Şimdi Ara

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
24
Favori
12.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

Selamlar hocam... Hayırlısı olsun şimdiden. İyi günlerde kullanman nasibin olsun.

1. SONY nin kendi sitesinde bu ürün için önderdiği gözlük modeli = TDG-BT500A Aktif 3D Gözlük
    http://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar-3d-gozlukler/tdg-bt500a

2. Ben evde LOGITECH ürünler kullanıyorum çevre birimi olarak.
    Birde MICROSOFT'un U6R-00016 model klavyesi var bende. Gayet güzel bir cihaz.

3. Appler derken anlayamadım?

PS4 ayarlarını dene, pişman olmazsın

Çok pahalı o gözlük. Alternatif bulmak gerek.

Profesyonel fOtoğraf sanatçısıyım ve renklere önem veririm.

TV'yi dün aldım. Siyahlar cidden inanılmaz, Oled seviyesinde diyebilirim. Biraz banding var ama görüntü varken belirsiz.

Ekran yarı parlak, bence bu daha iyi, parlak ekranlar göz yoruyor ve bütün yansımaları gösteriyor. Renkler çok doğal gözüktü. Youtube'da fullhd video açtım ve çözünürlük 2,7m'den 4k'dan farksız diyebilirim.

Standart ayarlardeyken bile görüntü çok akışkan, diğer renk ve özellikleri inceledikten sonra yorumlarım. Sırf bu yüzden 50 Hz'lik tv'leri almadım.

Uydu konusunda ise sorun yaşadım. Kanalları 100'den sonraya attı en baştan. Birçok kanal yoktu. Tekrar kanalları arattım, acayip arap kanalları geldi. Birkaç ayar denemesinden sonra kanallar şuan yok, servis yarın gelecek zaten kuruluma.

Uyduda kanalları nasıl aratacağımızı frekans ve değerlerle biri paylaşabilir mi?

gittigidiyor'dan %10 çek -100TL chip para ile 1.700'e almış oldum.

Update : Uydu kurulum : Home / Ayarlar / Digital kurulum / Uydu Otomatik Ayarlama / Evet / Sonraki / Genel Uydu / Uydu Ayarlarını Sıfırla / Evet / Tamam / Uydu Otomatik Ayarlama / Evet / Sonraki / Genel Uydu / Tarama Tipi > Ağ Tarama / Hizmet Tipi > Ücretsiz (şifresiz) ya da Tüm Hizmetler (Kafanıza göre. Ben önce şifresiz tv kanallarını arayacağım. Sonra bir de Tüm hizmetler ile bir arama yapacağım. Şifreli şifresiz tv *radyo karman çorman olmasın liste.) / Kanal Tipi > TV / Sonraki / Uydu1 üzerine gelip Seç / Uydu1 > Açık / LNB Yapılandırması üzerine gelip Seç (OK) 9750 10600 Otomatik / A / 13/18V / Geri / Transponder üzerine gelip OK 12380 Dikey 27500 / Geri / Geri / Başla

Taramanın bitmesini bekleyin. Kanallar 100'den sonra sıralanacaklar.

418 tv kanalı buldu (Şifresiz)

Şimdi kafanıza göre sıralayın kanalları. Toplu taşıma yok. Tek tek. Taşıma bitince usb belleğe yedekleyin listeyi.

Edit 3: Home / Ayarlar / Digital Kurulum / Uydu Otomatik Servis Güncelleme / Açık / Açık

Televizyon her açılışında yeni kanal varsa otomatik ekleniyor listeye. (Günde 1 kere)

Hocam Merhaba kanal ayarları için transponderi 11844 dikey sağ 02222 mi yapacağız yoksa sizin ilk sayfadaki frekansları mı 12380 dikey sağ 27500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 3 Ağustos 2016; 11:13:31 >

• sleepingawake kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gozlugu buldum hatta 28 tl ye 2 li kutusunu aldim:) eve gidip deneyecegim eger olursa kendime bir kutu daga alicam...
    Bu arada pili degisebiliyor bu gozlugun...
    Yeni Sorum su;
    Gozlugu takip direkt kullanabilecek miyim yoksa evde tv ile eszamanlama gibi bisey gerekecek mi?

