Teğmen
30 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Herkese selamlar malum tercih dönemindeyiz ve muhtemelen mühendislik okuyacağım. Oyun oynamayı da ihmal etmem bu yüzden ikisini birarada götürebileceğim bir laptop arıyorum bütçem 3600 civarlarında.
Merhaba arkadaşlar 3500 bandında gaming laptop arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay sonra monitör almayı planlıyorum 1300 tl civarlarında 144 hz 1ms özellikleri bulunan bir monitör tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler
https://www.itopya.com/Atlas-1060AD-3GB-i5-7400-Asus-GTX1060-Dual-3GB-8GB-DDR4-240GB-SSD-1TB-Disk-Gaming-Bilgsayar
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım budur. Hangi monitörü almalıyım önerilerinizi bekliyorum. Limit 800 TL civarında. Teşekkürler.
Arkadaşlar gaming klavye önerilerinizi bekliyorum brown switch ve kol desteği özellikleri olan bir klavye almayı düşünüyorum. Üst limit olarak 350 tl. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Gaming kulaklık önerilerinizi bekliyorum 400 lira üst limit.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir ay sonra bilgisayar toplayacağım. Gaming mouse önerilerinizi bekliyorum. Fiyat açısından üst sınır 350 tl. Belki bu sınıra kadar çıkarım kafama eser ya da mouse beğenirsem.
Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar yaza doğru kendime oyun bilgisayarı almak istiyorum 3500 limitli ne alabilirim fps oyunlarını iyi şekilde oynayabileceğim. Sadece fps oyunları için değil tabiki. Şimdiden teşekkür ederim.
1500 tl limitim var oyun oynamak için laptop önerisi istiyorum online da oynuyorum single da şimdiden teşekkürler...
Lg g3 kullanıyorum snapchatta video çektikten sonra videolar ters dönüyo ne yapmam lazım nasıl düzeltebilirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 161
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.126 (Bu ay: 178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.