Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oyungazi , DIABLOAZ , DIABLOAZ Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.719
Cevap
301
Favori
274.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsatisfied

arkadaşlar nioh ve horizon zero dawn türkçe mi? konuda yazıyor storeden bakınca dil seçeneklerinden göremedim kafam karıştı

İki oyunda türkçe değil.
  • horizon zero dawnda danca altyazı seçeneği bile var türkçe yok oyundan soğudum şuanda teşekkürler
  • quote:

arkadaşlar nioh ve horizon zero dawn türkçe mi? konuda yazıyor storeden bakınca dil seçeneklerinden göremedim kafam karıştı

Hayır arkadaşım o görseli sadece Ps4 exclusive oyunlarını temsil etmek amacıyla koydum. İçlerinden Horizon Zero Dawn, Nioh ve Crash oyunları Türkçe dili desteklemiyor. Gerekli açıklamayı görselin altına yazdım. Bundan sonra kafa karışıklığı olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Hayır arkadaşım o görseli sadece Ps4 exclusive oyunlarını temsil etmek amacıyla koydum. İçlerinden Horizon Zero Dawn, Nioh ve Crash oyunları Türkçe dili desteklemiyor. Gerekli açıklamayı görselin altına yazdım. Bundan sonra kafa karışıklığı olmayacak.

Crash da exclusive değil aslında. Activision androide bile çıkartacak muhtemelen oyunu :D xbox pc garanti zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ps4 almak istiyorum sizce almali miyim evdeki televizyonum pek guzel degil ama idare eder mi sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

quote:

Crash da exclusive değil aslında. Activision androide bile çıkartacak muhtemelen oyunu :D xbox pc garanti zaten

Orası öyle. Artık çıkana kadar görsel durur

• quote:

quote:

tamamdır teşekkür ederim bir hevesle baktım ps store ondan kafam karışmış Nioh değil de Horizon Zero Dawn türkçe olmasını isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: rixeos

arkadaslar ps4 almak istiyorum sizce almali miyim evdeki televizyonum pek guzel degil ama idare eder mi sizce ?

Tüplü olmadığı sürece sıkıntı olmaz hocam. Bende monitör kullanıyorum. :)
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Beyaz slim 500GB + Gta 5 hediyeli var alsam mi karar veremedim. hdmi girisi var televizyon da ama goruntu nasil olur bilmiyorum. 1500 TL bahsettigim ps4

yaris konsolu da alsam mi sizce deger mi ?

• rixeos R kullanıcısına yanıt
    1500TL bence çok, 1100-1200 liraya sony garantili cihazlar var, İstanbul'da yaşıyorsanız Doğubank'a gidin ya da Kadıköy spotçularına daha uygun bulursunuz hem dijital alırsınız oyunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rixeos

Beyaz slim 500GB + Gta 5 hediyeli var alsam mi karar veremedim. hdmi girisi var televizyon da ama goruntu nasil olur bilmiyorum. 1500 TL bahsettigim ps4

yaris konsolu da alsam mi sizce deger mi ?

Ps4 almak şuanda verebileceğin en mantıklı karar. Ama fiyat konusunda biraz daha araştır. Belki daha iyisi bulunur.
  • Long dark alan varmı Türkçe altyazı ile gelecekti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alacağım cihazda zaten garantili olmayacak mı anlamadım?
    sıfır almış olacağım zaten. siz ikinci el almamı mı tavsiye edersiniz?
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    merhaba.
    daha iyi fiyat veren başka bir yer yok maalesef.
    fiyat ortalaması 1500 arası. gta5 ve fifa17 hediyeli olanlarda var. ben gta 5 hediyeli alabilriim. ps store'da oyunlar bazen indirime giriyormuş sanırım onu da bir düşüneceğim. ama yine de kararsızım tabi.
  • rixeos R kullanıcısına yanıt
    1500 liraya alacağım demişsiniz ya. 1500 liraya çok dedim 1100-1200 liraya bulunabiliyor Sony garantili cihazlar. İthalatçı garantiyi önermiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Long dark alan varmı Türkçe altyazı ile gelecekti?

Oyunun Ps4 sürümü bazı bölgelerde 8 Ağustosa ertelendi. Bizde o bölgelerden biriyiz....

Ayrıca oyunda Türkçe Altyazı olacak bana güven

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Long dark alan varmı Türkçe altyazı ile gelecekti?

Oyunun Ps4 sürümü bazı bölgelerde 8 Ağustosa ertelendi. Bizde o bölgelerden biriyiz....

Ayrıca oyunda Türkçe Altyazı olacak bana güven

Anladım tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Digerleri de simdilik desteklemiyor. Biliyor muyuz bir Detroit'in, Days Gone'un, God of War'un, Death Stranding'in Turkce destekleyecegini?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 2 Ağustos 2017; 22:52:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

Digerleri de simdilik desteklemiyor. Biliyor muyuz bir Detroit'in, Days Gone'un, God of War'un, Death Stranding'in Turkce destekleyecegini?

Oyunlar çıkmadığı için onlar hakkında yorum yapmadım. Zaten şimdilik desteklemiyor demekte doğru sayılmaz. Belkide saydığın oyunların hepsi Türkçe çıkacak. Bunu sadece biz bilmiyoruz... Şimdilik demek yanlış.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.