Şimdi Ara

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
12.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben batman vs supermeni 3d izledim altyazili.. Iki kisiydik ve altyazilarda ve goruntude hicbir sorun yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de var görüntü ayarı hastalığı. 42'W805b kullanıyorum. Belirtilen görüntü ayarlarına yakın değerde ayarlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonu normal kullanırken ayarları nasıl yapalım.

Günlük tv ayarları

• PES 2017 de eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

PES 2017 de eklendi.

Bu tv nin input lag orani kaç Biliyormusunuz?

• http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/25967-48552-51448/sony-kdl-43w805c_lg-43uh650v_philips-43pus6401/

Philips 43PUS6401 ve LG 43UH650V bunlara göre kıyas yapabilir misniz hocam ? çok anlamıyorum ama 4k ve bazı özelliklerin daha yüksek olması lg yi daha cazip kılıyor dışardan bakınca şuan sonyden vazgeçmeme nedenim bir çok kişinin playstation için bu tv yi önermesi...sony düşük puan nedeni 4k dan mı kaynaklanıyor acaba...yardımcı olursanız sevinrim...
  • bulunsun
  • Arkadaşlar curved model monitor-tv kullanan yada önerebilecek var mı ps4 + bilgisayar için?

Açıkcası internetten biraz araştırmaya çalıştım ama hangi özelliklere dikkat etmem gerekiyor pek bilmediğim için sonuç alamadım. Bütce olarak 2-2.5 düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Private-Miller

quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

PES 2017 de eklendi.

Bu tv nin input lag orani kaç Biliyormusunuz?

w805C nin input lag değeri 27ms nin altında...

eğer konu ile ilgili araştırmanız var ise MÜKEMMEL BİR DEĞER
  • Evet bende sony kdl 40w4000 serisini 2005 den bu yana uzun süredir kullaniyorum. Daha çok Cod ve ya fps oyunlarda canavar gibi maşallah :) inpulag 8ms bir tv icin cok cok iyi. Yeni çıkan tv lerdeki ekstra özellikler; 3d olması android olması illaki fps multiplayer oyunlarda sıkıntı yaşatabilir. Ama hem fiyat hem performans olarak bu tv gerçekten çok başarılı. Ama yeni nesil için gelicek cihazlar 4k desteklicegi için ben seçimimi sony xd8505 veya herhangi bir sony B serisinden yanayım. Hatta geçen aliyordum teşhir ürünu vardi x8505 3600 e vericekledi vazgeçtim belki birtane 9 B serisi yakalarsam hala aklımda.

• Arkadaşlar bu tv nin şu an en dusuk fiyatını 2200 tl olarak buldum gittigidiyor da sizler nerden aldınız yardımcı olur musunuz

• Arkadaslar bende de 55'' lik w805c modeli var, cidden harika bir televizyon, playstationla da uyumu gayet guzel. Aksam eve gittigimde oyunlar icin verilen ekran ayarlarini da denicem bakalim nasil olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokszli -- 19 Eylül 2016; 18:25:56 >
  • elinize sağlık baya ugraşmışsınız yazmak için teşekkürler.
  • uydusu cok yavas ve kanal listesini toplu goremiyormusuz doğru mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 23 Eylül 2016; 5:01:58 >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    uydusundan ziyade kumanda kullanımı yavaş. dahili uyduların hepsi yavaştır zaten. 50 TL ye harici bir uydu alıcısı alın ve kanal geçiş problemlerinizden kurtulun. 50 TL lik bir çözüm bu. ama kumandası biraz yavaş. (öyle çok çok yavaşta değil ama fark ediyorsunuz biraz yavaş olduğunu) bunun sebebi TV den değil, henüz oturmamış olan ANDROID sistemlerden ötürüdür. SONY ve PHILIPS yeni televizyonları ile ANDROID işletim sistemi kullanımında öncü oldular. ama daha yolun başındalar. tüm yeni android tvlerde bu sorun vardır. bilginiz olsun. kanal listesi konusunda bir şey yazamayacağım çünkü sadece oyun için kullanıyorum. sadece harici bir uydu takmıştım ve kanallar canavar gibi çalışıyordu. geçiş hızları akışkandı ve menü olarak uydunun menüsünü kullanıyordum. hiç sorun çıkarmıyordu. 1600 TL ye gördü iseniz sakın kaçırmayın. o fiyata ilk kez duyuyorum bu televizyondan.

• FIFA 2017 için ince ayarlar İLK SAYFAYA EKLENMİŞTİR
  • Televizyon yerine bir oyuncu monitörü tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Televizyon yerine bir oyuncu monitörü tavsiye ederim

8 oyuncu monitörü denedim. Buna ACER Z35 PREDATOR da dahil...
    bende tavsiye etmem

KONSOL = TV (paneli iyi bir tv)
  • Merhaba, hali hazır da hem PS4 hem XOne kullanıcısıyım. Bunlara ek olarak, Playstation Pro ve Xbox One S siparişi verdim. Şimdi yeni bir tv almak istiyorum. Aklım hep Sony W805 veya W905 serilerinden yana 43" boyuta sahip bir tvde idi fakat bakınırken Sony 43W805C ile Samsung 43KU7000 (4K) tv fiyatları teknosa da aynı 2300TL. Bana ileriye de dönük olarak Ps Pro ve One S de 4K Upscale de olduğunu göz önüne alarak hangisini önerirsiniz ?
  • 4k samsung 1080p sony ile aynı fiyattaysa o samsungdan şüphelenirim sony alırım tabiki. Ve aldımda 55 inch olan modelini aldım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.