Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce pil e baktım ekran süresi 1 saat düştü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Oyun oynamiyorum ama daha dusuk fiyata 256gb alabiliyorum x3 pro olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

Oyun oynamiyorum ama daha dusuk fiyata 256gb alabiliyorum x3 pro olarak

Kasma donma sorunu yok kardeşim taş gibi işlemcisi var. Fıstık gibi ram ve depolama var. Ekran güneş altında biraz üzebilir ama ben kimsenin güneş altında internette sörf yaptığını falan görmedim. Ekranda hdr var, hdr film indirebilirsen müthiş zevkli izlemesi var. Pil konusunda günü rahat çıkarıyor ancak modemden kaynaklı olduğunu sandığım hücre beklemesi biraz fazla şarj yiyor, bu fiyatada ben gayet normal diyorum. Kamerası sony 582 sensör kullanıyor ancak işlemcinin içindeki görüntü işleme birimi çok kaliteli olduğu için sensörü tam randımanında kullanmaya olanak veriyor, bence gayet başarılı foto ve videolar çekiyor. Her şey megapixel değil yani, o megapixelleri ne kadar randımanla işleyebildiği önemli.

• Eyvallah hocam,haklisiniz katiliyorum megapiksel hersey degil mesele isleyebilmek. Bikac karsilastirma videosu izledim a52 kamera ve ekran da once geri kalan herseyde x3 pro onde gibi. Ilk firsatfa magazada incelicem insallah

• bha41 kullanıcısına yanıt

Hocam senin gibi ikilemdeyim ben de x3 pro, a52, redmi note 10s ve mi 11 lite aralarında gidip geliyorum fakat x3 proyu canlı görmeden, eline almadan ekran üzerinden kıyaslamak biraz yanıltıcı olabilir.

• createman kullanıcısına yanıt
    Ayn bende neredeyse alıştım

• axel1459 A kullanıcısına yanıt
    Sakın güncellemeyin.d

• Ben güncelleme yaptım fabrika ayarlarına geri dönüş yapmam lazım galiba

• biraz araştırdımda tüm mi storelar aynı firmaya ait değil sanırım.mesela diyelim capacity mi store ile forum istanbul mi store aynı değil sanki.çok karışık işin aslını öğrenemedim.xiaomi Türkiye garantili deniyor ama bu xiaomi Türkiye tam olarak neresi merkez nere bi türlü anlayamadım.varmı bilen anlayan biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: sctloglu

Ürünü resmi distribütör garantili diye hepsiburada satıcısından aldım açıkgöz iletişim ithalat ihracat isimli bir firma tarafından ithal edilmiş ürün geldi bu ithalatçı garantisi mi oluyor.

Güvenilir olur diye hafta sonu bende Hepsiburada satıcısı olan 256/8 lik siyah alacaktım Akbank hata vermişti alamadım yani bunun desteğini servisini kim veriyor biraz detay versenizz

• ekran güzelse alınır ben ekranın parlaklığını %100 getirdim bulunduğum mekandan mı anlamadım çok az geldi s6 edge kullanıcısıyım 6.yılı devirdik resmi olarak : ) artık bir telefon değiştireyim dedimde cidden ekranın yanından geçebilecek bir ekran bile bulamadım : / umarım x3 pro ekranı iyidir

• 256/8'i 3.600 TL'ye düştü. World kampanyası ile 100 TL de puan geliyor.

https://www.n11.com/urun/poco-x3-pro-256-gb8gb-xiaomi-turkiye-garantili-1976508?magaza=mieko

• Balliba kullanıcısına yanıt
    İndirim 24.00'a kadar almak isteyen arkadaşlar acele etsin derim. 300 TL indirimli. Tabi ne kadar güvenilir bir firma orasını bilemiyorum.

• byilmaz58 kullanıcısına yanıt

Genpa garantiliymiş. Mağazanın n11 puanı da 100. Aldık bakalım :)

• Balliba kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. İnşallah herhangi bir sorun yaşamazsınız. Telefon da güzeldir umarım beğenirsiniz ve uzun yıllar kullanırsınız.

• byilmaz58 kullanıcısına yanıt

Baya erken tukenmis sanirim bu fiyattan

• bha41 kullanıcısına yanıt
    Olabilir sınırlı stok yazıyordu. Görenler kaçırmamıştır bu fırsatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz58

Olabilir sınırlı stok yazıyordu. Görenler kaçırmamıştır bu fırsatı.

evet olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: brsyls

Hocam senin gibi ikilemdeyim ben de x3 pro, a52, redmi note 10s ve mi 11 lite aralarında gidip geliyorum fakat x3 proyu canlı görmeden, eline almadan ekran üzerinden kıyaslamak biraz yanıltıcı olabilir.

ben de ilk fırsatta mağazada canlı görüp karar vericem

• Adguard somuyor bataryayı.
    Adaway geçtim, ciddi anlamda pil süresi uzadı

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.