Şimdi Ara

Poco X3 Pro [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
87
Favori
310.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NFC ile kıyasını bilemem ancak ses seviyesi ve kalitesi cidden iyi seviyede. En yüksek ya da ona yakın bir seviyede ses dinlerseniz titreme oluyor evet. Elinizi telefonun tam arkasına koyarsanız bariz bir şekilde hissedersiniz. Film vs izlerken yandan tutacağınızı varsayarsak bir hissedilme söz konusu olmuyor. İkinci sorunuzu şöyle cevap vermek istiyorum iyi işlemci ve ram uzun ömürlü telefon sonucuna çıkıyor. Tabi kullanım şartlarına bağlı olarak sonuç değişebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byilmaz58 kullanıcısına yanıt

Kararimi Pro'dan yana verdim .

Bunda sırasıyla Nfc'nin Mevcut kullandigim, Mi9T ile ayni performansa sahip olmasi,kasanin cogu kiside soyulmuş olmasi ( Ki 9T ile 1.5 yil gecti kasasi halen ilk günkü gibidir) ve Kamera Performansinin Özellikle gece çekimlerinde hakkini verememesi olarak sayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz58

NFC ile kıyasını bilemem ancak ses seviyesi ve kalitesi cidden iyi seviyede. En yüksek ya da ona yakın bir seviyede ses dinlerseniz titreme oluyor evet. Elinizi telefonun tam arkasına koyarsanız bariz bir şekilde hissedersiniz. Film vs izlerken yandan tutacağınızı varsayarsak bir hissedilme söz konusu olmuyor. İkinci sorunuzu şöyle cevap vermek istiyorum iyi işlemci ve ram uzun ömürlü telefon sonucuna çıkıyor. Tabi kullanım şartlarına bağlı olarak sonuç değişebilir.

Prodaki modem nfc deki modemden iki kat fazla güç harcıyor hücre beklemede. Neden böyle anlamadım. Modem galiba işlemcinin içine entegre değil. 855+ 5g işlemcilerin modemleri hariciydi, acaba budamı öyle.

• Hem ciddi anlamda bir güç harcıyor. Normal bir değer değil. Xiaomi bunun farkında mı acaba. Kullanıcılardan bu konuda bir geri dönüş olmuştur umarım.

• 855+/860 için yazan : Modem Name: Qualcomm® Snapdragon™ X50 Modem-RF System, Qualcomm® Snapdragon™ X24 LTE modem

732g için yazan : Modem Name: Qualcomm® Snapdragon™ X15 LTE modem

• hocam merhaba -200de kupon ile toplamda 3500e geliyor, nasıl alınırmı?

hali hazırda M20 kullanıcısıyım,

Poco X3 Pro [ANA KONU]
  • quote:

Hem ciddi anlamda bir güç harcıyor. Normal bir değer değil. Xiaomi bunun farkında mı acaba. Kullanıcılardan bu konuda bir geri dönüş olmuştur umarım.

Korkarımki telefonun modemi harici modem. Bu yüzden çok enerji yiyor. Hey allahım ya. Moralim bozuldu.

• Arif Efendi kullanıcısına yanıt
    Tavsiye olarak soruyorsanız yukarılara çıkarsanız her arkadaşın kendi yorumu var. Oradan kendinize fikir edinebilirsiniz. 3500 gayet güzel bir indirim olmuş olur.

• quote:

Tavsiye olarak soruyorsanız yukarılara çıkarsanız her arkadaşın kendi yorumu var. Oradan kendinize fikir edinebilirsiniz. 3500 gayet güzel bir indirim olmuş olur.

Evet x24 harici modem var telefonda. İlk 5g harici modem diyor. Hücre beklemenin neden çok yediği anlaşıldı şimdi.

Edit: yanlış anlamışım, 5g ye kafa tutan 4g teknolojisiymiş, 2gbps hıza çıkabiliyormuş. 5g değilmiş de 5gyi aratmazmış yazmışlar, güncellemeyle düzelir umarım Poco X3 Pro [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 10 Temmuz 2021; 23:57:29 >
  • Tam onu diyecektim 5G değil. Ancak bu modemin testleri yapılmamış mı anlamadım sonuçta bir ürün sunuyorsun ve bu ürünün en çok kullanılan özelliği telefonun pilini sömürüyor.

• quote:

Tam onu diyecektim 5G değil. Ancak bu modemin testleri yapılmamış mı anlamadım sonuçta bir ürün sunuyorsun ve bu ürünün en çok kullanılan özelliği telefonun pilini sömürüyor.

Rom atayım birde öyle deneyim diyorum ancak kıyamıyorum sıfır sistemi bozup dağıtacakmış gibi hissediyorum Poco X3 Pro [ANA KONU] 

• Telefonu 3g ye aldım şarjı fulleyecem sabah hücre bekleme ne kadar yemiş bir daha bakacam. Tabi nfc yi de fulleyeceğim referans olarak almak için. @byilmaz58

• byilmaz58 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam, toplamda 3475 liraya sipariş geçtim

• Sonucu merakla bekliyorum açıkçası. Alt modeline göre daha fazla enerji harcıyor olması üretimdeki bir sıkıntı bana kalırsa. Hatalı bir nokta, nasıl bir kombinasyon düşündüler merak konusu.

• Arif Efendi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif Efendi

teşekkürler hocam, toplamda 3475 liraya sipariş geçtim

Hayırlı uğurlu kullanırsın umarım. Kasma donma çökme durma hiç bi sıkıntısı yok. Güneş altında üzer ancak kimsenin güneş altında oyun internet kullandığını görmedim Poco X3 Pro [ANA KONU] 

• quote:

Sonucu merakla bekliyorum açıkçası. Alt modeline göre daha fazla enerji harcıyor olması üretimdeki bir sıkıntı bana kalırsa. Hatalı bir nokta, nasıl bir kombinasyon düşündüler merak konusu.

Ekran resimlerini atarım.

• Poco X3 Pro [ANA KONU]
    Kampanya olunca fiyatı bir anda yukarı çekmişler hızlı davrananlar yaşadı valla😂

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.