Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.719
Cevap
301
Favori
274.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unsatisfied

arkadaşlar nioh ve horizon zero dawn türkçe mi? konuda yazıyor storeden bakınca dil seçeneklerinden göremedim kafam karıştı

Hayır arkadaşım o görseli sadece Ps4 exclusive oyunlarını temsil etmek amacıyla koydum. İçlerinden Horizon Zero Dawn, Nioh ve Crash oyunları Türkçe dili desteklemiyor. Gerekli açıklamayı görselin altına yazdım. Bundan sonra kafa karışıklığı olmayacak.

Digerleri de simdilik desteklemiyor. Biliyor muyuz bir Detroit'in, Days Gone'un, God of War'un, Death Stranding'in Turkce destekleyecegini?

Oyunlar çıkmadığı için onlar hakkında yorum yapmadım. Zaten şimdilik desteklemiyor demekte doğru sayılmaz. Belkide saydığın oyunların hepsi Türkçe çıkacak. Bunu sadece biz bilmiyoruz... Şimdilik demek yanlış.

Detroit gelsin Turkce yeter zaten.

• Knowledge is Power turkce gelirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Knowledge is Power turkce gelirmi?

Knowledge Power, PlayLink sistemine ait bir oyun. Yine PlayLink sistemi için çıkmış That's You adlı oyunda Türkçe Dublajlı gelmişti. Bence bütün PlayLink oyunları en az Türkçe Arayüz/Altyazı desteğiyle gelecektir. Sonuçta odağı eğlenmek. Ve karşısında dil bilmeyen birisi varsa oyunu onlara sunmanın bir manası kalmıyor.

Mesela That's You bunun çok bariz örneğiydi. Sen ingilizce bilsen de yanındakiler ailen, dostun bilmediği sürece hiç bir anlamı olmayacaktı... Velasıl büyük ölçüde Türkçe geleceğine inanıyorum. Bunun yanında Playlink sisteminin diğer oyunları Hidden Agenda(25 Ekim), FRANCTICS(3 Mart) gibi oyunların Türkçe olması kuvvetle muhtemel.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Knowledge is Power turkce gelirmi?

Knowledge Power, PlayLink sistemine ait bir oyun. Yine PlayLink sistemi için çıkmış That's You adlı oyunda Türkçe Dublajlı gelmişti. Bence bütün PlayLink oyunları en az Türkçe Arayüz/Altyazı desteğiyle gelecektir. Sonuçta odağı eğlenmek. Ve karşısında dil bilmeyen birisi varsa oyunu onlara sunmanın bir manası kalmıyor.

Mesela That's You bunun çok bariz örneğiydi. Sen ingilizce bilsen de yanındakiler ailen, dostun bilmediği sürece hiç bir anlamı olmayacaktı... Velasıl büyük ölçüde Türkçe geleceğine inanıyorum. Bunun yanında Playlink sisteminin diğer oyunları Hidden Agenda(25 Ekim), FRANCTICS(3 Mart) gibi oyunların Türkçe olması kuvvetle muhtemel.

Insallah Turkce gelir oyunlar. TV karsısında tüm aile kim 500 mılyar ıster ızlerken kendı aramızda yarışıyoruz. Eger yarısma oyunu turkce gelırse cok eglencelı zamanlar gecırebılırız. Arastırdım ama hıcbıyerde dil destegı ıle ılgılı bır bılgı yok malesef henuz :(

• Playstation Türkçe Oyunlar Listesi için Ağustos Güncellemesi

Bu ay çıkmış ve çıkmayı bekleyen Türkçe oyunları sıralıyoruz...

1- Hellblade: Senua’s Sacrifice [Türkçe Altyazılı] 8 AĞUSTOS

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

SATIN AL

2- Masquerada: Songs and Shadows [Türkçe Altyazılı] 8 AĞUSTOS

SATIN AL

3- The Long Dark [Türkçe Altyazılı]

4- Uncharted: Kayıp Miras [Türkçe Dublaj ve Altyazı] 23 AĞUSTOS

ÖN SİPARİŞ

• vay be ağustosta show var resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knack da türkçe olmayacak galiba. Ses yok yine ps tr den horizondaki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Knack da türkçe olmayacak galiba. Ses yok yine ps tr den horizondaki gibi

Oyunun popülaritesi yüksek değil ki. Muhtemelen çıkmadan 1 hafta önce gerekli bilgileri verecekler.

Ben yinede mesaj yoluyla sordum. Bekliyoruz bakalım...
  • The Solus Project hakkında Türkçe desteği ile ilgili bilgisi olan var mı?Önsipariş fiyatıda uygun.Steamden alanların videolarına baktığımda direkt Türkçe olarak gözüküyor oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

The Solus Project hakkında Türkçe desteği ile ilgili bilgisi olan var mı?Önsipariş fiyatıda uygun.Steamden alanların videolarına baktığımda direkt Türkçe olarak gözüküyor oyun.

