Şimdi Ara

PO'da Mobil ode geç ile 50 ₺ Maxipuan 4x100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
5.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=petrol-ofisinde-mobil-ode-gece-50-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MTQ5OA==-ISB

Kampanya Ayrıntıları
    ​Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 1 Haziran – 15 Temmuz arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 30 TL MaxiPuan, ödemelerinizi Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.

Maximum Mobil Öde-Geç Ayrıntılı Bilgi

Maximum Mobil Öde-Geç Nasıl Kullanılır?

Mobil Öde-Geç Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonları
    Maximum Anlaşmalı Tüm Petrol Ofisi İstasyonları

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
    • SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
    • Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar. *Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 26 Temmuz 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 6 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 1 Haziran 2017; 7:22:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel kampanya, tatil öncesi iyi bir fırsat oldu.
    ödemeler sanırım total bkm kampanyasına benzer şekilde olacak.
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Bkm gibi degil ben geçen hafta kullandım öde geç'i

Kredi kartınızla positive kartı eşleştirmeniz lazım.Daha sonra istasyonda positive kartı okutuyorsunuz hepsi bu kadar.Kartinizdan tutar otomatik çekiliyor

• sitedeki öde-geç sistemi tanıtımında öyle demiyor hocam. positive karttan hiç bahsedilmiyor.
    sadece plakayı programa tanımlıyorsunuz, sonra yakıt alıyorsunuz, ardından programa aldığınız yakıt miktarı yansıyor ve kartı şecerek ödemeyi tamamlıyorsunuz, total-bkm gibi.
    ben öyle anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 2 Haziran 2017; 9:43:50 >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kartı geçen hafta eşleştirdim...Bana özel 100/20 Maxipuan kampanyası vardı orda kullandım.

Pompaci positive kartı yakıt verilen yerdeki ekrana okuttu daha sonra hiç birşey yapmadım.Marketteki kasadan otomatik fiş çıktı.Ben Direk bastım gittim Zaten.

Daha sonra SMS geliyor po'dan.. Kredi kartınız 💯 ₺ borçlandırilmistir diye

• geçen ay da benzer bir kampanya vardı. istasyona gittim. kimsenin konudan, kampanyadan, öde-geçten falan haberi bile yoktu.
  • LPG öde geçte yok. Zayıf bir kampanya olmuş yaz tatili öncesi...

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Size özel kampanya olduğu için o şekilde olmuş olabilir. Ben şimdi petrol ofisi müşteri hizmetleriyle görüştüm.
    Dedikleri şu:
    Maksimum mobil uygulamasından petrol ofisi öde geç sistemine başvurun ve plakanızı tanımlayın. 24 saat geçtikten sonra yine Maksimum mobil uygulamasındaki öde geç kısmından ödemenizi yapabilirsiniz.

Ekstra kart eşleştirmesi yapmanıza gerek yok ve fiziki bir petrol ofisi kartına gerek yok.(adımıza otomatik sanal positive kart oluşturuluyor)

Ayrıca maximumun internet sitesinde şöyle diyor:
    • Halihazırda Positive Card ya da Öde-Geç kullanıcısıysanız Maximum Mobil üzerinden uygulamadan yararlanabilmeniz için, uygulama üzerinden plaka kaydınızı yeniden yapmanız gerekecektir.
    https://www.maximum.com.tr/TR/maximum-mobil/petrol-ofisi-ode-gec/Sayfalar/petrol-ofisi-ode-gec.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 2 Haziran 2017; 11:21:15 >

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğinizle bu farklı olay. bunda positive card'a falan gerek yok. o öde geç bu mobil öde geç.
  • Pompaci beni yanılttı o Zaman..bizim 100/20 öde geçden gelecek 20 ₺ Maxipuan yatmaz o zaman

• iOS öde geç özelliği var mı ki?
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    maximum mobil kurunca oluyor,
    ben 100/200'ü aldım
  • Mobil öde geç sadece kredi kartlarında geçerliymiş.
  • Mesajımn bulunsun

• Ben gittim beceremedik öde-geç işini iki üç gün önce plakamı kaydettirmiştim. Listede bulunan bir PO istasyonuna gittim adam plakayı yazdı ama cep telefonuna ne gelen var ne giden. Uygulamada öde geç e tıkladım istasyon bulunamadı diyor neyi yanlış yapıyorum acep.
  • Katılan işyerlerine baktım koskoca İstanbul'da çok fazla istasyon bulunmuyor, her zaman yakıtı shellden alıyorum, kaç yıllık alışkanlığımızı terk etmek istemedim, shell e devam.
  • testereman T kullanıcısına yanıt
    Bende de ilkin gözükmedi, görevli pompayı istasyondan ayırıp araca takınca gözüktü. Ben telefondan onaylayınca da dolmaya başladı.
  • Görevli her yolu denedi, olmadı...Saçma sapan bi sistem, beceremeyeceğiniz ödeme ve kampanya sistemi ni yapmayın..

• Bende denedim olmadı .. becerememişler bi uygulama ısını iosda mi olmuyor acaba kac defa denedik gorevli ile.. oraya kadar gittiğim benzinde boşa gitti yer konya 😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alarma -- 5 Haziran 2017; 1:28:47 >
  • Bende oldu plakayı doğru girin 24 saat önce

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.