Şimdi Ara

Pny'dan mini USB bellek: Mini M1 Attaché

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Pny Technologies, ufak boyutlarıyla ön plana çıkan USB bellek serisi Mini M1 Attaché'yi duyurarak ürün portföyünü genişletiyor. 24.2 mm x 12.3 mm x 4.6 mm ebatlarında ve yalnızca 2.8 gram ağırlığında tasarıma sahip Mini M1 Attaché serisi USB bellekler, 4GB, 8GB, 16GB ve 32GB olmak üzere dört farklı kapasite seçeneğiyle gelmekte.

USB 2.0 arabirimine destek veren USB belleklerin okuma ve yazma performansları, kısa bir süre önce tanıtılan ve kancalı tasarımlarıyla dikkat çeken Transformer Attaché serisinden farklı değil. 4GB ve 8GB'lık versiyon 24MB/sn okuma hızı, 8MB/sn yazma hızı; 16GB ve 32GB'lık versiyon ise 32MB/sn okuma hızı, 10MB/sn yazma hızı sunuyor.

Fiyat konusunda ise bilgi  verilmemiş.

• Cok guzel gozukuyor yazma hizi keske birazdaha yuksek olsaymis :)

• usb 2.0 zaten en yüksek kaç mb/s okuma - yazma hızına ulaşıyor ki ?

• en ideal tasarıma sahip usb bellek
    http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=4689168568942608&id=c9e1ed1ad54f212bdd3047b47a2dc5e5

hp demir ve usb genişliğindeki belleği gerisi yalan

• Yazma hızı dışında iyi.

• Bilgisayarı kız gibi kullanmak lazım zaten,, yavaş yazması iyidir.. :)) Sonra mazalla iş çıkarır,,

• Bu boyutlardaki USB beleği ben en fazla 2 gün kullanırım zaten muhtemelen 3. gün kaybetmiş olurum :) Evet teknolojinin gelişmesi, ilerlemsi güzelde bu kadarda küçülmesin be :)

• sandisk var bende 16 gb usb girişine taktığınızda 3-4 mm kadar bir şey kalıyor tırnağınız yoksa kalabilir hatta ben ip bağladım. her an kaybolacak derdi var ayrıca :D

• Fiyatı çok uçuk olmaz zannedersem benzerleri var piyasada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gavurlar neler yapıyo yaağvv :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proph -- 31 Mayıs 2012; 22:41:29 >
  • güzelmiş tam anahtarlık olarak kullanacaklar için tasarlanmiş gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.