Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
6
Favori
53.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pc toplayıp ps 4 alın. En uyguna işi çözün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God Of War Zaten 8 yılda bir çıkıyor. Uncharted desen 3 4 yılda bir. Zaten alayindan bıkmışım ne diye Ex diye tutturayim. ONE X şahane bir cihaz aldığıma çok memnunum. Şimdi yeni çıkacak olan BF olsun Cod olsun RDR 2 olsun canavar gibi oynayacağım hepsini..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Siz state of decay 2

Sea of thieves

Forza

Halo

Gears of war

Fable

Ps e rakip olarak pubg cs go

Bunlara çöp diyorsunuz da insanlar god of war uncharted sevmeyince neden abuk sabuk tepki veriyorsunuz.Sizin sülaşe mi yapıyor o oyunları da bu kadar savunuyorsunuz?
    Ahmet bey

hangi mesajımda körü körüne savunmuşum?

arkadaş 300 tl veremiyorlar demiş , bende 100 liraya oynamak varken, niye verelim eneyimiyiz dedim.

koskoca seneler geçmiş , elde avuçta tutabildikleriniz saydıgınız 5-6 oyundan ibaret.

yok işte , kabul edin. bu cihazın malesef özelliği var ama içeriği yok. X Live deneyimini ps online ile bir tutamam , o müthiş bir ayrıcalık xbox sahipleri için. ea access içinde bu geçerli. Fakat bunlar yetmiyor.

gow u yada bilmemneyi ister beğenin ister beğenmeyin, bu sizin tercihiniz. lakin genele yayılan düzgün işleri insanların kötülemesi konsolun oyuncularına daha iyi imkanlar sunduğu gerçeğini değiştirmeyecek.

• Psn Online olarak Xbox live dan özellikle bu sene Ea oyunları açısından çok çok daha iyi en iyi örnek ;

Fifa 18

Bu yüzden ps4 server konusunda da önde

• quote:

Orijinalden alıntı: Yargıdağıtanadam

Pc toplayıp ps 4 alın. En uyguna işi çözün.
    bencede en mantıklısı bu,
    konsol alıyorsa bir farklı bir oyun deneyemi için alıyor
    pc'de olan oyunların aynısını kolla oynamak nasıl bir yenilik olabilir ki
  • ikisini de kullanan birisi olarak tarafsız yorumum şu şekilde. Yaklaşık 2 hafta önce mediamarkt dan aldım Xbox one x ayrıca Ps4 pro da var. Eğer pc niz yoksa yani pc de oynamayacaksanız ex oyun merakınız da yoksa Xbox one X almak daha mantıklı duruyor. Zaten Forza , gears of war, qantum break, halo ve diğer multiplatform oyunlarıyla yelpaze genişliyor. Ayrıca gamepass ve eaaccsess gerçekten velinimet. Pro ise 4k keyfini yaşatıyor gayet güzel üstelik oyun kütüphanesi gerçekten ex oyunlarla inanılmaz güzel. Kararı ne beklentileriniz üzerine araştırıp verirseniz doğru karara varırsınız bence. İkiside çok güzel konsollar çünkü.

• isterse uzay teknolojisi olsun bloodborne, gow, last of us oynayamadığım konsolu ben ne yapayım? önce donanıma bakacak adam var, oyuna bakacak adam var. kişiye göre değişir, benim için oyun zaman geçirme veya sosyalleşme aracı olsa, frame rate takıntılı biri olsam xbox alırdım. ama benim için oyunlar bundan fazlası. şu an bende hem xbox hem ps4 var ama ilk olarak zamanında ps4 almıştım oyunları için, yine olsa yine aynı şeyi yaparım. xbox'ı ise pc bozulunca aldım ona alternatif olarak. abonelik servislerinin hayli artısı var çünkü. benim için xbox pc alternatifidir ps4 ise ayrı bir dünyadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 18 Mayıs 2018; 10:36:40 >
  • 4K takıntınız yoksa iki konsoluda alın.. Bende hem PS4 slim hem de One S var. İkisinin farklı üstünlükleri var.
  • Cevap veriyorum

• Hemen profile bakmalar falan adım Ahmet değil bu arafa

İçerik düşkünü olan sizsiniz bu bir

Hepsi 10 yıllık oyunlar demişssin sen daha bu nesilde god of warı yeni aldın yeni çıktı biz gears of warın halonun canını okuduk çoktan.

Şükür yeni çıkacak online oyunlarımızla arkadaş ortamı akacağız.Siz 30 saatlik boss kesme oyununuzla çok eğleniyor olabilirsiniz o bizi alakadsr etmez.Tıpkı bizim beğendiğimiz oyunların sizi alakadsr etmediği gibi.LASt of us hariç zerre ilgimi çeken oyunu yok last of usı ilk çıktığı anda oynamış biri olarak söylüyorum bunu.Benim için geri kalanlar ilgiçekici gelmiyor.

