Şimdi Ara

PO'da Mobil ode geç ile 50 ₺ Maxipuan 4x100 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
5.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maximum Mobil'e başka banka kredi kartı eklesek de Öde-Geç'in çalışacağı söyleniyor. Öde-Geç'i Garanti kampanyası ile yapsak 4 sefer sonunda Maximum kartımıza puan yüklenir mi? Soru saçma olabilir ama açıklamalar dahilinde şu ana kadar sistemi kullanmadığım için bana mantıksız gelmedi.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar. *Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lu

money card yer alan puanı nasıl postive karta aktarbiliriz

12. Money Club Kart'ların Petrol Ofisi'nde Positive Card özelliği ile kullanılması için Positive Card Programına kayıtlı olması gerekir mi?
    Money Club Kart'lar Petrol Ofisi'lerinde puan kullanımı için kayıtlanması gerekmektedir. Money Club Kart'ların kaydı için AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir.

ÖRNEK: AKTIF 6002111111111111 MEHMET YILMAZ
  • Arkadaşlar ben ilk 2 ödemeyi kartla yaptım. Mobil sorunluydu.. kalan 2 ödemeyi mobilden yapabilirsem 50 lira puan verir mi dersiniz
  • Bir kaç kez mobil ödeme yaptım ama hep sorun yaşadım, bulunduğum bölgedeki pompacılar işi öğrendi artık zorluk yok.
  • Maksimum mobil firsatlar sekmesinde bir turlu ode gec bolumunu bulamadim. Nasil kaydediyoruz plakamizi ? Boyle bir sekme yok hicbir yerde mobil uygulamada.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Maksimum mobil firsatlar sekmesinde bir turlu ode gec bolumunu bulamadim. Nasil kaydediyoruz plakamizi ? Boyle bir sekme yok hicbir yerde mobil uygulamada.

PO'da Mobil ode geç ile 50 ₺ Maxipuan 4x100

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

Maksimum mobil firsatlar sekmesinde bir turlu ode gec bolumunu bulamadim. Nasil kaydediyoruz plakamizi ? Boyle bir sekme yok hicbir yerde mobil uygulamada.

PO'da Mobil ode geç ile 50 ₺ Maxipuan 4x100

Bende bu ortadaki kısım yok işte. Sebep ne acaba kartımın bu özelliği mi kapalı acaba ? Bişeyleri aktif mi yapmam lazım ?

• Bende bu gece denedim. 7 defa. Olmadı. İşlem yapılacak kartı seçin diyor. Seçiyorum. İşlem iptal edildi yazıyor pompada.. Şimdi dönem içi işlemlere baktım. 7 tane 200 TL çekilmiş gibi görünüyor. İnşallah öde bunları demezler..

• Abuk subuk iş yapıyolar çok sorunlu bi kredi kartı.

• Programa dün güncelleme geldi arkadaşlar.. güncelleyin belki düzeltmişlerdir.Tam oturtamadilar galiba

• timsahhh kullanıcısına yanıt
    Aynı durum dün başıma geldi 24 saat sonra iade olacak dendi ancak iade olmadı aradım geç bankayı hemde po yu herkes birbirine atıyor durumu sonunda problemin po dan kaynaklandığını öğrendim işlem başlattık gün sonunda yatar dediler bakalım 20 dk kaldı göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: deepdarkdirty

Aynı durum dün başıma geldi 24 saat sonra iade olacak dendi ancak iade olmadı aradım geç bankayı hemde po yu herkes birbirine atıyor durumu sonunda problemin po dan kaynaklandığını öğrendim işlem başlattık gün sonunda yatar dediler bakalım 20 dk kaldı göreceğiz

son durumları haberdar edelim hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

quote:

son durumları haberdar edelim hocam..

hocam aynı durum benim de başıma geldi. 2 kez sorunsuz mobil ödegeç ile yakıt almama rağmen 3. alışımda sistem hata verdi ve üstüne bir de hiç yakıt almadığım halde kredi kartımın limiti bitene kadar defalarca provizyon adı altında kredi kartımdan bissürü 200tl kesilmiş.

bankayla görüştüm, po nun provizyonların geri iadesine izin vermediğini söylüyorlar.
    po müşteri hizmetleriyse hergün 24 saat içinde izin verilecek diyip günlerdir oyalıyor.

ben de son çare olarak avukata gidip po hakkında yasal işlem başlatmaya karar verdim.

bu şirketten alışveriş yapacak arkadaşlar hem bu sistemi kullanırken hem de böyle bir yönteme başvurdukları için müşteri memnuniyeti açısından 2 kez düşünsünler derim.
    bizim ağzımız yandı diğer insanların ki bari yanmasın.

