Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: girdap7

Bugün telefon tam gün elimden düşmedi. Sonuç 12 saatten fazla ekran süresi. Gayet güzel.

İzlenimlerime göre işlemciyi yoran uygulamaları kullanırsanız ekran süresi 8-9 saat oluyor.

İşlemci yormayan youtube video izleme instagram gibi uygulamaları kullanınca ekran süresi 12 saati geçiyor.

Bu işleri açık havada güneşli bir günde yaparsanız ekran süresi biraz daha düşer.

Alıntıları Göster

Bu performansı 60hz de mi aldınız, 120 hz de mi?

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]aliexpress.com
    61.89TRY 30% OFF|POCO X3 Pro Case NILLKIN Frosted Shield Hard Plastic Back Cover Case for Xiaomi POCO F2 Pro F3 M3 Pro X3 NFC|Phone Case & Covers| - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/4001039901123.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1c534c4dYUOtHK

Şiddetle tavsiye ederim. Aynen ürün fotoğraflarında göründüğü gibi ince. Yani fotoğraflar birebir. Sert plastik. Kalitesi çok iyi. Telefonu iyice kalınlaştırmıyor. Süper ötesi memnunum. 15 günde teslim oldu.

• Bu shareme uygulaması çok fazla enerji harcıyor. Tek yaptığım wifi 5ghz den bağlanıp wifi dosya paylaşımı yerinden pc üzerinden 30-35gb veri aktarmaktı.

Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Poco X3 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porca -- 14 Eylül 2021; 14:8:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Exclusivecar kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar kısmından sim etkinleştirmeye girin, bütün izinleri ve bildirimleri kapatın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • porca P kullanıcısına yanıt

Şaşırmamak lazım.

Daha arayüzdeki onlarca bugları düzeltmediler.

• Bir kaç haftalık kullanımdan sonra telefonda bir sıkıntı yaşamadığımı belirtmek istedim. Cihaz çok akıcı. 12.5.2 sürümündeyim herhangi bir sorun yaşamadım. Havaların da soğumasıyla sanki ısınma seviyesi biraz azaldı veya telefon zamanla kendini ayarlıyor. Zaten gameturbo da ısınma koruması var aktif değilse aktif hale getirebilirsiniz.

Sensör sorunu yaşayanlar için çözüm söylemiştim tekrar söyleyim konuşurken kilit tuşuyla kilitleyin.

Bir tane lacivert kılıf ve şeffaf kılıf aldım. Şeffaf kılıf poco x3 nfc için çıktı yanda fazladan delikli çıkıntı var ama telefona tam uyuyor. Çünkü kutudan çıkan kılıf çok güzel olmasına rağmen kamerayı korumuyor ve halka şeklinde olduğundan çok toz biriktiriyor. Kamera kısmı delikli güzel ekran koruyucu tavsiyesi almayı düşünebilirim. Çünkü 1 adet ekran koruyucu aldım onda kamera kısmı kapalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarForFears -- 14 Eylül 2021; 15:54:38 >

• Mi 9T kullanıyorum normal kullanımda ısınmayan bir cihaz ama bazı oyunlara gelince özellikle Otobüs simulator ultimate oyununda acayip yanıyor. Sonrasında şarjı adeta su gibi içiyor. Poco x3 pro için de bu durum aynı mı? Otobüs oyununu oynayan var mı? Batarya durumu nasıl?

• genpanın elimizde ekran yok getirirseniz 21 gün sürer demesinden bana gına geldi.kırık ekranı dışarda yaptıracağım tabii telefon garanti dışı kalıcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

genpanın elimizde ekran yok getirirseniz 21 gün sürer demesinden bana gına geldi.kırık ekranı dışarda yaptıracağım tabii telefon garanti dışı kalıcak.

Keşke verip bekkeseydiniz zaten 21. gunden sonra thh ücret iadesi talep ediliyor diye biliyorum .

• Yılların kronik sorunlu LG G3'ü bile snapdragon 801 kullanmışken bu cihaza bu işlemciler az bile...

• Salperde kullanıcısına yanıt
    SD801 üç çesit var,

Ayrıca şuanda üretim mimarisi farklı ve SD 821 6/64 bir cihaz bile bir çok işi görür.

