Şimdi Ara

PlayStation Türkiye, 'indirim skandalıyla' ilgili ilk kez açıklama yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
1
Favori
17.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps Türkiye'den hiçbirşey almam bu muameleden sonra ps5 i de almayı düşünmüyorum

Ucuzluk, sessizlik ve daha dayanıklı kol ürettiği için Xbox yeni tercihim olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgeden bölgeye indirimler değişiklik gösterebilir aloo bu indirim değil sayfayı komple kaldırmışsınız biri bu psn tr'de kıç büyüten ve bu yazıyı oto halinde millete yollayan kişiye söylesin dalga geçmenin de bir sınırı var.
  • Almayın kardeşim zorla mı satıyorlar. Biz kaşınırsak onlar kaşır bu kadar basit.

• En son playstation'ım playstation 2'idi kafam rahat.
  • Ps fanboyları bile çıldırtmayı başardılar helal olsun 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıl olmuş 2020 hala PS kullanan var.

• Yıllardır her gün kesin indirim olan store. Mart ayında mi indirim yok diyo sadece. Hadi ordan.

• Yorumlara bak..

Onlarca devletin butcesinden fazla geliri olan PSye denen laflara bak almayin oynamayin. En fazla verebileceginiz zarar %0.1 olur. PS çokta tınlıyordur.

• Kaynak tötüm :) asılsız haber

• quote:

Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak.

Kafası çalışan bunlardan bir daha bir şey almayacak, o olacak işte.
    Almayın, aldırtmayın
    Bizi takmayan biz hiç takmayız

• PS5'ten vazgeçip XBOX SX almaya karar verdim.

• FerdosParadise kullanıcısına yanıt
    Sony babamızın şirketi değil ki iyi günler hatrına yapılan hataları göz ardı edelim.

Tüm dünya da indirim uygulayan şirket bizde neden uygulamıyor. Evde kalması için insanlara ücretsiz oyunlar , çok iyi indirimler uygulanırken neden bizde bu indirim kaldırılıyor?

Sonu ps5'te aynı ps3'te olduğu gibi xbox cephesini hafife almaya başladı ama sonucunda çok fena tokat yiyecek haberi yok.
  • Merhaba, terbiyeslizkten başka bir tanımı yok bunun, açıklamaya bak! Bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyorsa bize özel kampanyalar ve indirimler yapın ve bakın öbür bölgelerde bunlar yok deyin!
    PS üyeliği olanlar iptal etsin arkadaşlar.
  • Emin olun buradaki yorumların hepsini okuyan biri var. Eğer gerçekten almazsanız bu satış rakamlarının hesabı birinden sorulacaktır. Ondan sonra kimse böyle keyfi hareket edemez. Playstation 4 ilk çıktığı günde alan biri olarak kesinlikle tek kuruş harcamam artık. PS 5 kime satarlarsa satsınlar bedava versen almıyorum.

• Adam bir cok ulkede bu isi tekelinde tutuyor. Turkiye de de bi babayigit "Rekabet kurumuna" sikayet etse, sektordeki onculugunu kotuye kullanmaktan oldukca ciddi ceza yiyebilir. Kaldi ki bence hak ediyor bu cezayida daha agirinida.

• Xbox Series X Türkiye satışları hayırlı olsun şimdiden. Ben de diyordum iyi sattı bu PS çöpü ne ara satışları çökecek diye :D

• Belki insanlar biraz daha bilinçlenirde şu para tuzağı ps yi terk edip xbox a geçerler.

• Her zaman olduğu gibi Xbox a devam

• Kusura bakmasınlar beni iplemeyeni ben hiç iplemem.Hali hazırda konsolum yok ama PS düşünüyordum şuan tamamen ibre Xbox tarafına döndü. Artık oyunlarını Türkçe çıkarıyorlar game pass de var çok düşünmeye gerek yok bence.

• Keriz yerine koyuyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.