• KADANS kullanıcısına yanıt
    Ben de sabah akşam aradım en son bu olayın dolandırıcılık kapsamına girdiğini belirttim pazartesi günü gün sonuna kadar iade olmaz ise suç duyurusunda bulunacağımı belirttim hergün 2/3 defa aradım her defasında işlem başlatıldı en geç Salı'ya yatacak dendi bugün iÇin Maximum uygulamasından 4 tane mesaj aldım ..... plakanıza yakıt alımı iptal edilmiştir diye sanırım po blokeyi kaldırdı bundan sonrası artık bankanın iade etmesi olarak diye düşünmek istiyorum Salı'ya kadar yatmazsa yakıt almama rağmen onların sistemlerinden kaynaklanan hatalar nedeniyle ücretin geriye yatırmaması haksız kazanç elde etme ve sahtekarlık nedeniyle işlem başlatıcam o saatten sonrada parayı iade ediyorum desede uzatıcaö bu işi her türlü maddi manevi arıycam hakkımı bana ait olan kredi kartı limitimi almadığım bir benzinden dolayı nasıl bloke koydurulur anlamıyorum

• quote:

Ben de sabah akşam aradım en son bu olayın dolandırıcılık kapsamına girdiğini belirttim pazartesi günü gün sonuna kadar iade olmaz ise suç duyurusunda bulunacağımı belirttim hergün 2/3 defa aradım her defasında işlem başlatıldı en geç Salı'ya yatacak dendi bugün iÇin Maximum uygulamasından 4 tane mesaj aldım ..... plakanıza yakıt alımı iptal edilmiştir diye sanırım po blokeyi kaldırdı bundan sonrası artık bankanın iade etmesi olarak diye düşünmek istiyorum Salı'ya kadar yatmazsa yakıt almama rağmen onların sistemlerinden kaynaklanan hatalar nedeniyle ücretin geriye yatırmaması haksız kazanç elde etme ve sahtekarlık nedeniyle işlem başlatıcam o saatten sonrada parayı iade ediyorum desede uzatıcaö bu işi her türlü maddi manevi arıycam hakkımı bana ait olan kredi kartı limitimi almadığım bir benzinden dolayı nasıl bloke koydurulur anlamıyorum

hocam mobil uygulamadan yakıt alımı iptal edilmiştir mesajı bana da geldi ve o mesajdan sonra kampanya kapsamındaki yakıt alımımızı iptal ettiklerini öğrendim. Maalesef bloke edilen parayla ilgili bi gelişme değilmiş.

yani po diyor ki; benim hatamdan dolayı da olsa şikayette bulunursanız bu kampanyadan yararlanmanızı tamamen engellerim.

Müşteri hizmetleriyle de görüştüm, sürekli size söyledikleri gibi aynı oyalayıcı cevapları veriyorlar.

Ben de hem tüketici hakem heyetine hem de alenen dolandırıcılık eylemi sebebiyet vermek nedeniyle suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum.

• Çok sorunlu bi kart

• Ben 4 kere yaptım sarıyerde sıkıntı olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: KADANS

quote:

hocam mobil uygulamadan yakıt alımı iptal edilmiştir mesajı bana da geldi ve o mesajdan sonra kampanya kapsamındaki yakıt alımımızı iptal ettiklerini öğrendim. Maalesef bloke edilen parayla ilgili bi gelişme değilmiş.

yani po diyor ki; benim hatamdan dolayı da olsa şikayette bulunursanız bu kampanyadan yararlanmanızı tamamen engellerim.

Müşteri hizmetleriyle de görüştüm, sürekli size söyledikleri gibi aynı oyalayıcı cevapları veriyorlar.

Ben de hem tüketici hakem heyetine hem de alenen dolandırıcılık eylemi sebebiyet vermek nedeniyle suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum.

Benimde 7 adet 200 TL hala dönem içi işlemlerde bekliyor.. Bakalım ne olacak inşallah uğraşmayız. 50 TL puan için düştüğümüz durumlara bak..

• reko kullanıcısına yanıt
    Hocam birazdan benzinlige gitcem. Kayit islemlerini 2 gun once yaptim uygulama uzerinden.

Benzinlige gittigim an yapmam gerekenleri sirasiyla yazabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Temmuz 2017; 20:26:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.