Şimdi Ara

PlayStation Türkiye, 'indirim skandalıyla' ilgili ilk kez açıklama yaptı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
1
Favori
17.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra xbox alınır aga kazıkcı sony

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ventura800 kullanıcısına yanıt
    Selam hangi oyunlqr var dostum

• elimdeki oyunları oynayıp satacağım. gider atari alır mario oynarım, akarı kokarı yok en azından hem de nostalji yapmış olurum.

• Almayın abi PC Master Race sonuçta. Xbox lada kardeşlik kurdu bu saaten sonra ne ps exculsive in canı cehenneme. Beğendiğim tek oyunu var oda gt onun muadili forza motorsport her açıdan mükemmel alsin başına çalsın

• SuperVisör kullanıcısına yanıt
    asılsız haber degil utanmadan resmi açıklama yapmak yerine instagramda yorum atan birine cevap vermişler bu yanıtı

• Bu cevap oyle aciklama felan degil. Okurken icindeki soguklugu -eeh bunlar da kim- tavrini hissedebileceginiz bir cevap. Keske bunca sene ps kullanan bu kitleyi insan yerine koyup otomatik cevap minvalinde bir cevap vermeseydiniz. Alin basiniza calin indiriminizi de kardesliginizi de exc oyunlarinizi da

• Pis bitmiştir.

• Şu dakikadan sonra bu firmaya gidip hala oyun alan varsa yazık çok yazık.

• burada "PS ALMAM ABİİ" diyenlerin %90'i PS alacak

• Almayın kardeşim sizde,ben almıyorum mesela

• Yapacağınız basit arkadaşlar...Playstation 5 geldiği zaman almamak lazım... Yıllardır PC üzerinden oyun oynuyorum Xbox Game Pass, Epic Games, Steam Origin vb. platformların üyesiyim, yüze yakın oyun almışımdır ücretli veya ücretsiz. Şu ana kadar, PlayStation için satılan özel oyunların bir tanesine verilen parayı vermemişimdir...

Herkese PC tavsiye ederim.

Not: Ryzen 5 3600 ve RTX 2060 sistemle tüm oyunları da PS'ten daha yüksek kalitede oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oricin -- 29 Mart 2020; 12:36:24 >
  • PSN de bölgeler 2 ye ayrılır : Türkiye ve Dünyanın geri kalanı . O derece büyük bir ülkeyiz .

• Hoşgeldin Xbox

• quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

burada "PS ALMAM ABİİ" diyenlerin %90'i PS alacak
    İllaki alan olur yine ama belli ki ps5 te oyunlar 500 liradan çıkacak, bu yüzden bir çok kişi oyun fiyatlarını görüp yaklaşmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS1'den beri Sony ile birlikteyim ve 5 yaşından beri sürekli oyun oynayan birisi olarak yorumum şu: Sony'yi boykot etmek için xbox almayın. Gamepass diyorsunuz bilgisayarda da var aynısı. Soruyorum size kaç tane exclusive oyun var xbox'ta? Xbox alacağınıza sonraki nesilde bilgisayar toplayın zaten oyunları daha ucuz uzun vadede kar edersiniz ayrıca konsoldan çok daha fazla işinizi görür. Benim gibi exclusive olmadan yapamam ama boykot da edeceğim diyen kişiler de PS6 geriye dönük tam destek içereceğinden alır oynar istediği oyunu.
    Evet tam salgın esnasında bu ayrım çok kötü durdu fakat yeni vergi yaptırımları zamanına denk geldiği için Sony'yi fazla suçlayamıyorum. Ben PS5 alacağım dediğim nedenlerden ötürü ama tekrar uyarıyorum xbox boykot için alınacak cihaz değildir "Ben salonda TV'ye takar tek tuşla açar arkama yaslanır vakit geçirmek için az paraya çok oyun isterim gurme değilim casual oyuncuyum." konsoludur. PS exclusive oyunlarının tamamını oynayan arkadaşlar ne demek istediğimi çok güzel anlamıştır.

• Açıklamaya bak ya bu 1 değil 2 değil kaç kere oldu kazıklamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Burda kaç kere ps4'ü savundum, hala da x1'a göre çok daha iyi olduğunu düşünürüm ama iyice sinir etmeye başladılar artık. Yeni nesilde ps5 almam bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 29 Mart 2020; 12:42:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 almayı düşünürken gelen habere bak !!! XBox için araştırma yapmak lazım 😏

• Sonra millet ps kırdırıp, oyunlara para vermeyince kızıyorlar.

• PlayStation 5’i gözümüz kapalı alıcaz derken şuan Xbox a geçsem nasıl olur diye düşünme modundayız...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.