Şimdi Ara

Plex Media (Lg Smart Tvler için) (Ana Konu) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
40
Favori
135.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modemim Cisco EPC3925 ve bilgisayara kablo ile bağlıyım. Hollandada oturuyorum ve internet hızım 60 Mbps. Network hızı 1 gbps olarak görülüyor. Bir türlü yüksek boyutlu 3d filmleri, kesintisiz olarak Plex üzerinden , televizyonum LG Lw570s'de izlemeyi başaramadım. Özellikle Plex transcoding yaparken.Cisco modeminde ne gibi ayarlar yaptın biraz bahsedebilir misin?
    Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheProdigy1907 -- 25 Mart 2013; 17:20:59 >
  • selam arkadaslar ;
    tv ye yuklenen filmler nasıl siliniyor.
    yardımlarınız için tesekkürler...
  • arkadaşlar bu plex i tv de nasıl açacağım?
    bilgisayara plex media server ve media center yükledim.
    tv de media linke tıkladım hiçbirşey bulamadı.
    nereyi eksik yapıyorum? ikisi de aynı wifide bağlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 15 Nisan 2013; 11:37:17 >
  • Nero media home daki gibi bağlanacak tv veya aygıtları kısıtlayıp,seçebiliyor muyuz? PLEX SERVER de
  • tvye plex ve nero uygulamalarını bir şekilde tanıttım. paylaşımı da sağladım. ancak tvye bağlı cihazları her değiştirmek istediğimde kumandanın input tuşuna basınca bilgisayarımın adı da çıkıyor. plex ve neroyu bilgisayardan silmem rağmen tv ile bilg. arasında bağlantı açık.. tvile bilgisyarımın bağlantısını tamamen nasıl ortadan kaldırabilirim. yani geri dönüşü olmayan bir yol gibi... yardımlarınızı beklerim.
  • güncel
  • plex kullanmaya çalışanlardanım... fakat yoruldum...lütfen yardım edin

şu faninin derdi şudur...

bir adet 47 lw 5500 lg tv

bir adet huawei hg655d modem ve bir adet dell laptop windows 7 işletim sistemi arasındaki iletişimsizlikten gına geldi...

plex tvde bir görünüyor bir görünmüyor ... medya bağlantısı kısmına tv menüsünden girince

kocaman medya sunucusu bulunamadı...
    tv ile medya sunucusu arasındaki ağ durumunu kontrol edin....

ve pc ve tv aynı yönlendiriciye bağlanmış olmalıdır ...

bu ikazı görmekten yoruldum...bezdim...

tuhaf yanı dlna dan plex media serverı görebiliyorum.dosyalarada ulaşabiliyorum.haliyle kimini açıyor kimini açmıyor ....

plex te ise kullandığım zmanlar bir çok forumdaşın ifade ettiğinin aksine pek memnun zaman geçirdim.

kaldığın yerden devam edemiyorsan en baştan başla düstüru ile defalarca plexi sildim yükledim.pc+modem+tv açtım kapadım...aralarında kerhen de olsa, bir süre öncesine kadar devam eden iletişim alenen koptu.

tüm forumu okudum yanıt bulamadım, videolar izledim yok...

siz değerli forumdaşlarımdan yardım etmenizi istirham ediyorum...aksi takdirde bu aklını sevdiğimin tvsinin ne esprisi kalıyor...şu en son
    plex güncellemesinden başıma ne geldiyse geldi diyorum amma evvelinde de zaman zaman smartshare plex media serverı göemiyordum.

09722 sürümü yüklü şuanda lütfen ağ bağdaştırıcı sorunları vesaire neyse artık ip dns ki inanın telekomun tahsis ettiği dns yi kullanıyorum.

resimli teferruatlı bir paylaşımda bulunan arkadaşlara şimdiden en kalbi şükranlarımı sunuyorum.
  • Plex android kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ben programı yüklerken media serverında telefondaki dosyalarında eklenebileceğini düşünüyordum ve bu amaçla kurmuştum telefona..fakat gördüğüm kadarıyla telefondaki program sadece pc de oluşturduğum server'ı algılıyor ve TV gibi buradaki dosyaları oynatıyor. Herhangi bir şekilde telefondan server a dosya yükleyemedim, bunun bir yolu var mıdır acaba?
  • herşey hoş güzelde saçma olan şu dual bir filmde nasıl ses dilini değiştiremezsin bu kadar da saçmalık olmaz mutlaka bir şekilde değiştiriliyordur biz mi bulamadık ?

ayrıca belirtmekte fayda var Plex Web Arayüzü tamamen değişmiş ve türkçe dil desteğine kavuşmuştur. İlk mesajda eski arayüze göre anlatım yapılmış.

Buyrun yeni arayüzden bir görüntü
     Plex Media (Lg Smart Tvler için) (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRYGZ -- 11 Mayıs 2013; 13:16:25 >
  • Beyler LGpm6800 smart tv kullanıyorum, altyazıda falan hiç bir sorunum yok ancak bir türlü tam ekran yapamadım filmleri, konuyu başlatan arkadaşın anlattığına göre otomatik full ekran yapması lazım ama hiç bişekilde tam ekran yapmıyor, filmlerin formatı 2:35:1 sanırım, filmi USB'den taktığımdada hiçbir şekilde tam ekran yapamıyorum şu sorunu nasıl çözecez yardım lütfen
  • up
  • pc deki plex den izlediğim bazı mkv uzantlı filmleri lg tv deki plex de açamıyorum olayı anlayamadım gitti işin ilgilci tv den diğer mkv uzantılıları izleyebiliyorum yardım lütfen,ayrıca bunu direk pc de plex de filmi açtığımda otomatik tv de devreye girip tv den de izleyemezmiyiz teşekkürler
  • Çift dil sorunu Serverden kaynaklanmıyor TV den kaynaklanıyor..
  • hocam yazılımsal bir sorun ise bu konu hakkında mail atalım düzeltsinler böyle saçmalık olur mu sen kalk 2binliraya yakın para ver tv ye dual filmlerde ses değiştireme şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRYGZ -- 13 Mayıs 2013; 16:24:25 >
  • Bişi çıkmaz.. Umutlanmayın. Android işletim sistemli bir medya player alacağız tüm sıkıntılardan kurtulacağız.
  • Bu programı kurdum her ayarını yaptım fakat kütüphaneye filmleri ekleyemıyorum.Dosyayı seçiyorum onaylıyorum hiçbir değişiklik olmuyor.Nerede hata yaptım ?
  • herkesin aksine benim başka bir sorunum var . 47lm660s tv yi kablo ile modeme ve pcye bağladım . plex tvden görünüyor fakat pc den indirdiğim 3d filmleri bir türlü plex'e ekleyemedim ne yaptıysam olmadı eklemek istediğimde ise hasarlı dosya olduğu için oynatılamıyor diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganh -- 19 Mayıs 2013; 1:04:39 >
  • Merhaba arkadaşlar;

LG LA660 Tv kullanıyorum

Android telefonuma Plex kurdum
    Telefondaki videoları, resimleri televizyonumda nasıl oynatabilirim?
    TVde ve telefonda neler yapmam gerekiyor?

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 21 Mayıs 2013; 9:27:22 >
  • tv lg 47lm660..plex de iki grubum var tv shows ve movies..tv shows daki dizilerde video oynatma secenekleri acık böylece altyazı ekleyebiliyorum fakat movies dekilerde bu senek kapalı bu yuzden altyazıları göstermiyor..sorun neden kaynaklanıyor olabilir
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.