Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GENPA satışlı olması ile GENPA garantili olması arasında fark var hocam, Datagate gelecek sizinki de muhtemelen, GENPA'nın sitesindeki IMEI sorgulama yerine telefonumun İmeı numarasını girdiğimde GENPA satışlı değildir yazdı, ancak alt kısımda "GENPA satışlı olmaması GENPA garantili olmaması anlamına gelmiyor" gibi bir uyarı çıktı. Datagate'ler GENPA garantili oluyor, en azından GENPA'ya mail attığımda böyle söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dianz -- 11 Eylül 2021; 22:41:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dianz

GENPA satışlı olması ile GENPA garantili olması arasında fark var hocam, Datagate gelecek sizinki de muhtemelen, GENPA'nın sitesindeki IMEI sorgulama yerine telefonumun İmeı numarasını girdiğimde GENPA satışlı değildir yazdı, ancak alt kısımda "GENPA satışlı olmaması GENPA garantili olmaması anlamına gelmiyor" gibi bir uyarı çıktı. Datagate'ler GENPA garantili oluyor, en azından GENPA'ya mail attığımda böyle söylediler.

Sevindim en azından Genpa bilinen bi firma Datagate diye iade etsemmi diye bir düşünmedim değil hani..

• Exclusivecar kullanıcısına yanıt
    İsterseniz siz de ürünü teslim aldığınızda jelatini çıkartıp kutunun altındaki İmei numarasını GENPA'ya mail atabilirsiniz benim gibi garanti sorgulama için, ama değişik bir yanıt alacağınızı sanmıyorum. İade etmeyin yani.

• Dianz kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam, böyle olduğunu bilmiyordum.

• Datagate dağıtıcı firma,( İndeks Bilgisayar) Garanti Firma kağıdına bakmak lazim.
    Sanirim Xiaomi Türkiye de 3 Firmaya distribütörlük vermis. Bazilari getirip direkt dağıtıcı firmaya verebiliyor.
    Benim cihaz kutusunda herhangi bir firma ismi yazmiyor.Garanti belgesinde Genpa Duzenlemis ve Xiaomi Türkiye Garantisi yaziyor altinda.
    Para iadelerinde getirenin ve servisin bir olayi yok.İadeyi kimden aldıysanız o yapar.
    Dolayısı ile Servisi iyi olsun, Aldiginiz yer büyük olsun kim getirirse getirsin, kafaya pek takmayın ( İthalatçı Garantiler Haric)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihazdaki sensör sorunu şöyle.arama yapıyorum telefonu kulağıma götürünce ekran kapanıyor herşey normal,konuşurken 5 saniye sonra ekran açılıyor tabii yanak veya kulak ekrana değiyor ve abuk subuk yerlere giriyor bazen hoparlör açma tuşuna dokunuyor aniden ses hoparlöre geçiyor vb çok can sıkıcı bir durum.arama sırasında yan kapama tuşuyla ekranı kapasamda farketmiyor yinede ekran açılıyor konuşurken.cihaz asıl görevi olan aramalarda sorun çıkarıyorsa ne halta yarar.servise bırakıp iade için bayağı bastırmayı düşünüyordum ki bir gün cihazı yere düşürüp ekranı kırdım.genpa serviste ekran yok 21 gün bekler diyor,ekran ellerinde olsada artık kesinlikle kabul edilmez bu sensör sorunu düşürdünüz derler,telefon üzerimize kaldı.pocophone f1 cihazı çok uzun süre kullandım böyle bir sorunu yoktu ama x3 pro gerçekten bezdirdi.bu telefon alınırmı diye soranlara cevabım alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 12 Eylül 2021; 1:50:11 >

• sharpie kullanıcısına yanıt

Ben 2 aydir kullaniyorum ve sensör sorunum yok.Keske sorunu kesfettiginiz de servise verip iade ile ugrassaydiniz .X3 pro ile sensör sorunu yasayanlar diger modellere gore cok az.

• bu sorunu xiaomide kabul etti ama bişey yapmıyorlar.yabancı sitelerde bayağı sövüyorlar poco communityde falan.ben yinede ekranı yaptırmak için verdiğimde sorundan bahsedicem yapamazlarsa uğraşacağım.

• sharpie kullanıcısına yanıt

O sensör değişirse düzelir, önceden Lenovo'da da olmuştu. Onunki fazla tepki veriyordu.

• merhaba arkadaşlar bende x3 pro alacam en büyük kafamdaki soru pil konusu pil büyük gibi duruyor ama ekranda büyük nasıl bir günü rahat cikartirmi

• Blade3444 B kullanıcısına yanıt

Ben 120hz ekran ayarında kullanıyorum ve pil çok çabuk bitiyor şikayetim olmadı hocam. Hiç oyun oynamıyorum tabi orası ayrı :)

• Hocam ben de gece pro modda fotoğraf çektim
    Tripod vardı. Sonuç etkileyici... Görenler nasıl ya falan demişlerdi
    YouTube da kısa videolar var telefon ile gece çekimi... Pro mod şart ama...

• Blade3444 B kullanıcısına yanıt

60 hz kullanırsan pilde sorun olmaz. Ayrıca telefonunuz 12.0 ile gelirse 12.5 e güncellemeyin telefonu.

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

ekran süresi olarak ne kadar aliyorsunuz hocam

• Şu telefondaki wifi kopması çileden çıkarıyor beni yok mu bir çözümü ya hu

• arkadaşlar birde volkan manav incelemesinde ekran ışığının en yüksekte bile düşük kaldigini söylüyor doğrumu dur

• quote:

Orijinalden alıntı: Dianz

İsterseniz siz de ürünü teslim aldığınızda jelatini çıkartıp kutunun altındaki İmei numarasını GENPA'ya mail atabilirsiniz benim gibi garanti sorgulama için, ama değişik bir yanıt alacağınızı sanmıyorum. İade etmeyin yani.

Çok teşekkürler cihazım bugün geldi Xiaomi Türkiye Garanti kağıdı çıktı içinden. Herhalde resmi 3 anlaşmalı firmadan biri bakıyordur endişeye mahal kalmadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade3444

ekran süresi olarak ne kadar aliyorsunuz hocam

Poco X3 Pro [ANA KONU]

Bugün telefon tam gün elimden düşmedi. Sonuç 12 saatten fazla ekran süresi. Gayet güzel.

İzlenimlerime göre işlemciyi yoran uygulamaları kullanırsanız ekran süresi 8-9 saat oluyor.

İşlemci yormayan youtube video izleme instagram gibi uygulamaları kullanınca ekran süresi 12 saati geçiyor.

Bu işleri açık havada güneşli bir günde yaparsanız ekran süresi biraz daha düşer.

• Yıllar önce başıma gelmişti bi şekilde halletmiştim aktif etmeyi şimdi yine çıkıp duruyor nasıldı arkadaşlar ?

Poco X3 Pro [ANA KONU]
  • Telefon ısınıyor mu? Özellikle oyunlarda felan... Sıvı soğutma sistemi var diyorlar ama ne kadar işe yarıyor?

Birde batarya performansından ne derece memnunsunuz?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.