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

hocam tekrar selamlar,

dün gece verdiğin linke girdim. orada ALMANCA olarak yer alan PROFESYONEL KALİBRASYON ayarları diye bahsettiğin ayarları da denedim.
    Yanlış anlama, eleştirim sana değil ama SONUÇ REZALET bilesin istedim.

Bilmiyorum sende de w805C yada w807C serisi bir televizyon var mı ama lütfen profesyonel kalibrasyon diye paylaşılan o ayarlar ile
    benim verdiğim ayarları bir kıyasla... Aradaki DEVASA UÇURUMU göreceksin

Eşim bile oyun dünyası ile pek alakası olmamasına rağmen dün bu ayarları denerken yanımdaydı.
    1 ay olmadı onunla yanyana UNCHARTED 4 bitirdik. Ve ben o sırada bu paylaştığım ince ayarlarda mükemmeli yakalayacağım diye baya bir kasmıştım.
    2 saat oyun oynuyorsak yarım saati renk ayarları yapmak, denemekle geçiyordu. Gına gelmişti eşime

Dün de ayar yaptığımı görünce "YİNE Mİ" diye söylendi şakayla karışık,
    Bende bahsettim, profesyonel kalibrasyon değerleriymiş falan diye... Ama sonucu ikimizde görünce eşim dedi ki ÇAMUR GİBİ

Ben bile bu kadar kötü olabileceğini düşünmemiştim. Yanlış anlama hocam ama sanki TV ye 220W elektrik gelmiyormuş 20W elektrik geliyormuş da
    TV can çekişiyormuş gibiydi. Ne renk var, ne ışık var. Soluk, yorgun, bitkin bir görüntüydü.

Senden ricam benim verdiğim değerleri denemendir. Eğer elinde daha etkili kalibrasyon ayarları var ise seve seve denerim.
    Ama paylaştığın linkte ki ayarlar tam bir hüsran... Denedim, gördüm, bilesin.

Ama onu da sevenler vardır muhakkak. Herkese SAYGI diyorum.

hocam yanlış anlamazsan bişey soracağım, okb var mı sende , iki saat oyunun yarım saati ayar yapmakla geçiyor demişssinde, bende de var da o yüzden soruyorum, ve bana çok rahatsızlık veriyor:)

• quote:

hocam tekrar selamlar,

dün gece verdiğin linke girdim. orada ALMANCA olarak yer alan PROFESYONEL KALİBRASYON ayarları diye bahsettiğin ayarları da denedim.
    Yanlış anlama, eleştirim sana değil ama SONUÇ REZALET bilesin istedim.

Bilmiyorum sende de w805C yada w807C serisi bir televizyon var mı ama lütfen profesyonel kalibrasyon diye paylaşılan o ayarlar ile
    benim verdiğim ayarları bir kıyasla... Aradaki DEVASA UÇURUMU göreceksin

Eşim bile oyun dünyası ile pek alakası olmamasına rağmen dün bu ayarları denerken yanımdaydı.
    1 ay olmadı onunla yanyana UNCHARTED 4 bitirdik. Ve ben o sırada bu paylaştığım ince ayarlarda mükemmeli yakalayacağım diye baya bir kasmıştım.
    2 saat oyun oynuyorsak yarım saati renk ayarları yapmak, denemekle geçiyordu. Gına gelmişti eşime

Dün de ayar yaptığımı görünce "YİNE Mİ" diye söylendi şakayla karışık,
    Bende bahsettim, profesyonel kalibrasyon değerleriymiş falan diye... Ama sonucu ikimizde görünce eşim dedi ki ÇAMUR GİBİ

Ben bile bu kadar kötü olabileceğini düşünmemiştim. Yanlış anlama hocam ama sanki TV ye 220W elektrik gelmiyormuş 20W elektrik geliyormuş da
    TV can çekişiyormuş gibiydi. Ne renk var, ne ışık var. Soluk, yorgun, bitkin bir görüntüydü.

