarsada bozuk açar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 16 Mayıs 2021; 20:46:28 >
  • Denedim ama çok fazla yüklendiği için indiremezsiniz şeklinde hata verlyor. İnmiyor video ancak hdr desteği yok diye biliyorum ben.

• DrB77 D kullanıcısına yanıt

Youtube deki hdr videoları oynatıyormu peki?

• Evet hiç sıkıntı yok.

• Netflixten baktığımda hdr desteği yok görünüyor.

Teşekkürler.

Demekki sertifikalandırma da sıkıntı var. Youtube hdrsi açan netflixide açması lazım demekki donanım izin veriyor. Yazılımsal bir sıkıntı var.

• Bilemiyorum. P40 pro da resmi uygulama yok APK indirip baktığımda onda da yok görünüyor. Z flipte hdr 10 hvec yazıyor.

• quote:

Bilemiyorum. P40 pro da resmi uygulama yok APK indirip baktığımda onda da yok görünüyor. Z flipte hdr 10 hvec yazıyor.

Googleye extra bi sertifika parası veriiliyor bu hdr için. L1 L2 bişeylerdi detayını hatırlamıyorum. Telefonu ucuzlatacaz diye googleye hdr sakalını vermemişlerdir  

• Mesela benim awox tv var tv de hdr10 var ama içindeki işletim sistemi çakma olduğu için netflixi hdr açmasına izin vermiyor. Amazon video için patch yaptım onu çatır çatır 4k hdr olarak açıyor. The expanseyi önceden izlemiştim, birde hdr olarak tekrar izledim, izletti yani o kadar şahane görüntü geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 16 Mayıs 2021; 21:7:18 >
  • Bence de yazılımsal

XDA yı takip etmek lazım, hdr netflix açan modlu apk yayınlayabilirler ileriki günlerde.

Hocam birde gcam indirdip denedinmi hiç, uyumlu gcam sürümü varmıdır bilgin varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 16 Mayıs 2021; 21:17:25 >
  • Arkadaşlar, merhaba. Ekran Samsung J serisine göre bile mat görünüyor. Parlak olmayan bir ekran var. Arıza mı var acaba diye düşünüyorum. Herkeste mi öyle? Bir de ekranı aşağı doğru kaydırırken sürekli takılma yaşıyorum
  • Arkadaşlar selamlar.

Bu telefonda fiziksel olsun, yazılımsal olsun sorun yaşayan var mı?

Kendime almayı düşünüyorum da fiyatı çok uygun geldi.

• Ayrıyeten bu telefonda frekans birleştirme yazılımsal olarak açık mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kariyo

Arkadaşlar, merhaba. Ekran Samsung J serisine göre bile mat görünüyor. Parlak olmayan bir ekran var. Arıza mı var acaba diye düşünüyorum. Herkeste mi öyle? Bir de ekranı aşağı doğru kaydırırken sürekli takılma yaşıyorum

Hocam samsung'da nasıl bir ekran var bilmiyorum fakat bana normal geldi ekran parlaklık açısından,tabi güneş tepedeyken nasıl olur deneyimlemedim fakat normal kullanımda beni hiç rahatsız etmedi ekran,ekran kaydırma konusuna gelirsek eğer samsung'un(kullanmadığım için bilmiyorum)stabil bir arayüzü varsa ona kıyasla takılmalar donmalar yaşıyor olabilirsiniz,ben de yukarda belirttiğim gibi iphone'dan geçtim ve bu tarz anlık kasılmalar can sıkıcı olabiliyor doğrusu,ilerde miui 12.5 ile vs. düzelir diye ümit ediyorum.

Edit: 2 haftalık kullanımın ardından pil konusunda telefonun sıkıntıları olduğunu düşünüyorum,açıkçası çok hızlı azalıyor pil,bu olayı da snapdragon 860 a bağlıyorum tamamiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iconic -- 17 Mayıs 2021; 15:56:28 >

• Şuan n11 de 256gb modeli 3700 altına düştü, 3650-3700 arası satıcılarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.