Şimdi Ara

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
12.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsmini vermeyeyim şimdi PM den biri yazmış, evinde o kadar TV ne arıyor. Sallıyor musun diye sormuş birde.
    Konunun başında da yaşımızı yazdık. Hani çocuk değiliz, hikaye okumuyorum gibisinden...

Ne diyeyim... ALLAH ıslah etsin.
  • Boşver hocam.. Sen neyin dersindesin.. Millet neyin peşinde..
    İnsanoglunda herturlu pislik mevcut., fitne fesat cekememezlik hersey mevcut..
    Bu gelen tv ile birlikte evdeki 4 üncü led tv im.. Var mı ötesi :D

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin kadar olmasa da ben de biraz teknoloji delisi sayılırım hocam. Evdeki emektar tüplüyü köye, odamdaki panasonic plazmayı salona, bahsettiğiniz Sony led Tv'yi satın alıp odamda hunharca last of us oynamak gibi bir plan girdi şu an beynime. Hemen gidip inceliycem Ankamall'a gidip. Belki de şunu sar, paket yap der alıp çıkarım :)

PS4'de grafiklerin akışkanlığın hakkını versin, hd tv kanallarda özellikle maçlarda tatmin etsin yeter benim için.

Son olarak, malum bu tvyi özellikle ps4 için alacağım. Kulaklık tavsiye edebilir misiniz? Gitmişken o da aradan çıksın. Bir de bu Tv'ye uyumlu 3d gözlük linkini de paylaşırsanız çok sevinirim.

Saygılar hocam.

Not: Aynı yaştayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Ankara Ankamall teknosa kapanmış. Optimum'u aradım. Fiyat 2199 TL, herhangi bir indirim yok dedi ancak 300 küsür TL olan kaskosunu 53 TL'den yapabilirlermiş. Şimdilik beklemedeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 inch icin teknosa 2777 diyor

herhalde yarin gidip alacagim.
  • abi ben bir şey daha soracağım. bu ac güç adaptörü var ya hani, o elektrik kesintisinde ve elektrikler gelince bir işe yarıyor mu? merak ettim.
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    hocam SONY w805C ile PS4 te mükemmel bir sonuç alırsın. HD kanal kalitesi üst seviyede. Çünkü ekranın ekranı, paneli zaten çok kaliteli. 1080p yayın olarak ne koyarsan bu tv'ye en iyi kaliteyi alacağından emin olabilirsin. Kulaklık olarak ben SONY PLAYSTATION 3 HEADSET kullanıyorum. 7+1 bir kulaklıktır. Eski üründür ama çok kalitelidir. Hemde dayanıklıdır malzemesi. Ama bulamazsan PS4 için üretilen 7+1 HEADSET var, onu alabilirsin. Yada kaliteli bir kulak içi kulaklık al (herhangi bir telefonun kulaklığı da olabilir. Apple, Samsung, HTC ....vs) tüm hepsiyle ihtiyacını karşılarsın. Ama tabi yukarıda bahsettiğim SONY 7+1 HEADSET leri öneririm en başta. Sonuçta PLAYSTATION için üretilmiş aksesuarlar bunlar.

Gözlük olarak SONY TDG-BT500A model gözlük alabilirsin. Bu TV için üretilmiştir.
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Japonların bir çok ürününde bu tarz adaptörler ile karşılaşırsın. (televizyon, bilgisayar, tablet, org.....vs) Adamlar işi garantiye alıyorlar. Dünyanın her yerindeki elektrik akımı bir değil ve herhangi bir elektrik gitmesinde yada yüklenmesinde ürün zarar görmesin diye bu sigorta kutulu adaptörleri ürünlerine uygun görüyorlar. Tabi ki faydası var. Ama kütük gibi ortalıkta duruyor, o da ayrı bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

55 inch icin teknosa 2777 diyor

Teknosalarda 55 incin fiyatı okadar düşmüş gözükmüyor.

• Bende tam 55xd8505 aldım ama ps4 ü oyun kıtlığından dolayı satmıştım zamanında. Şimdi içim içimi yiyiyor

• Hocam sagoldedigin ayarlari x8505c yaptim super oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: raizel

quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

55 inch icin teknosa 2777 diyor

Teknosalarda 55 incin fiyatı okadar düşmüş gözükmüyor.

http://www.teknosa.com/urunler/110015584/sony-kdl55w805c-dvb-s-fhd-android-3d-led-tv

• quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

Hocam sagoldedigin ayarlari x8505c yaptim super oldu

hangi oyunları oynadın üstad? hangilerinde test edebilme şansın oldu?
  • Hocam oyun için ayarları yaptım çok teşekkür ederim.

Aynı şekilde film izlemek için bir ayarlama önerebilir misin?

• Ustad fazla oyuna bakamadim da gta iyi performans aldim diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

Ustad fazla oyuna bakamadim da gta iyi performans aldim diyebilirim

GTA yı uzun zaman önce bitirdiğim için bu oyuna özel bir PARLAKLIK DEĞERİ denemedim. Sadece online oynadığım için artık GTA5'i ve online oynadığınız zaman da oyun size PARLAKLIK AYARINI yapmaya izin vermediği için bende tekrar hikaye moduna geçip te deneme yapmadım. Diğer oyunlarınızı da deneyip yorumlarsanız sevinirim. iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Hocam oyun için ayarları yaptım çok teşekkür ederim.

Aynı şekilde film izlemek için bir ayarlama önerebilir misin?

Film için hiç ayar denemedim. Çünkü cihazımı sadece oyun için kullanıyorum ben. Ama en kısa zamanda denemeler yapıp onun içinde bir ince ayar bilgisi veririm
  • söyle bir ayar buldum ama vaktin olunca yaparsın yabancı bır arkadasım önermişti http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850c/settings
  • peki 4K ve kavisli modellerinde PS4 ile en uyumlu TV hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

peki 4K ve kavisli modellerinde PS4 ile en uyumlu TV hangisidir ?

4K tvlerin hiç biri PS4 uyumlu değildir. PS4 konsolu 1920 x 1080p ekranlarda verimli olarak çalışır. 4K TV ler 3840 × 2160 piksel aralığı ile çalıştığından PS4 ne yazık ki bu çözünürlüğe erişemez ve kalite kaybı yaşar. O yüzden ben tavsiye etmiyorum. Ama illaki alacaksanız gidip LG 'nin OLED TV lerinden birini alın CURVE olarak. Ben bu cihazda test etmiştim PS4 (LG 55EC930V) İnanılmaz kaliteli bir cihaz. Zaten film kalitesini tartışmaya bile açmam. Ama bu cihaza 4K görüntü veremezseniz (playstation zaten veremiyor, en azından film olarak da veremezseniz) boşu boşuna almaya değmez. LAMBORGHINI alıp 3 şeritli yollarda süremeyecekseniz, mahalle arasında yazık etmeyin arabaya. Kıymeti olmaz, almaya gerek kalmaz derim ben

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.