Çavuş
25 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Kıbrısta uygun fiyata ekran kartları buldum aldım 5 adet, Türkiye'ye nasıl gönderirim daha gönderi yapan oldu mu ?

Aspos var bildiğim kadarı ile Türkiye'den Kıbrıs'a gümrüğe takılmıyor ama tam tersi durumda ne oluyor bir bilgim yok?

Düz posta ile gönderirsem ne kadar vergi öderim ?

Merhaba arkadaşlar
Ankara da yaşıyorum yalitimsiz, fazla güneş almayan bir evde oturuyorum. Evin ısınması doğalgaz sobası ile oluyor, benim odadaki biraz eski model yakınca odayı iyi ısıtıyor fakat saatte 1.2TL civarı yakiyor. Ayrıca pek guvenlikli gelmediğinden gecede açık birakamiyorum dogal olarak sabah oda buz gibi oluyor.
Dogalgaz sobasına alternatif olarak odaya elektrikli ısıtıcı almayı planlıyorum. Radyatörle ile Konvektör arasında kaldım öğrenci olduğumdan butcem fazla degil

yağlı radyatör

http://www.teknosa.com/urunler/120460280/premier-por-9630-yagli-fanli-radyator-2500-w

Konvektör

http://www.evidea.com/vigo-epk-4590-manuel-panel-konvektor-beyaz-2000-w-kfd026/p/229771?gclid=CjwKEAjwjqO_BRDribyJpc_mzHgSJABdnsFWFY15MmOuNbZ_rS4V-lP_m22yrm9RBRef0oOVgTWozxoCSq_w_wcB&gclsrc=aw.ds

Hangisi daha verimli olur bilemedim.
Ankara da 22-6 arası elektrik 27 kuruş 2.500kw den hesaplarsam saati gece 67 kuruş yapıyor doğalgaz sobasına gore nerdeyse yarı yarıya farkediyor.

Konvektör mu yağlı radyatör mu kullananlardan, tecrübeleri olanlardan tavsiye bekliyorum.
uykuluyum diyincede uykum var anlamıyna geliyor
uykusuzum diyincede aynı anlam

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Üniversitemiz, bilimsel veriler ışığında çağımızın ihtiyacına cevap veren araştırma faaliyetleri ile bilim ve teknolojiye katkıda bulunacak, donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla ülkemizin 97 inci ve başkentimiz ANKARA' nın beşinci devlet üniversitesi olarak (27648 sayı ve 21 Temmuz 2010 tarihinde resmî gazete yayımlanan karar uyarınca) 7 fakülte, 1 yüksekokul ve 4 enstitü ile 1 konservatuarla 03 ekim 2011 tarihinde eğitime başladı.

Site: http://www.ybu.edu.tr

Rektör: Prof. Dr. Metin DOĞAN

2011-2012 dönemi taban puanları ve bu sene açılan bölümler

Rektörümüz Prof.Dr.Metin Doğan'nın TRT OKUL'daki "Rektörler Anlatıyor" adlı programdaki konusması

Arkdaşlar foruma baktım üniverstemle ilgili konu bulamadım eksiklik hissettim açma gereği duydum bu konuyu
tercih döneminin bitmesine az kaldı bu üniversteyi yazmayı düşünen tercih eden kafasında sorusu olan varsa burdaym sorularınızı yanıtlayabilirm
arkdaşla samsung galaxy mini almayı düşünüyorm
şimdi ben 4 aydır avea 19luk tarfideydim geçen ay aradılar faturalı yeni nesil 500 tarfisine aylık 30 yerine 20 liraya geçtim yani 1 aylık faturalı avealıyım
samsung galaxy mininin kampanya detaylarında

1-)Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler ve kurumsal müşterilerden belirtilen 2 koşulu da sağlamayan ancak Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol sonucu olumlu olan kurumsal müşteriler ve daha önceden Avea müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan yararlanmak için Avea müşterisi olan ve Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol süreci olumlu olan kurumsal faturalı müşteriler aylık ödemeleri Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

şimdi bn telfonu alırsam kartla mı almak zorundayım tüm telefon taksidinin faturaya yansıma gibi bi ihtimali yokmu ?

2-)Samsung Galaxy Mini cihaz kampanyası öncesinde tarife indirimi verilmiş ve indirimli tarife ücreti kampanya kapsamında verilecek indirimden daha düşük olan müşteriler belirtilen koşullarda kampanyadan yararlanamayacaktır.

diyor ben kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

NOT : asıl demek istedim belliki yararlanamaycam ben telefon kampanyasından bu telefon kampanyalarında bayilerinin esnekliği oluyor mu kontrat ları dışına çıkıp verebiliyorlar mı telefonu ? yoksa katı avea kurallarımı var :D ? esneklerse abi ben öğrenciyim psikoljisine yatıp biraz acındırmayı düşünüyorm :D
arkdaşlar turkcell taahhütlü telefonlardan 1 tane almak istiyorm ama türkcelli değilim interneti içinde almak istiyorm yeni bi hat alssam interneti içinde kampaylarından yararlansam telefonun faturası yeni aldım hatta mı geliyor yoksa kredi kartı ile mi çekiyorlar ?
arkdaşlar 2. dünya savaşı filmi arıyorm ama amerikan milleyetciliği içermeyen amerikanların gözünden değilde savaşa almanların veya diğer ülkerin gözünden anlatan bir film arıyorn tavsiyeniz veya önerilerinizi bekliyorm
turk telekom kampanyasindan hp b0c89ea model letop alacam yanlis bulmadiysam o modelde hd7450m kart mevcut ekran kartlari ile aram iyi ilmadindan size sormaak istedim nasildir ? isinir mi ? kasarmi ? ne kaldirir nekaldirmaz vsvs..
turk telekom kampanyasindan hp b0c89ea model letop alacam yanlis bulmadiysam o modelde hd7450m kart mevcut ekran kartlari ile aram iyi ilmadindan size sormaak istedim nasildir ? isinir mi ? kasarmi ? ne kaldirir nekaldirmaz vsvs..
akrdaşlar sitede gördüm kadarıyla türk telekom bilgisayar kampayası başlattı veya başlatacak tam bilgi yok

http://www.telekomburada.com/turk_telekom_bilgisayar_kampanyasi.html

telekom müşterileri 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile 3 farklı bilgisayar(HP,Dell,Exper) ve laptop modellerinden birine aylık 24,99TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri 24 veya 36 aylık taahhüt vererek, 3 farklı markadan istediklerini seçebilecekler.

asıl soru sizce hp bilgisayar nasıl ? ekran kartından felan bahsetmemiş internetten yanlış bulmadıysam HD7450M model ekran katrına sahip

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 162
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 13.529 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.