Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben bir tek netflix ile sorun yaşadım. diğerleri normal iniyor

• 12.5.3.0 sürümü OTA üzerinden geldi. Herhangi bir sorun gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexsite

Merhaba arkadaşlar, telefon ÇiçekSepetinde MI STORE satıcısında 4370 TL olmuş. Satıcının puanı yüksek acaba güvenilir midir? Benzer fiyattaki A52, Mi 11 Lite, Redmi Note 10 Pro gibi düşük güçlü işlemci barındıran telefonları almak yerine aynı fiyata tam ekranlı, 865 işlemcili telefon almak mantıklı geldi. Sizce alınmalı mı bu fiyata? Yoksa bu saatten sonra alınmaz mı? S20 FE veya poco F3 gibi cihazlar 5000-5500 TL civarı olduğu için pek sıcak bakmıyorum ve bu cihazda 60 hz ve daha büyük bataryla ile pil performansı daha iyi olur sanırım.

mı store resmi xiaomi satıcısı sorun olacağını sanmıyorum ama elektronik şans işi.4 gün önce bende 11 lite ile f2 pro arasında kalmıştım oyumu f2 pro yönünden kullandım. Şuan f2 pro kullanıyorum. n11 mieko üzerinden 4.4 kya aldım

• Arkadaşlar arka kameraya K30 Pro Zoom kamera montajını yapan var mı? Varsa memnun musunuz? Artı ve eksi yanları neler? Bu arada yaklaşık 1 sene kullanım sonrasında bende de şarj olmama problemi meydana geldi. Kullanımım süresince sadece orijinal şarj adaptörünü kullanmıştım.

Edit: Bu telefonu alacak olan arkadaşlara tavsiyem daha güncel bir telefon almaları olacaktır. Bana kalırsa sadece işlemciye bakıp telefon almayın. Şuan orta seviye işlemcilerin de yapamayacağı hiçbir şey yok. Günlük kullanımda fark edilmiyor zaten. Ayrıca ne kadar bu telefondan memnun olsam da şarj olmama problemini herkes bir gün yaşayacak. Tavsiyem daha güncel modellere yönelmeniz olacaktır. (Bendeki telefon yurt dışı ve garantisiz.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 26 Eylül 2021; 14:47:10 >
  • Whatsapp mesajlarındaki fotoğrafları galeride görüntüleyemiyorum, hep sorun oluşturuyor

POCO F2 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Haftalık eu da olan var mı ? Uzun bir süredir eu yu rootlamaya çalıştığımda redmi logosunda kalıyor.

• Ben telefonu güncelledikçe fotoğraf kalitesinde düşme var, artık videolar fotoğraflar iğrenç görünmeye başladı, dx0mark üzerinde iyi puan almasına rağmen kötü video ve fotoğraf çekiyor

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Dxomark'ta k30 pro zoom edition var. Onun kameraları bizimkilerden farklı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt

hocam EU rom da arama kaydetme özelliği var mıdır? Varsa bu gece hemen yükler geçerim ya 1 yıldır böyle kullanıyorum telefonu. Pdf dir word excel dir açmaya çalışırken kıvrandıktan sonra bi faydası yok ki. Acaba bu endonezya romu ota ile değilde komple indirip twrp mi atsam. Hem güncel olmuş olur hem de sıfır kurulumda sorun çıkarmıyor, ota güncellemesinden sonra çıkarıyor sorunu.

• nezihcan N kullanıcısına yanıt

hay allah razı olsun hocam ya, bu kadar saçma bir ayara bağlı olduğunu düşünememiştim ama düzeldi gerçekten. Teşekkür ediyorum..

• sserdark kullanıcısına yanıt

Merhaba.

EU Romda arama kaydetme var.

Uzun süredir EU Rom kullanıyorum. Mİ 5S, Mİ9 Lite ve F2Pro telefonlarım ile hep EU Rom kullandım.

Bana göre en güzel ve sorunsuz MİUİ rom. Tavsiye ederim.

• sserdark kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözmenize sevindim. Demek ki MIUI Optimizasyonu açmak gerekiyormuş. Bu arada iyi dayanmışsınız, ben 1 gün ancak dayanabilmiştim. O şekilde telefonu kullanabilmemin imkanı yoktu. Xiaomi yazılımı sorunlarla dolu. Eğer telefonunuz yurt dışı ya da garantili değilse stock rom önermem. Ben şu an Hellas rom kullanıyorum. MIUI 12.5.5 mevcut.

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, hellasın ne + sı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 4 Ekim 2021; 23:33:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece zoom lens farklı, bizde onun yerine makro lens var, geri kalan lensler aynı, sony lens

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla zoom edition'da ois de var. Tabi o veya bu şekilde telefonun kamerası lensinin hakkını veremiyor. Önceki telefonum samsung s7 idi. O f2 pro'dan daha güzel çekiyor POCO F2 Pro [ANA KONU] 

• mura2163 kullanıcısına yanıt

ben dx0mark sitesinden yanıldım galiba, iki cihazında içerisinde sony 686 lens var yazılım olarak aynı, hatta türkiyede biri makro lensi söküp zoom lens koydu cihaz k30 pro zoom edition oldu, bir diğer sorunda cihaz gittikçe daha kötü çekim yapıyor gibi, ilk aldığımda cihaz çok güzel foto çekiyordu şimdi öyle değil. tabi ben cihazı aldıktan sonra lens koruma için cam almıştım

• İmei işlemini başarılı bir şekilde hallettim. Telefona ota üzerinden update gelmişti, android 10 kullanıyordum 11e geçiş yapmak amacıyla yükledim. Açılışta twrp devreye girdi ve şu an poco f2 pro açılış ekranında döngüye girdi. İçerisindekileri silmeden halletmenin bir yolu var mı?

• EmuRu kullanıcısına yanıt

Android ve miui sürümü değişeceği için temiz kurulum şart.

Telefonu PC'ye bağlayıp ordan dosyaları pc'ye akatarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 5 Ekim 2021; 16:47:56 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt

Hocam içindeki bütün dosyalar silinmiş zaten. Fastboot ile son versiyonu yüklemek zorunda kaldım problem kalmadı. Keşke update öncesi yedek alsaydım

• Mylove kullanıcısına yanıt

Görsel hiç bir + sı yok ama eu romdan daha stabil ve akıcı...

https://androidfilehost.com/?w=files&flid=319820&sort_by=date&sort_dir=DESC

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.