Senden ricam benim verdiğim değerleri denemendir. Eğer elinde daha etkili kalibrasyon ayarları var ise seve seve denerim.
    Ama paylaştığın linkte ki ayarlar tam bir hüsran... Denedim, gördüm, bilesin.

Ama onu da sevenler vardır muhakkak. Herkese SAYGI diyorum.

sana camur gibi gelmesi cok dogal cünkü aradigin gercek hayat renk tonlari,kontrasti ve detay kalitesi degil.Aradigin caf cafli göze hos geliyormus gibi görünen canli ve bol kontrastli imaj kalitesi.Su an musait degilim ama sonra sana kendi kalibrasyonumu gösteririm ha gerci Panasonic Plasma kullaniyorum yinede bir ipucu verir sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Dediginiz gozlugu buldum hatta 28 tl ye 2 li kutusunu aldim:) eve gidip deneyecegim eger olursa kendime bir kutu daga alicam...
    Bu arada pili degisebiliyor bu gozlugun...
    Yeni Sorum su;
    Gozlugu takip direkt kullanabilecek miyim yoksa evde tv ile eszamanlama gibi bisey gerekecek mi?

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)

O gözlük Bursa'da kalmamış. Hangi mağazadan aldınız ve kapalı kutu mu?

• sleepingawake kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Kapalı kutu Tuzla marina mağazsından aldım.

eve geldim denedim, tanıtımını yaptım anında aldı. Son derece de güzel gösteriyor. Mağazadaki 1-2 elemanla görüştüm bu seride samsung paneli kullanmış demekki sony şanslısınız dedi :)

O arada bi de bimexe uğradım, telefon numarama kayıtlı bimex puanlarımla da microsoft akıllı klavyesini 85 liraya aldım, kaç mağazadır aradığım normal displayport to hdmi çevirici adaptörü de aynı yerde buldum.. Son derece güzel bir gün geçirdim diyebilirim :)

teknosa elemanları gözlük 200 liraydı süper fiyat diyip kalan stoklara göz dikmişlerdi bilginize :)
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Hocam OKB yok çok şükür. normalde çok takmam, üzerinde fazla durmam birçok şeyin. Sadece işim gereği böyle bir titizliğim var sanırım. Oyun oynarken yakalamaya çalıştığım mükemmel görüntüyü film izlerken o kadar da aramıyorum aslında. yada ne bileyim hayatımın başka bir kısmında, başka bir kulvarında çoğu şeyi olduğu gibi kabul ederim. kafama takmam. sadece oyun oynarken olan bir şey bu. takıntılı olduğum durumlar yoktur kısacası :)
  • üstad PANASONIC PLASMA zaten doğal renk verir. İstesen de yapay renk vermez. Bunun için üretilir ve dünyadaki en iyi doğal panelleri PANASONIC üretir. yani Panasonic ile SONY, Lg, Samsung...vs karşılaştırılmaz. Vermiş olduğunuz linkteki ayarlar için de doğal ayarlar, dünyanın doğal renkleri falan deme. sen deneyip test ettin mi? :) ben ettim, RE-ZA-LET bu kadar söyleyeyim küpe gündüz güneşli hava var ekranda, öyle bir ayar söz konusu ki sanki sanırsın hava tamamen kapalı, gökyüzü yarıldı yarılacak, etrafa sis çökmüş gibi... bu doğal olamaz hocam. gökyüzünü tam mavi değil gri mavi gibi, yeşili fosforlu gibi değil mat yeşil gibi verecek ki DOĞAL OLSUN. sende biliyorsun doğada gri tonlarındadır. gözümüz gri ağırlıklı görür. biz güneş ışığının yansıması ile görürüz, yani LED RGB si ile bakmayız dünyaya. senin bunu kast ettiğini biliyorum ama verdiğin ayarlar inan bana sandığın gibi değil. Sana foto çeker yollarım bir ara...

