Şimdi Ara

Playstore Oyun İndirimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
12.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkür ederim fiyat çok ucuz geldi ondan tereddütte kaldım ,güzel bir joystick aldım mı başlarım artık Online pek tercih etmem alışkın değilim sadece arkadaşlarla felan oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uye olamadım sureklı bır hata verıyor . tt netli degılım.

• üyeyim ama ödeme yapamıyorum. yarfım edebilecerk var mı

• The Crew 2, Mortal Kombat 11, Pes 2021 hangisi alınmaya değer PES 2020 var bende

• mustafa6397 kullanıcısına yanıt

MK11 bence

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

Kredi kartı ile alma aktif değil

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Watch Dogs 2'yi bedava kaçıranlar için güzel fırsat.

29 kuruş fazla ödeyerek kredi kartınla satın alabilirsin.

• Kustumize K kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile alınmıyor ki pasif o seçenek
    Ben 3 oyun aldım kredi kartıyla hepsi

Edit : hat Vodafone. Fatura vs ile alınmıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 7 Aralık 2020; 22:39:35 >
  • Aman güvenilir diyenlere kanmayasınız; dün Warner Bros yıl sonu indirimlerinden Injustice Legendary Edition aldım steam kodunu girdikten sonra Standart Edition olduğunu öğrendik. Allah'tan oyunu verdiler diye şükrettiren firma, yazıklar olsun. Müşteri hizmetleri bile yok, muhatap bulamıyorsun. Sakın bulaşmayın. 10-15 lira fazla verin, Steam'den, Epic'ten alın sonra üzülmeyin. Resmen ülkenin neden bu halde olduğuna gösterge olan Türk Telekom oluşumu. 

Buyurun bu da kanıtı, tam bir fiyasko:

https://drive.google.com/file/d/1pmROIietWpjJj6vXCrQPYE73K53r8WHu/view?usp=sharing

Playstore Oyun İndirimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BathanKaitos -- 8 Aralık 2020; 21:16:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BathanKaitos

Aman güvenilir diyenlere kanmayasınız; dün Warner Bros yıl sonu indirimlerinden Injustice Legendary Edition aldım steam kodunu girdikten sonra Standart Edition olduğunu öğrendik. Allah'tan oyunu verdiler diye şükrettiren firma, yazıklar olsun. Müşteri hizmetleri bile yok, muhatap bulamıyorsun. Sakın bulaşmayın. 10-15 lira fazla verin, Steam'den, Epic'ten alın sonra üzülmeyin. Resmen ülkenin neden bu halde olduğuna gösterge olan Türk Telekom oluşumu. 

Buyurun bu da kanıtı, tam bir fiyasko:

https://drive.google.com/file/d/1pmROIietWpjJj6vXCrQPYE73K53r8WHu/view?usp=sharing

Ben de playstoredan bir sürü oyun aldım bu indirimlerde hepsi sorunsuzdu. Bu oyunu da aldım. Özellikler kısmından bakın dlc lere ben bir problem göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGN55 -- 10 Aralık 2020; 23:56:21 >

• @ENGN55 bakma sen buna, altta DLC'ler görünüyor arkadaş görememiş buradan sallıyor. Steam konusuna da yazdı millet dalga geçti.

• playstore sepete birden fazla oyu ekleyemiyoz myu direk satın al çıkıyor?

• Bu konuyu hortlatmanız için özel bir sebep var mıydı?

• Evet, ben bunu şikayetvara kadar ilettim, oradan iletişime geçtiler de söylediler. Her yerde hatamı düzeltmiş, özür dilemiştim burayı unutmuşum kusura bakmayın, tamamen benim andavallığım.

Normalde steam üzerinden çokça oyun aldım ama hep game of the year gibi paketler almıştım. İlk kez bir oyun alırken ana oyun yanında dlc ismiyle satılmadığını görünce kafam karıştı. Aşağıdaki eklentilerin benim hesaba ait olduğunu değil de satın alınabilir olduğunu sanmıştım.

Özür diliyorum. Konuyu da hortlattım kusura bakmayın ama bir firmanın vebaline girmiş oldum, aptallığımı kabul etmem lazım...

• BathanKaitos B kullanıcısına yanıt

Vebaline girilecek bir firma değil. Rastgele insanların hesaplarına erişim sağlıyorlar

• Bundan haberim yoktu? Kredi kartı bilgileri vs. Sorun yaşayan var mıdır acaba...?

• playstore üzerinden aldığım oyun ubisoft connect bağlantısı düzgün çalışmadığı için aynı oyunu gidip steam üzerinden bir daha aldım. ucuz bir mebla idi, hakkımı aradım ancak bulamadım. müşteri hizmetlerinin aslında olmadığını tecrübe etmiş oldum. mail adresi veya telefon ile kendilerine ulaşamıyorsunuz. şikayetvar üzerinden de dönüş yapmadılar.

siz key alırsınız, hesap bağlamayarak aktivasyon yapmazsınız tamam, ancak problem yaşadığınızda muhatap bulamayacaksınız bilginize. buradan bir daha asla alışveriş yapmam.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.