Şimdi Ara

Playstore Oyun İndirimleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
12.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sayenizde PES aldım

• Telekom üyesi olmadan alamıyor muyuz?

Ekleme. Hallettim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vc1903 -- 21 Kasım 2020; 12:44:16 >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    oynayamazsak iade edebilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt

Kod ürünlerinde iade olmaz. Steam üzerinden alırsan 2 saati geçmediğin sürece iade edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri yardımcı olursa çok sevinirim.

Ürünü sepete ekledim. Ürün hesabım siparişlerinde ödeme bekleniyor olarak gözküyor.ama nasıl ödeneceğini dair ekranda hiçbirşey yok.kusaca ödeme butonu yok!!

Tekrar sepete eklemek istediğimde de limiti aştınız diyor!!

Ödeme bekleyen siparişi nasıl ödeyeceğim? Ya da onu silip tekrar satın alma nasıl yapabilirim?

• Ok sorunum çözüldü.ürün siparişlerden otomatik olarak silindi.tekrar ekleyip ödemeyi yaptım👍

• Arkadaşlar bu aylık mı sınırsız mı. Online olarak oynanacak sanırım. Nasıl olacak. Çocuk İçin alacağım bilgilendirirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: GaeeF_06

Arkadaşlar bu aylık mı sınırsız mı. Online olarak oynanacak sanırım. Nasıl olacak. Çocuk İçin alacağım bilgilendirirseniz sevinirim

sınırsız.alıp steam hesabınızda aktif ediyorsunuz cd keyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 21 Kasım 2020; 15:57:36 >
  • Teşekkür ederim.

• TT olamayanlar nasıl satın alabilir ? Yapamadım da.

• Bu oyuna birde iyi bir joaystic lazım var mı öneri cuma fırsatından alalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mount & Blade II: Bannerlord'a güzel bir indirim haberi yok mu? Bir süre daha bekleyeceğim olmadı güncel fiyattan alacağım. (Epic'in yaptığı indirimi kaçırmıştım)

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman76

TT olamayanlar nasıl satın alabilir ? Yapamadım da.

Ben de aynı şekilde beceremedim almayı, kredi kartı ödemede wirecard çıkıyor onu da kabul Etmiyor. Alan arkadaşlar yardımci olursanız seviniriz.

• Oyunu aldık faturaya her ay 3 tl yansıyarak ödeyeceğiz fakat nasıl yükleyeceğiz oyunu pek bilgimde yok açıkçası kod felanmı geliyor nasıl oluyor acaba

• Ne uyduruk siteymiş bu, Need For Speed: Payback'i 9 TL'ye alayım dedim ödeme aşamasında sepette ürün yok dedi. Tekrardan sepete ekleyeyim dedim "Bu ürün (veya varyasyonları) için toplam alım limitini aştınız" yazdı. Halbuki ne bir ödemeye yaptım ne bir ürün aldım. Sanki koskoca Türk Telekom'un değil de kurumsallıktan uzak uyduruk bir yerin sitesi.

Edit: Sipariş geçmişine baktım oyun orada "Ödeme Bekleniyor" yazıyor. Kartla ödemeyi seçmiştim ama kart bilgileri girecek hiçbir yer yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 21 Kasım 2020; 15:41:6 >
  • Pes 20 ye sahip olmamız gerekiyor mu?

• kingodisco09 kullanıcısına yanıt

hayır gerek yok hocam

• Sfa61 kullanıcısına yanıt

yani bu bildiğin yeni pes değil mi fifa21 gibi? yoksa sadece online mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingodisco09 -- 22 Kasım 2020; 2:42:22 >
  • Ps4 için alıp yükleme olayını nasıl hallediyoruz acaba? USB ile mi aktarım yapıyoruz ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.