• Bence PS4 (zamanı için PS3) için en iyi TV W905 serisiydi. W805 te olmayan ''Triluminos'' görüntü işleme teknolojisi, - ki müthiş bir teknolojidir ben kalitesi karşısında gözlerime inanamamıştım, barındırıyordu. Input lag olarak ta 20 ms gibi inanılmaz iyi bir değere sahipti (w805 in input lag değeri 35 üzeri sanırım).
    Bunlara ek olarak local dimming yapabiliyordu (w805 te yok), böylece siyahı bol sahnelerede erişimi zor siyah kalitesine ulaşılıyordu.
    En şaşırtan özelliliği ise, game mode açık iken özel bir motion flow (impulse modu) modunu aktifleştirebiliyorduk. 20ms input 35ms oluyordu fakat 2 kat frame rate alıyorduk.
    Şimdi eski ama böyle özelliklere sahip bir Sony Tv var iken, yeni ama kırpılmış özelliklerde bir Sony Tv kesmedi beni açıkçası.Görüntü kalitesi mutlaka çok iyidir ona bir lafım yok, fakat w905 efsanesinin yanında sönük kalacağını düşünüyorum...

• Guru_Meditation kullanıcısına yanıt
    W905 ile tanışma fırsatım olmadı hocam. bahsettiğin özellikleri de görmek isterdim açıkçası. fakat bir hatalı bilgiyi değiştirmek istiyorum. w805C nin input lag değeri 27ms nin altında. 35 ms üzeri değil yani
  • quote:

W905 ile tanışma fırsatım olmadı hocam. bahsettiğin özellikleri de görmek isterdim açıkçası. fakat bir hatalı bilgiyi değiştirmek istiyorum. w805C nin input lag değeri 27ms nin altında. 35 ms üzeri değil yani

W805 in input lag ı konusunda yanılıyor olabilirim hocam. Seni W905 ile tanıştırmak için linklerini veriyorum.
    Keşke piyasada olsa da alabilsek ama piyasadan kalkalı çok oldu :(

http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl55w905a-201305172987.htm?page=Performance

http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl55w905a-201305172987.htm

Düzeltme:

Hocam input lag 37 ms doğru hatırlıyorum. Input lag testinde oyun söz konusu olduğunda Leo Bodnar değerine bakılıyor.
    İşte bu da linki:

http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl55w805c-201508034145.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guru_Meditation -- 3 Ağustos 2016; 22:41:41 >

• Uyduda sorunlarım var. "Seçilen hizmet karışık durumda veya dekode edilemiyor" diyor Türkiye kanallarinda. Bu sorunu başkaları da yaşamış ama çözümü paylasmamış.

Kanal listesi indirdim, ama menü yok kanallari yüklemek için?

Update : Usb'den kanal yükleyince sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleepingawake -- 5 Ağustos 2016; 7:42:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ortada yanlış bir durum var. Sizin ilk mesajınıza eklediğiniz görseller var ya, işte orada soldaki görüntü sağdakinden çok daha güzel.

Neden?

Sağdaki görüntü over-exposure olmuş görüntüdür. Böyle oyun oynanmaz. Böyle oyundan hiçbir şey anlamazsınız, multiplayer'da başarı oranınız düşer, baş ağrınız, göz ağrınız da çok olur. Neden? Beyazlar o kadar parlarsa beyaz tonlarını kaybedersiniz. Beyaz ayrıntısını kaybedersiniz. Beyazlar ya beyaz görünür ya da beyaz görünmez bu görüntüde. E aradaki beyaz tonları? Onlar yok, onları öldürüyorsunuz. Siyahlar? Aynı şekilde. O kadar karanlık siyah olmaz. Siyah tonlarını da öldürüyorsunuz.