Ea access gibi gamepass gibi nimetler varken enayimiyiz gidip hepsine tek tek para verelim ps4 de

Yıllık 65 liraya fifam davar basketim de Need fır speed de var istersem Ufc de dövüşürüm ister Batlefield serisinin hepsini oynarım mis gibi.

Xboca çıkan tüm özel oyunlatı da sadece bir gamepass ile oynuyorum.Enayimiyim kardeşim hepsine p2 100 lira bayılatım.

BU enayi miyim cümleleri gönderme amaçlıdır.Ben kimsenin kararına zevkine saygısızlık yapmam.Ancakxbox çöp diyince komik oluyorsunuz be kardeşim yapmayın şunu.

Kimse tanımadığı insanlarla kardeşlik yapmak zorunda değil ayrıca

• GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Bynu neye dsyanarak söylüyorsunuz?

Hani şu üç dört kişinin aynı anda sohbet yapmakta zorlandığı konsolun mu online bağlantısı iyi?

Yoksa insanlar bağlanamadığı için 2 gün online özellikleri herkese bedava yapan firmanın mı alt yapısı iyi hagahaha güzel fıkra

• Playstation excluvieler güzel ama hep kısa ömürlü. Ben xbox one sahibiyim Monitör ayarlayamadığım için x almadım ama uncharted god of war gibi oyunları arkadaştan birinden bir haftalık ödünç alıp oynuyorum. Zaten öyle bir haftadan fazla ömrü yok bu oyunların.
  • Ne hırs yapmışsın yahu, mesaj üstüne, mesaj, az bir soluklan, bak orada mesaj değiştirme özelliği var.

Bir de şu önceki nesilden kalma Live, PSN'den iyidir algısına ciddi ciddi gülüyorum. Yok böyle bir şey, kendi exc. oyunlarını bile slayt şov tadında oynamalar, yarım saat GeoW'da matchmaking için beklemeler, Superonline varsa oyun indirememeler, online olamamalar derken, ben Xbox'ın online kapasitesini merak eden üyelere Xox bölümünü şöyle birkaç ay geriye dönük taramalarını tavsiye ederim, orada online olabilmek için insanların nasıl cebelleştiklerini bizzat tespit edebilirsiniz.

Gelelim exc. oyun mu, güç mü meselesine. Neslin başında PS4 zaten güçlü olduğu için kimse exc. oyunlarla ilgili konuşma ihtiyacı hissetmedi, zaten geleceğini, çıkacağını sokaktaki 70 yaşındaki nineler bile biliyordu. Neymiş nesil başında Xbox'ın daha fazla exc. oyunu varmış, 720p/16fps Dead Rising, 60 meta ortalamalı Ryse gibi 3. parti ve PC'ye de çıkan oyunlarla yine kendi çaldı, kendi oynadı MS cephesi. Sonrasında iptal edilen Scalebound oyunu, 2014'te duyurulup halen çıkamayan ve bir dünya yalan vaatle dolu Crackdown derken, cidden Xbox cephesinde durumlar kötü. Sea of Thieves gibi büyük umutlar bağlanan ve işi batıran oyunları falan hiç saymıyorum.

Ben daha çok sizin gibi oyuncuların öğrenci kesiminden, oyuna fazla bütçe ayıramayan oyuncular olduğunu düşünüyorum, en nihayetinde bu bütçe işi. Yanlış anlaşılmasın küçümsemek maksadı ile de yazmadım bunu. Şahsen kendim de öğrenci olsam gider Xbox One alırdım, evde arkadaşlarla toplanıp, Fifa, NBA oynamak kadar keyiflisi yoktur herhalde. Veriyorsun 65 lirayı, bir yıl EA oyunları bedava... Ama iş saf oyun oynama işine gelince satış rakamları, oyunların inceleme notları falan her şey ortada. O çok övülen ve metası şişirilen Forza'lardan acaba hangisi doğru dürüst bir satış rakamı yakalamış merak ettim. Yahu bir ara 250-300 binli satışlardan bahsediliyordu, sonradan bundle, mundle işleri ile belki 1 milyonu geçmişlerdir. Alan yok yani o az sayıdaki exc. oyunlarınızı da.

Türkiye özelinde de ben Xbox'ın adının telaffuz dahi edilmesine şaşırıyorum. Doğru dürüst bir topluluğu bile yok. Ne oyun almak istesen, bulabilirsin, ne de takas yapmak istesen, takasa girecek birini. Üstüne pahalı oyun fiyatları da olunca Xbox ülkemizde asla bir alternatif olamayacak. Ha sizin gibi arkadaş ortamını bu platformda edinmiş, EA Access, Gamepass gibi öğrenci işi aboneliklerin bedava havasına kapılan arkadaşları anlıyorum ama bu küçük kitle dışında asla bir karşılığı olmayacak ülkemizde XBox'ın.

