Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tertemiz kurulum olmuş :) Geçmiş olsun...

• efebora06 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Geçen hafta telefonumu servise gönderdim ve telefonumu sıfırlamışlar. Hangi uygulamaların yüklü olduğunu da hatırlamıyorum. Google Play Storedan eskiden hangi uygulamaların yüklü olduğunu görebilir miyim? Eğer mümkünse nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose_2 -- 6 Ekim 2021; 8:58:43 >
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt

Görseller sıra ile verilmiştir, eski sürüm play store varsa yüklü/yüklü olmayan yerde kitaplık yazar o kısımdan görebilirsiniz...

POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 6 Ekim 2021; 9:5:46 >

Hocam çok çok teşekkür ederim. Redmi Note 8 Pro kullanıcısıyım. Bu konu daha hareketli olduğu için buraya yazdım. Geçen hafta hayalet ekran sorunu ile servise göndermiştim fakat 11 sürümüne güncelleme yaptıkları için tüm uygulamalarım gitti. Şimdi yeniden hepsini kurabilirim :)

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun...

• arkadaşlar telefonun asistanını ayarlıyorum yine de OK google diye seslensem dahi yanıt vermiyor, eller serbest iken asistan nasıl devreye giriyor?

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Asistan dillerinden baksana dil Türkçe ise çalışmıyor diye biliyorum.. Dili İngilizce yap dene

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tolga68 kullanıcısına yanıt

açıklamasında çalıştığı yönünde bilgi var ama türkçede eller serbest çalışmıyor ise yapacak bir şey yok

• Merhaba arkadaşlar, şu an en stabil rom hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tel de miui 12.5.3 var ama enchanted edition mu bilmiyorum, ayarlarda sanal ram özelliği var ama, 3gb ram arttırabiliyorum

Teşekkür ederim. Şarj durumu nasıl hocam?

Birde konuşurken ses kaydı yapma özelliği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt

Bu iki rom harici arama kaydetme yok diğer romlarda. EU yazan da custom rom.

POCO F2 Pro [ANA KONU]

POCO F2 Pro [ANA KONU]
    POCO F2 Pro [ANA KONU]redmi k30 pro/zoom/pocophone f2 pro firmware rom twrp (lmi)
    Redmi K30 Pro/Zoom/Pocophone F2 Pro Firmware ROM TWRP (lmi)
    https://mifirm.net/model/lmi.ttt

• Mylove kullanıcısına yanıt

benim telefonumun hafızası 192 gb dolu, bu sebeple galiba şarjı eskiye oranla hızlı bitiyor olabilir, gece 1 gibi şarjdan çıkardım hiç kullanmadım erkesi gün saat 11 gibi şarjım %90 seviyesindeydi ama kullanmaya başlayınca hızla bitiyor, global rom kullandığım için ses kaydı alamıyorum

• telefonun kamera kısmına çizilmelere karşı cam taktım, fakat sonrasında fotoğraflarda ve videolarda flu kötü çekim başladı cam yüzünden diye düşünüyorum, kamera resmen çamur gibi görüntüler çekiyor, camı değiştirmek istiyorum, camsız kullanmak istiyorum ama lens kısmının kırılmasından korkuyorum. tavsiyeniz nedir?

Mobicas Xiaomi Poco F2 Pro Nano Kamera Camı Fiyatı (hepsiburada.com)

• 12.5.3 hakkında yorumu olan var mı, herhangi bir sorunu var mıdır acaba?

Hellas Rom 12.0.8 kurdum.

Arama kayıt özelliği varmış.

Telefonu 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum son 4 aydır spigen kılıf takılı ondan önce 20 tl lik silikon kılıf vardı ve kamerasına hiç koruyucu takmadım çizik ya da deforme yok kamerada. Diyeceğim o ki; sökün gitsin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefon piyasada aman aman bir yer edinmesi gerci artık apple hariç hiç biri yer edinemiyor, hala iphone 4 için yedek parça bulursun ama bir yıl sonra f2 pro için bulunur mu bilemiyorum,

kısaca durur durur bir kaç ay sonra kırılır hiç bir yerde tamir ettiremem korkusu var

Tamir ettiremem korkusu aynen bende de var.
    Bir türlü popüler olamadı telefon. Kaçak yolla ırkı kayıt yolu ile getirenler de nedendir bilmiyorum neredeyse 1 senedir getirmiyorlar.
    Ekranı kırılacak diye ödüm kopuyor.
    Parasını geçtim, orjinal kaliteye yakın ekran bulamam, bulsam içini açtırıp taktiramam diye.

Face de gördüğüm Enes Xiaomi Budak diye biri var. Ümidim onlarda bu işi hallettirebilecegim. Ama sayfalarında da ellerinde poco f2 pro ya da k30 pro için ekran batarya vs yedek parça olduğu ile ilgili bilgi yok.
    Whatsapp destek hatlarından sordum. bakalım ne diyecekler. Varsa en azından bir kapımız olur yardımcı olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cileri33 kullanıcısına yanıt

Tüm custom romlarda kayıt özelliği mevcut POCO F2 Pro [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.