İlk mesajınızda siyahların içini göremediğinizi farketmediniz mi? Siyahları göremiyorsunuz, gölgelerin içini göremiyorsunuz. Bu hem gerçekçi değil, hem oyun performansınız için olumsuz, hem de göz sağlığınız için olumsuz.

Sağdaki görüntüde oyun oynayan varsa ilk iş dinamik kontrastı "KAPATIN".

Dinamik kontrast açık şekilde oyun oynanmaz. Film izlenmez.

Dinamik kontrast müşteri kandırmak için, göz yanıltıcı ve göze hoş gelen over-contrast yapmak amacıyla kullanılan bir aldatmacadır. İlk mesajda sağdaki görüntülerde olduğu gibi.

Bu arada oyun için en iyi TV W805 demek yanlış, ondan önce W905 serisi geliyor çünkü. Çok daha pahalıdır evet. Ama çok daha iyidir.

W905 alamayanlar için W805 güzel bir seçenektir. Ama tekrar edeyim, sağdaki görüntüdeki gibi oynamayın. Oyundaki tüm detayları kaçırırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 3 Ağustos 2016; 22:52:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Şimdi ortada yanlış bir durum var. Sizin ilk mesajınıza eklediğiniz görseller var ya, işte orada soldaki görüntü sağdakinden çok daha güzel.

Neden?

Sağdaki görüntü over-exposure olmuş görüntüdür. Böyle oyun oynanmaz. Böyle oyundan hiçbir şey anlamazsınız, multiplayer'da başarı oranınız düşer, baş ağrınız, göz ağrınız da çok olur. Neden? Beyazlar o kadar parlarsa beyaz tonlarını kaybedersiniz. Beyaz ayrıntısını kaybedersiniz. Beyazlar ya beyaz görünür ya da beyaz görünmez bu görüntüde. E aradaki beyaz tonları? Onlar yok, onları öldürüyorsunuz. Siyahlar? Aynı şekilde. O kadar karanlık siyah olmaz. Siyah tonlarını da öldürüyorsunuz.

İlk mesajınızda siyahların içini göremediğinizi farketmediniz mi? Siyahları göremiyorsunuz, gölgelerin içini göremiyorsunuz. Bu hem gerçekçi değil, hem oyun performansınız için olumsuz, hem de göz sağlığınız için olumsuz.

Sağdaki görüntüde oyun oynayan varsa ilk iş dinamik kontrastı "KAPATIN".

Dinamik kontrast açık şekilde oyun oynanmaz. Film izlenmez.

Dinamik kontrast müşteri kandırmak için, göz yanıltıcı ve göze hoş gelen over-contrast yapmak amacıyla kullanılan bir aldatmacadır. İlk mesajda sağdaki görüntülerde olduğu gibi.

Bu arada oyun için en iyi TV W805 demek yanlış, ondan önce W905 serisi geliyor çünkü. Çok daha pahalıdır evet. Ama çok daha iyidir.

W905 alamayanlar için W805 güzel bir seçenektir. Ama tekrar edeyim, sağdaki görüntüdeki gibi oynamayın. Oyundaki tüm detayları kaçırırsınız.

Hocam öncelikle yapmış olduğun yorum için teşekkür ederim. Birbirinden önemli konuların üzerinde durmuşsun fakat bir kaç noktayı yanlış anladığını düşünüyorum.

Öncelikle sağdaki ve soldaki görüntü seçeneği tamamen KİŞİSEL dir. Yani kimisi BLUR oynamayı sever kimisi NET.
    Haklısınız insan gözü zaten doğası gereği renkleri gri ağırlıklı tonlarda görürken, cisimleri de bulanık olarak algılar. İşim gereği bu konunun fizyolojisini iyi bilirim.
    Ama benim verdiğim TV DEĞERLERİNİ yaptığınız zaman sizin bahsettiğiniz gibi gariplikler OLMUYOR. Tam tersi, aslında tam da sizin istediğiniz gibi oluyor. Bakın anlatayım.

