Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cileri33

15-20 sayfa kadar geriye gidin. Caner arkadaşın videolu anlatımını bulabilirsiniz
    Siz deneyimlediniz mi acaba sonradan şebeke vs sorunundan ürktüm açıkcası parasını verip yaptırmaktan farkı olmaz değil mi hocam ? Rom vs işlerinden anlarım halledemeyeceğim iş değil plaka da o yöntemi uyguladığımızda sorun çıkmasın yeter..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Ben bu yöntemle yapmadım. Telefonu satın aldığım arkadaş uzaktan bağlanarak yardımcı oldu. Gayet düzgün çalışıyor şebeke sorunum hiç olmadı.
    Fiyat olarak ne kadara yapar bilmiyorum ancak numarasini özelden gönderiyorum sana.

Bu arada Sistemsel bir sorun mu bilmiyorum ama senin mesajların 9-10 defa arka arkaya geliyor foruma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiden rehberde Facebook entegrasyonu oluyordu kişilerin fotoğraflarını Facebook'tan senkronize yapabiliyorduk rehberde böyle bir ayar bulamadım genelde rehberindeki kişilerin fotoğraflarının olmasını isterim bunu nasıl yapabilirim global versiyon kullanıyorum

• Dexsite kullanıcısına yanıt
    Eğer oyunlar 120fps desteklemiyor ise ekranınızın kaç Hertz olmasının bir önemi yokmuş siz yine oyun 30 FPS ise 30 FPS ile oynuyormuşsunuz

• Kağıt üstünde güzel cihazlar ama markanın ne kadar önemli olduğunu Xiaomi bana öğretti. 3. Xiaomi telefonum Poco F2 Pro oldu. Diğer iki cihazımda da kronik sorunlar yaşamıştım ama Poco F2 Pro'daki sorun beni yurtdışında inanılmaz sıkıntılara soktu. Birincisi roamingi açık bile olsa çalışmadı, 1 hafta insanlar ulaşamadı. İkincisi şarjla ilgili tasarım hatasından kronik bir sorunu varmış. Bir anda şarj almamaya başladı ve şarjı bitince yurtdışında ortada kaldım. Madden sebep olduğu zararları geçtim, zihnen yabancı bir ülkede eliniz ayağınız olan bir cihazın bozulmasıyla uğradığım psikolojik zarar paha biçilemezdi. Gideceğiniz yeri bulamazsınız, insanlar dil bilmez, taksiciye dert anlayamazsınız, tuttuğunuz evi arayıp adres alamazsınız, vs. Sorun bu, rastgele arattım paylaşıyorum:https://www.sikayetvar.com/xiaomi/xiaomi-poco-f2-pro-sarj-almama

Aynı sorunu yazan binlerce kişi var tamamen tasarım hatası. Çözümü de içini açıp anakartla batarya arasındaki flex denen kablonun üstüne altına bant yapıştırıp arkasındaki boşluğu kapatmak.https://www.youtube.com/watch?v=ogUs9dEbvAs&feature=youtu.be

İşin özü, bu ve bunun gibi sayısız büyük veya küçük sıkıntı çıkıyor bu tarz cihazlarda. Xiaomi yılda 100'ün üzerinde model çıkarmaya başladı. Hiçbiri de üzerine uzun uzun düşünülmüş, kusursuz tasarımı veya yazılım uyumu olan cihazlar değil. Bu türden cihazlara 5000 vereceğinize 2000 daha verin Iphone 11 alın veya 5000'e biraz alt model Iphone alın veya Samsung ürünlerinden de emin değilim ama ürünlerinin arkasında duruyorlarsa onlardan alın. Sanmıyorum zira onlar da yılda 100 civarı model çıkaran firmalara döndüler. Android telefonları ilk çıktığı günden beri yaklaşık 15 yıldır kullanan biri olarak ilk fırsatta bu telefonu satıp iphone alacağımı belirtmek isterim. 2000-3000 lira aralığında bütçesi olanların andoridten başka çaresi yok zaten ve o fiyata çektiğin çileye de değiyor ama 5000 ve üzeri kesinlikle özellikleri isterse arşa deysin Android telefon almayı düşünmüyorum bir daha.

• Ben 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum her hangi bir sorun yaşamadım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yaklaşık 6 ay kadardır kullanıyorum, hep şarj konusunda ne zaman sıkıntı çıkaracak diye düşünüyordum ama henüz sorun çıkarmadı,

ben genelde ön kameranın açıldığında etrafında toz görmek moralimi bozuyor, keske orası için bir yöntem geliştirselermiş

• Benim de 10 ay oldu şarj/batarya konusunda hiç sıkıntı yaşamadım.

• arkadaşlar global sürümde arama ses kaydı için uygulama tavsiye edermisiniz? ACR kullanıyordum yıllar önce, hatta lisanslı satın almıştım ama artık kullanılamıyor ses kaydetmiyor

• s_demirci_53 kullanıcısına yanıt

Uygulamalardan çok bir performans alamazsınız, en sağlıklısı Endonezya/indo rom yüklemek ama ona da garantili cihaz ise geçiş yapamazsınız.

Şu uygulamayı deneyebilirsiniz...

True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder - Google Play'de Uygulamalar

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.