Sorun android sürüm ve pil :((

• sawash35 kullanıcısına yanıt

telefonu kendim düşürüp ekranı kırdım.yani ücretli yaptıracağım.böyle durumlarda ücret iadesi olmazki diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 15 Eylül 2021; 6:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eg2077

SD801 üç çesit var,

Ayrıca şuanda üretim mimarisi farklı ve SD 821 6/64 bir cihaz bile bir çok işi görür.

Sorun android sürüm ve pil :((

Üç çeşit mi dedin? Bunu ilk kez duyuyorum da peki biz nasıl ayırtedeceğiz ki. Numaraya bakıp hepsi bir zannediyoruz demek haa..

Hocam işte Qualcomm bunu yapmadı X3 ve F3 için üretilen 860 ve 870 çipler için

Aynı durum 720G 730 730G 732G çipsetleri arasında da var.

Olay şuydu. Düz Snapdragon 800 çıktı, üstüne basit bir çekirdek hızlandırma optimizasyon 2K ekrana uygun hale getirildi vs 801 adıyla tekrar satışa çıktı. Bir de bu 801 AB model koduna sahipti. Üstüne Sony için tekrar revize etti Qualcomm. Çünkü Sony'nin başı oldukça ağrımıştı 801 AB kullanan Z2'nin ısınma sorunu yüzünden video kaydını kapatması ve kapağın ısı ile düşüyor olmasından.

Şimdi ise 855 ve 855+ üstüne 855'in üstüne küçük modifikasyonlar yapılıp aynı çipset içinde bulunduğumuz çip üretim krizinden ötürü elde kalan çipsetler 855++ veya 855 AC adını almak yerine 860 ismi ile tanıtıldı. En bilindik model X3 Pro.

Aynı durum 865, 865 5G ile gelen iki çipset arasında oldu. Üçüncü çipseti de 870 adıyla sunma kararı aldı Qualcomm. Çünkü Snapdragon 888'in termal konuda yaşadığı sıkıntılar, üretim konusunda çipset krizinin yarattığı olumsuzluklar ile Qualcomm elde kalan çipsetleri en iyi şekilde değerlendirdi. Burada da en bilindik modeller örnek olarak POCO F3 Pro ve Reno6 Pro+ veya Reno6 Pro (Snapdragon) modelleri verlebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawash35

Keşke verip bekkeseydiniz zaten 21. gunden sonra thh ücret iadesi talep ediliyor diye biliyorum .

Alıntıları Göster

o işlem garanti dahili işlemlerde oluyor hocam. hatta ilk 6 ay içindeyse direkt fatura bedeli bile alınıyor. garanti dahilindeki işlemlerde

@sharpie hocam. her ilde tüketici hakları dernekleri var (hakem heyeti değil) en olmadı istanbulda genel merkezi var. bir telefonla ulaşıp durumunuzu anlatın. 10 yıl yedek parça sağlamaları gerkiyor. sizin durumunuzla ilgili birşeyler çıkabilir. diğer işlem kadar sancısız olmaz ama gibime geliyor.

• Kullanmadığım uygulamaları her zaman xiaomi adb/fastboot tool ile kaldırır veya devre dışı bırakırım. USB hata ayıklamasının açılması ve bilgisayarda java yüklü olması yeterli, root vs gerekmiyor.

Batarya süresi konusunda belki birilerine faydası olur diye kendi ayarlarımı paylaşıyorum.

Kaldırılanlar:

Poco X3 Pro [ANA KONU]

Devre dışı bırakılanlar:

Poco X3 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphist -- 15 Eylül 2021; 12:15:11 >

• High Sierra kullanıcısına yanıt

Anlatım ve bilgilendirme için teşekkürler Poco X3 Pro [ANA KONU] Poco X3 Pro [ANA KONU] 

801 AB ve AC olarak,

SD 821 icinde bu gecerli onda da sanırım islemci frekans farkı var,

SD 660 var , SD 665 var ama yine bazı konularda eski olan daha iyi ,

Eski olmasına ragmen SD 810 ' da gerçek 8 cekirdek ve ısınması ile ( SD 808 & LG G4 ) ünlüdür. Ben hem z5 hem de gflex2 kullandım, hiç sorun yaşamadım. SD 810 un GPU o zamanlar en güclüydü.

• Almayı düşünüyordum ama kronik sorun, Wi-Fi kopması vs mesajlarını gördüm gayet soğudum. Ne diyorsunuz beyler?

• Şans işi hocam bende hiçbir sorun yok 2 ay oldu

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.