Oyunun resmi olarak Türkçe dil desteği yok. İzlediğiniz videolarda Türkçe Yama kullanılmış.

Zaten steam sayfasında oyunun hangi dilleri desteklediği belirtilmiş...

http://store.steampowered.com/app/313630/The_Solus_Project/

• The Long Dark çıkışını gerçekleştirmiş arkadaşlar. Türkçe altyazı desteği mevcut, ps plus abonelerine %10 indirim de var.https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/the-long-dark/cid=EP2845-CUSA09690_00-TLDRKFULLGAMEPS4
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

The Long Dark çıkışını gerçekleştirmiş arkadaşlar. Türkçe altyazı desteği mevcut, ps plus abonelerine %10 indirim de var.https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/the-long-dark/cid=EP2845-CUSA09690_00-TLDRKFULLGAMEPS4

Kutulu bulamadım, kutulu çıkmayacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

The Long Dark çıkışını gerçekleştirmiş arkadaşlar. Türkçe altyazı desteği mevcut, ps plus abonelerine %10 indirim de var.https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/the-long-dark/cid=EP2845-CUSA09690_00-TLDRKFULLGAMEPS4

Kutulu bulamadım, kutulu çıkmayacak mı ?

Oyun sadece dijital erişilebilir durumda. Belki ileride kutulu çıkartabilirler.

• Hidden Agenda Türkçe dil desteğiyle geliyor... Kaynağımız oyunun yapımcısı Suppermassive Games.

PlayLink

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 29 Ağustos 2017; 22:7:23 >

• Arkadaşlar selam. Late Shift geçtiğimiz günlerde Steam sürümü için Türkçe dil desteğine kavuştu. Fakat işin konsol tarafında herhangi bir hareketlilik göremedik. Bu nedenle yapımcı ekiple iletişime geçtim. Cevap şu şekilde;

'' Steam sürümü için hızlı şekilde güncelleme yapıldı. PlayStation 4 sürümü ise Sony tarafından kaynaklanan gecikmeden dolayı uzamış. En geç 1 hafta içinde son sürüm ile birlikte Türkçe dil desteğine kavuşacak. Bu süre belki uzayabilir ''

Genel olarak böyle bir cevap geldi :D

Neyse efendim oyundan çok fazla bahsetmek istemiyorum. Çünkü kendisi film gibi oyun. Tabii ki bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun gidişatını biz değiştiriyoruz. Farklı bir yapım... Türkçe dil desteğinden sonra oynanması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

PS STORE LİNKİ:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/late-shift/cid=EP4459-CUSA07805_00-LATESHIFTPS4GAME

UNUTMADAN ÖNEMLİ NOT : TÜRKÇE DESTEĞİ HENÜZ GELMEDİ. HAFTA İÇİNDE GELDİĞİ AN BURADAN YAZACAĞIM.

• quote:

Arkadaşlar selam. Late Shift geçtiğimiz günlerde Steam sürümü için Türkçe dil desteğine kavuştu. Fakat işin konsol tarafında herhangi bir hareketlilik göremedik. Bu nedenle yapımcı ekiple iletişime geçtim. Cevap şu şekilde;

'' Steam sürümü için hızlı şekilde güncelleme yapıldı. PlayStation 4 sürümü ise Sony tarafından kaynaklanan gecikmeden dolayı uzamış. En geç 1 hafta içinde son sürüm ile birlikte Türkçe dil desteğine kavuşacak. Bu süre belki uzayabilir ''

Genel olarak böyle bir cevap geldi :D

Neyse efendim oyundan çok fazla bahsetmek istemiyorum. Çünkü kendisi film gibi oyun. Tabii ki bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun gidişatını biz değiştiriyoruz. Farklı bir yapım... Türkçe dil desteğinden sonra oynanması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.

PS STORE LİNKİ:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/late-shift/cid=EP4459-CUSA07805_00-LATESHIFTPS4GAME

UNUTMADAN ÖNEMLİ NOT : TÜRKÇE DESTEĞİ HENÜZ GELMEDİ. HAFTA İÇİNDE GELDİĞİ AN BURADAN YAZACAĞIM.

Bilgi için sağol. İndirime girene kadar türkçe de gelir

• Sony DLC ve remaster oyunlarla uğraşsın. Diğer firmalar boş durmuyor. The Dwarves oynuyorum. THQ NORDIC, Technogame ile anlaşıp ne güzel destek verdi. Maliyeti en fazla ne kadar tutabilir? Horizon'a altyazı desteği niye gelmez?
  • Late shift i sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık baya bi gelişme katettik oyunlar en azından altyazı ile gelmeye başladı. Türk oyun piyasasında iyi gelişme kaydettik. Bunda steamın rolü çok büyük.

• Late shift fiyatı da uygun. Sadece düz bir film mi seçim yapabildiğimiz şeyler de var mı oyunda yada film mi denir ne diyeyim bu yapıma

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.