Şimdi Ara

PlayStation Türkiye, 'indirim skandalıyla' ilgili ilk kez açıklama yaptı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
1
Favori
17.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla xbox falan alacam diyenler var goruyorum. Ben sahsen konsola ozel oyunlar olmasa kesinlikle xbox alirdim ancak bu cihaz oyun icin dolayisi ile last of us'in unchartedin olmadigi bir platformu ne yapayim ben?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana attıkları cevap:

Thank you for reaching out to us.

Different regions and countries have varying promotional offers, and March Sales promotion is not available in Turkish PlayStation Store. Please keep an eye out for the Spring Sales promotions next week.

Thanks,

Kristina
    Player Support Expert
    PlayStation Support
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Açılmıştı ama uçurdular forumdan. Sony uzun süredir Türkiye'de kendi ayağına sıkıyordu şimdi vefat etmek üzere. Kendi eden kendi bulur.

Yeni nesilde xboxtan yana tercihimi kullanacağım zaten donanım olarak daha güçlü. Yemişim özel oyunlarını varsın olmasın.

Böyle bir zamanda Türkiye'ye özellikle indirim vermediler yaptıkları ayrımcılık ve adilikten başka bir şey değil.

Bunlara para kazandıran da adam değildir bu saatten sonra.
  • Ülkemizde veya farklı bölgelerde olmayan indirimler daha önce de karşımıza geldi ama bunun bu kadar ilgi çekmesi sanırım karantina dönemine gelmesi. Şirketlerin tüm dünyaya bir güzellik yapması gerekirdi bu dönemde, pc'de bedava oyunlar arka arkaya geliyor.

Fakat "bunun için PS almayacağım" demek kadar abest ve komikleşmeyin allasen. Hepimiz bu konsolu exclusive oyunlar için aldık ve de alacağız, veya fifa her zaman ps'de en çok oyuncu sayısına sahiptir ve yine öyle olacaktır.
  • cathedral kullanıcısına yanıt
    quote:

aynı dönemde çıkan ve aynı fiyata sahip iphone xr ve s10 e

Aynı fiyata mı?
    iPhone XR, Galaxy S10+'dan 100TL daha ucuzdu. Bak bu dediğim S10+ he daha S10'a bile gelmedim
    Sallarken biraz mantıklı sallayın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 29 Mart 2020; 16:17:9 >
  • Trpsn pişmanlıktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizi adam yerine koymayan platformun yeni konsolunu almayın siz de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony en son bu kadar şımardığında PS3'ü yaşamıştı. Toparlamaları 5 sene sürmüştü. Yine öyle olacaklar boyle sürerse. Jim Ryan hiç yaramadı şirkete.

• Bölgeden bölgeye derken. Dünyadaki tüm ps store larda indirim varken sadece tr de olmaması nasıl bolge6okuyor anlamadım. Bari bi YALAN atında biraz destekli olsun.

• Bir gecede neredeyse %20 artan konsol fiyatlarını Rekabet kurumuna bildirin.
    https://www.rekabet.gov.tr/

Tüm bölgelerde geçerli olan bir indirim döneminin neden sadece PlayStation Türkiye'de uygulanmadığının sorgulamasını da PlayStation Türkiye'nin dahil olduğu bölgesel yönetime ya da ana merkezine yapın. Tahminimce denetlenmedikleri için tatlı su kurnazlığı yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 29 Mart 2020; 16:29:55 >
  • Galiba bir konsol kıtlığı var su an magazaların çoğunda makine yok. Varsa da çok pahalı.

• Bu indirim dünyada sadece Türkiye’de mi yok? O halde hakkaniyetli olacaklarsa bahar indirimi de sadece Türkiye’de olup dünyanın hiçbir yerinde bahar indirimi yapmaması gerekir. Ha yok sadece Türkiye’ye özgü olmayıp bütün dünyaya bahar indirimi gelirse bu kabul edilemez. Çünkü onlara iki kez indirim bize bir kez indirim gelmiş olur ki bu da haksızlıktır.

Tam tersine bu indirimlerin en çok Türkiye’de olması gerekir. Kurlar yüksek vergiler yüksek. Türkiye’ye yapmayacaksın da kime yapacaksın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuhaser

Yanlış anlamayın sözüm sadece size değil. Konsolumu satıcam diyen insanlara. Sattığınız kimse başka bir ülkede ise sorun yok fakat sattığınız kişi Türkiye'de ise yaptığınız protestonun hiç bir anlamı yok. En anlamlı protesto oyun almamaktır yada bütçe el veriyorsa konsolu parçalamaktır.

Alıntıları Göster
    Düz hesap yapalım.

Amiyane tabirle; buradaki herkesin konsolunu 2. el sattığını düşünelim. Sonu olarak piyasada epey bir 2. el konsol talebi olacak fiyatları da uygun olacak. İkinci el fiyatları uygun olduğundan sıfır almaya çoğu kişi yanaşmayacak ve sıfır konsol satışları düşecek.

İkinci el'e düşürmek satmaktan daha çok zarar verir. Fakat Psn mağazasından oyun alınırsa dediğiniz gibi pek bişey değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: madsenpa1

Galiba bir konsol kıtlığı var su an magazaların çoğunda makine yok. Varsa da çok pahalı.
    Karantina olduğundan herkes fiyatları yükseltiyor talep var diye.
  • Sony telefon sektöründe olduğu gibi ps sektöründe de Türkiyede batmayı istiyor anlaşılan. Ps1'den beri hem ps hem de psp gibi konsolları almama ve mevcutta ps4'e sahip olmama rağmen yolları ayırmanın zamanı geldi. Hiç vefa falan yazmaya kalkmayın, adamlar İngiltere üzerinden leş bir hizmet veriyorlar.Fiyatlar İngiltere hizmet Endonezya kalitesindeyken birde böyle çakallıklar yakışmıyor.Bilgisiz teknik birimi,laglı sunucuları ve fahiş fiyatlara elveda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seref35 -- 29 Mart 2020; 16:56:16 >
  • Ps4 Pro'dan güçlü Xbox One X, Ps4 Slim'den ucuz. Ters orantı doğru orantı kalmadı a... coğrafyasında. Nasıl bir keriz silkeleme mantığıysa matematikle bile açıklanamıyor

• keşke ne sorun olduysa açık açık söyleselermiş samimiyetsiz gerçekten yoksun bir açıklama olmuş.
  • Bu virüs çoğu şeyin değimi olacak sizi adam yerine koymayan bir firmaya gerekli dersi verin.
  • Uzun süredir Ps falan kullanmamama rağmen okudukça sinir oldum bu firmaya. Şu saatten sonra bunlardan ürün alanın kendine saygısı yoktur. Oldum olası oyun kolları da rahatsız gelmiştir bana. Bir süre sonra el ağrıtıyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.