Şimdi Ara

Plex Media (Lg Smart Tvler için) (Ana Konu) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
40
Favori
135.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben plex aracılığı ile pc den film izlemek değilde..sadece lg tv de (bağlı hdd lerdeki..) filmlere afiş v.s indirmek istiyorum..
    bunun için sadece tv ye kurabilevceğim plex veya başka bir uygulama varmı...?
  • tec T kullanıcısına yanıt
    ben plex i ilk kurdum güncelledim güncelledim sonra benden para istedi bende sildim eski sürümü kurdum onu kullanıyorum

sen en güncel sürümünü mü kullanıyorsun

http://youtu.be/hPhqX27Okrs
  • evet son sürüm kullanıyorum.
  • Arkadaşlar "talep yürürlüğe konamadı" hatasının çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purepain

Arkadaşlar "talep yürürlüğe konamadı" hatasının çözümünü bilen var mı?

Bilen yok mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba benim sorunum şu...
    Plex media server mp3 müziklerini lg 42lm640s tvde desteklenmeyen ses oalrak görüyor ve çalmıyor.
    pcde klasörleri doğru ekliyorum pcde görüyor ve çalıyor ama tvde parçaya tıklayınca desteklenmeyen ses diyor...
    lütfen bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum tşkler ...
  • 404 hatası alıp pcden uygulamanın arayüzüne erişemediğimden beri kullanamıyorum. Sorun için baya uğraştım ama çözemedim.
  • Arkadaşlar bende breaking bad bölümlerini tarayıcıda göstermiyor ilk başta gösteriyordu sonradan kayboldu yardımcı olabilirmsiniz dosya uzantıları mkv
  • Arkadaşlar plexte filmin tüm ekrana yayılmasını nasıl engelleriz. Filmin tüm orjinalliği bozuluyor ve bende bu durumdan hiç memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

Arkadaşlar plexte filmin tüm ekrana yayılmasını nasıl engelleriz. Filmin tüm orjinalliği bozuluyor ve bende bu durumdan hiç memnun değilim.

Kendi sorunumu kendim çözdüm kumandada ayarı varmış

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatsappbilgi -- 5 Ocak 2014; 16:13:30 >
  • whatsappbilgi W kullanıcısına yanıt
    LG 2013 model tvlerinde medialink (plex app) özelliğini kaldırmış. Sadece Dlna üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • lg 42 LM 760 S tv me son yazılımı bugün yükledim. Gerek plex media server gerekse de nero multimedia yı kurmama rağmen bir türlü tv den smart share kısmında plex media ya da nero media görünmüyor. Sorun ne olabilir. Plexin en kararlı sürümünü yazabilir msnz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeep

LG 2013 model tvlerinde medialink (plex app) özelliğini kaldırmış. Sadece Dlna üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dlna üzerinden derken ne demek istediniz acaba. Nasıl yapılıyor bu işlem hocam. Ben de 42 LM 760 s modeli var.
  • abuz555 A kullanıcısına yanıt
    42LM760s 2012 yılı üretimi bir ürün, bu yüzden plex uygulamasını kullanabilirsiniz

Plex'i bilgisayarınıza kurun ve televizyon ile bilgisayarınızın aynı ağa kablolu ya da kablosuz bağlı oldduğundan emin olun.
    Daha sonra tv kumandasından My App tuşu ile gelen menüden medialink ikonuna tıklayın plex uygulaması çalışcaktır.

DLNA ise doğrudan kumandadan İnput tuşuna basın gelen ekranda plex görünecektir ama orası sadece klasör bazında gösterim yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeep

bende uğraşıp duruyordum .çok teşekkür ederim.
  • whatsappbilgi W kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım da plex'in sitesinde LG için bir uygulama yazılmış. Denemek isterseniz bi bakın.

http://forums.plexapp.com/index.php/topic/71256-someone-write-a-lg-plex-app/?p=476020

indirme linki
    https://www.dropbox.com/s/enpb15qk4wyvmni/plex.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ad33p -- 4 Kasım 2013; 0:17:55 >

• ya arkadaşlar ne yaptımsa plexi çalıştıramadım. Önceden programı kuruyordum. lg de smart share kısmına giriyordum. plex gözüküyor. şimdi nero yu da kursam plexi de kursam bir türlü televizyonda bu programlar gözükmüyor
  • mesajım olsun...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.