Tek bir kareye bakarak bu konudaki bilgi paylaşımını olumsuz olarak eleştirmeyiniz. İlk mesajımda verdiğim ayarları incelerseniz SİYAH DÜZEYİ nin 100 üzerinden 50 olduğunu
    SİYAH AYARI nın da ORTA olduğunu görürsünüz. Yani SİYAHLARIN TAMAMI SİYAH DEĞİLDİR. Sizinde söylediğiniz gibi oyunların içinde yer alan siyah alanlar verdiğim bu ayarlarda
    aydınlıktan karanlığa doğru katman katman belirmektedir. Yani bir mağara karanlıksa, cümbür cemaat her yeri karanlık sanmayınız. O paylaştığım fotoğraf sadece tek bir sahneden ibarettir.
    O resimdeki paylaşım amacım SİYAHIN NE KADAR SİYAH, BEYAZIN NE KADAR BEYAZ olduğunu göstermektir. Tabi ki de karanlık bir alana girdiğinizde tüm ayrıntıları kaçıracak kadar
    etrafı kapkara yapmıyoruz. Siyahın tam siyah, beyaza doğru da açılarak grinin tonlarını geçerek tam beyaza eriştiğini anlatmaya çalışıyorum size. Yani bazı tvlerde siyah tam siyah değil.
    Grinin çok koyu bir tonu olarak veriliyor. Ama bu tv de siyah beyaz dahil olmak üzere aradaki tüm geçiş renkleri çok iyi tonlarda verilebiliyor diyorum.

Aynı şey BEYAZ AYARI içinde geçerlidir. Sanmayın ki oyunu oynarken tüm beyaz renkler buram buram patlıyor. Tabi ki hayır. Dikkat ediniz, yine ilk sayfada paylaştığım ayarlarda
    GELİŞMİŞ KONTRAST DÜZENLEYİCİ ayarı seçeneği YÜKSEK olarak tarafımdan belirtilmiştir. Yani bu özellik bahsettiğim w805C serisi televizyonlarda şu anlama geliyor.
    Beni karanlığa sokarsan önce ekranı karart ama sonra gözüm alışsın ve nesneleri seçebilmeme imkan tanı... Beni karanlık bir mekandan direkt aydınlık bir mekana çıkarırsan da
    önce ışık gözümü alsın, sonra çevre ışığı iyice otursun ve nesneleri aydınlıkta olduğu gibi rahatça seçebileyim. KONUNUN ÖZETİ BUDUR. Yani sizin bahsettiğiniz gibi bir olay DEĞİLDİR.

TEK BİR KAREYE BAKARAK OLAYI YO-RUM-LA-MA-YI-NIZ! "Ben burada, bu arkadaşlara en doğru bilgiyi aktarabileyim diye aylarca test yaptım. Denedim durdum.
    Sen, benim verdiğim hangi bilgiyi denedin de gelip burada yorum yapıyorsun?" demezler mi adama? BİR FOTOĞRAFA BAKARAK YORUM YAPMA uyarımı bir kez daha yineliyorum sana.

Ayrıca cümlelerin o kadar KESİN ve NET ki... Dinamik kontrast ile o yapılmaz, bu edilmez falan. Utanmasan dinimizce caiz değildir bile diyeceksin gibime geliyor
    BAK BEN KONUNUN BAŞINDAN BERİ GENEL ANLAMDA NE DEMİŞİM? Bu benim kişisel zevkim. Denedim ve bu sonucunun iyi olduğu kanısına vardım. Sizde deneyin diye paylaşıyorum.
    Eğer hoşuna gitmezse kendi ayarlarınızı bulursunuz. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Görecelidir demişim. Ama sen asıp kesiyor, resmen öyle olmaz böyle olur diyorsun.
    Uslubun çok yanlış, belirtmek isterim.