Burada XBox'a karşı antipatik yaklaşımımın sebebi de uzun bir izahatın konusudur. En nihayetinde almışsınız bu konsolu, kullanmaya devam edin, sevginizi, bağlılığınızı da anlıyorum ama böyle kendinizi harab edercesine arka arkaya mesajlar yazarak bir yere varamazsınız. En azından yanlış bilgiler vermekten vazgeçin, bakın bu cihazlar bizlerde de var, neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Mayıs 2018; 14:29:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hemen profile bakmalar falan adım Ahmet değil bu arafa

İçerik düşkünü olan sizsiniz bu bir

Hepsi 10 yıllık oyunlar demişssin sen daha bu nesilde god of warı yeni aldın yeni çıktı biz gears of warın halonun canını okuduk çoktan.

Şükür yeni çıkacak online oyunlarımızla arkadaş ortamı akacağız.Siz 30 saatlik boss kesme oyununuzla çok eğleniyor olabilirsiniz o bizi alakadsr etmez.Tıpkı bizim beğendiğimiz oyunların sizi alakadsr etmediği gibi.LASt of us hariç zerre ilgimi çeken oyunu yok last of usı ilk çıktığı anda oynamış biri olarak söylüyorum bunu.Benim için geri kalanlar ilgiçekici gelmiyor.

Ea access gibi gamepass gibi nimetler varken enayimiyiz gidip hepsine tek tek para verelim ps4 de

Yıllık 65 liraya fifam davar basketim de Need fır speed de var istersem Ufc de dövüşürüm ister Batlefield serisinin hepsini oynarım mis gibi.

Xboca çıkan tüm özel oyunlatı da sadece bir gamepass ile oynuyorum.Enayimiyim kardeşim hepsine p2 100 lira bayılatım.

BU enayi miyim cümleleri gönderme amaçlıdır.Ben kimsenin kararına zevkine saygısızlık yapmam.Ancakxbox çöp diyince komik oluyorsunuz be kardeşim yapmayın şunu.

Kimse tanımadığı insanlarla kardeşlik yapmak zorunda değil ayrıca
    başkasına takıldığın durumların acısını bana saydırarak çıkarıyorsun
    canın sağolsun.

xbox da mevcut ayrıca, demek ben faydasını görememişim bu vakte kadar, sen kusurumuza bakma. hata etmişiz.

• Xbox alan yaya kalır,ps’den başkası yalan.ha yanına bi switch alınabilir o bile daha güzel xbox çöpünden.

• Japon saçmalığına para mı vericeksin?

Amerika varken. Xbox un kolları oval yani insan eline uygun. Japonun ise köşeli yani kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Mayıs 2018; 16:40:4 >
  • Senin gibi bi tiple hiç uğraşamayacağım.Xboxa bağlılık değil playstationumda var benim hayatımda ilk kez xboxa bu nesilde başladım.

Sıkıntım insanları Aklını karıştırıyorsunuz Xbox çöp muhabbeti yaparak.Sıkıntım fanboyluğunuzla.Öyle Xbox kullanN yok nasıl olsa gömer geçrriz muhabbetini wngelliyorum.Anladın mı?

Microsoft benim şirketim değil merak etme.Sizin şu kafatasasınızın içindeki özel oyın yoksa çöptür mıruq yazık ya özdl oyınsız konsol kullanmayın.En iyisi benim konsolum at gözlüğünü insanlara yamayışınızla derdim var.

Daha da alıntılama beni seninle daha öncrde konuşmuştuk.Tek kelime anlamayan konu saptıran.Karşıya hakarete başlayan fanboyun tekisin.Bir de öğrebci xbox alır normaldir muhabbetin yok mu beni öldürüyor cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 18 Mayıs 2018; 17:12:42 >
  • Benim mesajımda tek bir hakaret cümlesi yok, bilakis siz seviyeyi iyice dibe çekmişsiniz. Goren görüyor...

Alinti konusunda ben de mütekabiliyet esastır diyerek sizle ilgili tek bir mesaj okumamak adına forum nimeti üye bloklama işlevinden yana inisiyatif kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Mayıs 2018; 19:7:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlık yanlış açılmış, doğrusu xbox varken ps alınır mı olmalıydı? Maalesef yaptık öyle bir hata one x varken pro nun yuzüne bile bakmıyorum ve şimdiye kadar para verip pişman olduğum tek konsol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nhtgrck N kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4 slim nedir ya One X karşısında :) Aralarında 5 nesil fark var :) Çok doğru bir karar vermişsin..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.