Şimdi Ara

PO MAXIMA 5W40 DIZEL TAM SENTETIK NASIL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar aracima her periyodik bakiminda castrol edge 5w40 motor yaği kullaniyordum yilda en fazla 5000km yapan birisiyim aracim clio3 1.5 dci 2010 dynamik 35.200kmde suanda...Dolar fiyatlarinin artmasindan dolayi motor yağ fiyatlari tavan yapmis durumda
    Castrol edge 5w40:100TL
    Mobil super 3000 5w40 :86TL
    Po maxima 5w40 dizel:60TL
    Elf 5w40 moligraft f1(Yari sentetik):70Tl
    Po maxima 5w40 tam sentetik dizel almayi dusunuyorum nasildir sizce petrol ofisi 4 yildan beri madeni yağ lideri Turkiyede yardimlariniz için ellerinize sağlik simdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkenesap -- 16 Eylül 2015; 0:38:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben olsam kaliteli yağ kullanırdım
  • kullanılabilir,daha once opet marka yağ kullanmıştım castrolden daha iyiydi,elf de iyidir aynısını şuan kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkenesap

Arkadaslar aracima her periyodik bakiminda castrol edge 5w40 motor yaği kullaniyordum yilda en fazla 5000km yapan birisiyim aracim clio3 1.5 dci 2010 dynamik 35.200kmde suanda...Dolar fiyatlarinin artmasindan dolayi motor yağ fiyatlari tavan yapmis durumda
    Castrol edge 5w40:100TL
    Mobil super 3000 5w40 :86TL
    Po maxima 5w40 dizel:60TL
    Elf 5w40 moligraft f1(Yari sentetik):70Tl
    Po maxima 5w40 tam sentetik dizel almayi dusunuyorum nasildir sizce petrol ofisi 4 yildan beri madeni yağ lideri Turkiyede yardimlariniz için ellerinize sağlik simdiden...

Biraz internet üzerinde araştırma yaparsanız daha uygun fiyatlara da bulunabiliyor. Ben PO Maxima 05w 30tam sentetik yağı 54 TL ye buldum, hem de kargo bedava

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz ama yilda en fazla 7000km yapiyorum o nedenle po maxima dusundum

• Lukoil kullanin o zaman.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Lukoil HIÇ AKLIMA GELMEDI NEDENSE nasildir iyimidir bilmiyorum ayrica renault rn710 karsiliyormu?

• quote:

Lukoil HIÇ AKLIMA GELMEDI NEDENSE nasildir iyimidir bilmiyorum ayrica renault rn710 karsiliyormu?

Lukoil tutulmadigi icin bizim ulkede oldukca ucuz. Ayni.sekilde shell de kaliteli yağdır. Bunu özel wv servisi sahibinden duyduklarimdan söylüyorum. Motorun üstünde her yerinde Castrol yazmasa shell'le anlasacakti. Hem yağın kalite standartlari yüksek hem de castrolde olmayan bir kac sertifikasi vardi. Fiyat olarak da yari yariya neredeyse. Castrol ad yaptığı icin (reklamdan dolayı) ekstra pahali

Po maxima 5w40 tam sentetik hakkinda ne dersiniz

• quote:

Po maxima 5w40 tam sentetik hakkinda ne dersiniz

Hic kullanmadim. Kullanan da gormedim malesef.
    Ben Lukoil Genesis premium öneririm. Fiyatlari aşağı yukari aynı olmalı.

Bende kullanan gormedim rn710 karsiliyor

• quote:

Bende kullanan gormedim rn710 karsiliyor

Gerci reno grubu elf onaylar bence ya elf yada Lukoil kullanin derim. Standart olarak bir sürü değişken var

Çok Teşekkür Ederim cevaplar için

• ben hep maxima 5-30 kullanıyorum gayet memnunum,,bizim ordaki PO da ücretsiz değiştiriyorlar,5.5 lt 120 tl idi en son, yağ nasıl diye sorarsan hissedilir bir olumsuzluk görmedim,ayrıca ford un tavsiye ettiği yağ olduğu için tercih ediyorum, niye 2 kat fazla ödeyim ?

http://www.poas.com.tr/default.aspx?pg=8888897

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 28 Eylül 2015; 3:32:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardesim adamsin aracin ne ? Po maxima 5w40 tamsentetik alacam çunku hem tam sentetik hemde rn710 karsiliyor kaç yildir kullaniyorsun?

• quote:

Kardesim adamsin aracin ne ? Po maxima 5w40 tamsentetik alacam çunku hem tam sentetik hemde rn710 karsiliyor kaç yildir kullaniyorsun?

mondeo 2.0 TDCİ ,, son 50bin km dir kullanıyorum,,önceden castrol edge kullanırdım bir fark görmedim,araba önceden de fişek gibiydi şimdi de öyle ,, bu yağ meselesinde kritik husus bakım zamanını geçirmiycen,yağ evsafını kaybedince motoru koruyamıyor ,,, bu 5-40 yağlar forda gelmiyor,bir kere 5-40 koydurdum araba bariz bir şekilde çok tuhaf oldu,hemen ertesi gün 5-30 koydurdum kendine geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aloparça diye bir siteden alacam edirnekapida yerleri 51 TL Buldum yarin alip koyacam hayirlisi bakalim

• castrol edgeden başkasına kafam basmaz 0/30 alır koyarım devam ederim bir kere 5/40 edge kullandım o bile o kadar farkedermiya demekki diğer yağları siz düşünün yılda 1000 kmde yapsam 100 000 kmde yapsam yağım 0/30 edge

ekleme: yağ arabanın canıdır ciğeridir ben arabamı seviyorum en iyi yağı kullanırım en iyi lastiği kullanırım (yolla aramızdaki tek iletişimimiz) orjinal parça kullanırım 11 yaşında ama hala taş gibi fabrikadan çıkmış gibi ben ona bakarsam oda beni mahçup etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimsiz_kar45 -- 28 Eylül 2015; 2:55:10 >
  • mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz po maxima 5w40 dizel koydum aracima Hayirlisi bakalim

• Arkadaslar bu yağ hakkinda bilgisi olan yokmu nasildir iyimidir?4500km oldu aracima koyali hic bir sorun yok suan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.