Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.035
Cevap
87
Favori
309.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim. Hemen ben de kaldırdım kullanmadığım uygulamaları, hatta sizin listedekinden daha fazlasını kaldırmak isterim. Güvenli bir liste var mıdır bildiğiniz?

• Fatih kullanıcısına yanıt

Bu başlık altında çok az bu sorunu yaşayan kişi var. Ben de cihazı 2 aydır kullanıyorum. Bunların hiçbirin yaşamadım. Cihaz son derece hızlı ve stabil. Bu cihazı kullanan bir çok kişinin de tavsiye edeceğini düşünüyorum.

• sokrat68 kullanıcısına yanıt
    Güzel bi liste bulursak burda paylaşalım dostum. Bende arıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iSo-9001 kullanıcısına yanıt

Reddit'te böyle bir liste var ama genel Xiaomi cihazlar için. Gerçi reinstall seçeneği de var uygulamada. Denemek lazım.

Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]
  • sokrat68 kullanıcısına yanıt
    Teşekür ederim. İlk fırsatta deniyorum

• X3 Gt ile X3 Pro arasında kaldım. Daha önce hiç mediatek işlemci kullanmadım. Kafam çok karışık yorumlara açığım.

• Keşke bu telefona hızlı şarjı kapatma özelliği gelse. Hızlı şarj bataryayı daha hızlı öldürüyor.

• Poco X3 pro için kırılmaz cam veya muadili koruyucu arıyorum. Tavsiyesi olan var mıdır?
    Bir de sağlam bir telefon kılıfı arıyorum.

67 sayfa olmuş konu. O yüzden tekrar ise mazur görün.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

X3 Gt ile X3 Pro arasında kaldım. Daha önce hiç mediatek işlemci kullanmadım. Kafam çok karışık yorumlara açığım.

Vodafone veya Turktelekom kullanıyorsanız Gt hiç düşünmeyin.

Band20 Yok ve Bu 2 hat sıklıkla 4GDe o frekansı kullanıyor.

Eski Mi9se ve Mi8se cihazlarımda epey muzdarip olmuştum. Şehir Merkezinde bile İnternet hızı Edge'ye düşebiliyor.

O cihaz Global değil çünkü....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

X3 Gt ile X3 Pro arasında kaldım. Daha önce hiç mediatek işlemci kullanmadım. Kafam çok karışık yorumlara açığım.

x3 pro 128gb olanı aldım bu hafta hepsi burada akşam indirimiyle 3300 TL ye aldım. telefon güzel ama amoled den ips ekrana geçtiğim için videolarda filmlerde falan amoledi aratıyor siyahları bildiğin gri gösteriyor özellikle karanlıkta falan izlerken, normal kullanımda oyunlarda falan sorun yok, aslında güzel bir ips ekran normal gezinirken oyun oynarken falan sorun yok ama gelgelelim ips ekranların doğası bu. Telefonun bunun dışında fiyatına göre çok güzel özellikleri var. Oyundan çok video film dizi tüketen biriyseniz önermem, daha düşük işlemcili ama kaliteli ekranlı bir model daha iyi olur. Hele gt ye falan hiç bulaşmayın ips ekranlı telefona 4500-5000 TL asla verilmez.

• Mi Store Magazasindan Bu orjinal kılıfı aldim 59 TL ye .
    Acikcasi epey kaliteli,biraz kalinlastiriyor ama hem kasa korumasi hemde içeriye toz almamasi yuzunden epey begendim.

Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

• Selamlar poco X3 pro 8 gb versiyonunu kullanıyorum MIUI 12.5.2.0a güncellendi telefonum güncellemeden sonra call of duty mobile 20 30 fpsin arasında oyunu arka plana alıp tekrar geçtiğimde 15 saniye kadar tam akıcı oynatıyor sonra tekrardan kasmaya başlıyor çözüm bilen var mıdır acaba

• Güzelmiş.

• BlueSpark1 B kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

Performans optimizasyonu açık mı?

• nuada kullanıcısına yanıt

128 gb likte ne kadar kullanılabilir alan çıkıyor acaba?

• bu bilgi için teşekkür ederim.

• TRUPROX kullanıcısına yanıt

Benzer içi kadife olanlarını İnternetten almıştım, Yumuşak Slikondu ve arasına epey toz girip cihazın çerçeveyi harita ediyordu.

Buna benzer içi kadifesiz olanı Mi9T'de 1.5 sene kullanmıştım cihaz ilk günkü gibiydi.

Bu hem sert plastik, hem içi gerçek kadife ve Orjinal Lansman Kılıfı..

• quote:

bu bilgi için teşekkür ederim.

Poco X3 Pro [ANA KONU] Rica ederim..

• youtube'dan video izlerken video başlıyor 3-4 sn sonra başa atıyor. uygulamasını kullamıyorum, chrome'dan açıyorum. bu sorunu yaşayan var mı aranızda.

• LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Bende ara sıra donma oluyo ama nadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leader of Birmingham. -- 17 Eylül 2021; 14:49:13 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.