Bu TV yi alalı kısa bir süre oldu. Sadece 2 sene gibi kısa bir sürede toplam 16 TV+MONİTÖR aldım, sattım, değiştirdim, denedim. En sonunda bu TV nin iyi performans verdiği tecrübesine
    deneyerek eriştim. Geldim paylaştım. Senin bahsettiğin TV piyasada yoktu. Ki o da SONY 'nin bir televizyonudur. İllaki PLAYSTATION üzerinde de iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ama
    şu an piyasada olmayan, milletin alamayacağı, bütçesel olarak daha pahalı olan bir TV yi gelip burada anlatmanın kime ne yararı olacak?

Yinede yorumların için teşekkür ediyor, bahsettiğin renk ve ekran ayarlarına da aynen katılıyorum.
    Ama senin hatan şu... Zaten benim ayarlarım senin o bahsettiğin ayarları tamı tamına veriyor. BİR FOTOĞRAFA ALDANMA. Gel gör yada al test et. Demek istediğimi anlayacaksın.

İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 4 Ağustos 2016; 10:48:58 >

• Bana da siyahlar zifiri karanlık geldi. Çoğu detay kayboluyor.
  • Bugün mediamarkta gittim. 50W807C modeli vardı 3000 küsürdü fiyatı. Oradaki eleman kampanyalı fiyatın tekrar 2599 TL olacağını ve acelem yoksa beklememi söyledi. Bu tv için yorumunuz nedir peki?

Aslında üşenmeyip ps4'ü götürüp tvye bağlayıp yerinde bir test edesim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu saatten sonra Full HD bir TV almak hata olur.Önümüzdeki 2-3 sene içinde artık 4K kaynaklar oturmuş olacak,konsollar 4K ya upscale edecek görüntüleri (PS4 Neo, Xbox Scorpio). W805c güzel bir TV belli ama sırf PS4 için bir TV almak fikri bana çok mantıklı gelmiyor.Üzerine biraz daha koyarak Samsung KS8000 serisi düşünülebilir bence.Hem 4K, hem HDR gibi yeni teknolojileri destekliyor,hem de input lag olarak W805 ten daha başarılı.

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ks8000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guru_Meditation -- 5 Ağustos 2016; 20:59:41 >
  • Çözünürlüğün sonu yok. 8K kapıda. Sürekli televizyon mu değiştireceğiz? İnsanların bütçesi belli.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    8k kapida olsada salla gec 8k tv yapan firma olabilir ama 8k yayin ve film bekleme onun icin yillar gecmesi lazim boyle hatta cok saglam internet gerek suan ham 4k film sayisi birkac tane ve filmin boyutuda 240gb hocam onun icin ham daha 4k yolu uzun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

merhaba,

Kapalı kutu Tuzla marina mağazsından aldım.

eve geldim denedim, tanıtımını yaptım anında aldı. Son derece de güzel gösteriyor. Mağazadaki 1-2 elemanla görüştüm bu seride samsung paneli kullanmış demekki sony şanslısınız dedi :)

O arada bi de bimexe uğradım, telefon numarama kayıtlı bimex puanlarımla da microsoft akıllı klavyesini 85 liraya aldım, kaç mağazadır aradığım normal displayport to hdmi çevirici adaptörü de aynı yerde buldum.. Son derece güzel bir gün geçirdim diyebilirim :)

teknosa elemanları gözlük 200 liraydı süper fiyat diyip kalan stoklara göz dikmişlerdi bilginize :)

Tuzla'da stok var dediğiniz gibi, 2 adet aldım fakat kutuyu açmadım daha vaktim olmadı.

Sony tdg-bt500a 3d gözlük active shutter diye bir özellik var diyor. Samsung SSG-P51002/XC 'ta altyazıda sıkıntı oluyor mu? Eğer sıkıntı oluyorsa iade edeceğim, Sony mağazasında 100 TL tdg-bt500a .

İki gözlüğü de deneyen var mı, eğer fark olacaksa bir adet Sony alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.