Şimdi Ara

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
35
Favori
33.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mike4peace

Malesef hiçbir şekilde yapamadım. Kolu çıkartıp sadece usbyi 1. porta takınca autobleem açıldı. Fakat 2 tane koyduğum oyunları görmedi yine. Zaten start tuşuna bastığımda yine siyah ekranda kaldı. Aşağıda elektrikçi var ona gidip akım limitleyiciyi iptal ettiricem 1 2 saate. Aslında basit bir işlem fakat lehim aleti olmadığı için yapamıyorum. Sonuçları paylaşırım buradan.
    Dediğim gibi gidip elektriçiye lehimlettirdim ve sorunsuz çalıştı emin olmak için kapatıp açtım birkaç defa yine de oldu. Yapması oldukça basit, 2 usb girişi için 2 tane akım limitleyici var. Aşağıda gösterdiğim noktaları birbirine lehimleyeceksiniz hepsi bu.

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

Dediğim gibi gidip elektriçiye lehimlettirdim ve sorunsuz çalıştı emin olmak için kapatıp açtım birkaç defa yine de oldu. Yapması oldukça basit, 2 usb girişi için 2 tane akım limitleyici var. Aşağıda gösterdiğim noktaları birbirine lehimleyeceksiniz hepsi bu.

Alıntıları Göster
    Bu işlem sonrası cihazda çalışmayan USB flash bellekleriniz mi çalışmaya başladı?

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Elim de iki usb var (Toshiba 8GB TransMemory ve kingston datatraveler 1gb). İkisi de birer kez çalışmıştı ama onun dışında başarısız oldu. Girdiği zamanda bir tuşa basınca direkt siyah ekrana atıyordu. Şuanki durum 1gb artık sorunsuz çalışıyor 1 tane oyun atabildim kapasiteden dolayı gta 2, sorunsuz oynayabildim. Diğeri ise yine de çalışmadı, temassızlık sorunu oluyordu bilgisayarda da, belki de onunla ilgilidir. Her neyse gidip yeni bir tane alacağım 32gb'lık.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Tam benim yoğun olduğum günler taşınma tadilat dünya kadar işle uğraşıyordum hiç internete girmek için vaktim olmadı kaçırmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps1 ile arasinda ne fark varkii clasikin?ayni oyunlar orada da ayni sonucta!bu kadar parayi niye vereyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Ps1 ile arasinda ne fark varkii clasikin?ayni oyunlar orada da ayni sonucta!bu kadar parayi niye vereyim
    Hdmi cıkışı var. 720p goruntu veriyor. Hackleyince cd, göz derdi olmadan bir yığın oyun oynayabiliyorsun. Ayrıca snes, nes... vs oyunları da oynatabiliyor. Gerçi denemedim ama nette nasıl yapıldıgı ile ilgili videolar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 31 Ağustos 2019; 10:9:27 >
  • Oyun önerisi vereyim arkadaşlar.
    1- Ehrgeiz (iki modu var arcade modu yani dövüş modu, story modu ise ilerlemeli ve gerçekten harikadır youtubeden story mode ya da quest mode yazıp videolarını izleyebilirsiniz speedrun denemeleri dahi yapılmış harika oyundur.)
    2- Big o’l bass 2 (iki kişi de oynanabiliyor harika bir balık yakalama oyunu)
    3- Street fighter ex plus alpha
    4- Yugioh Forbidden memories
    5- Metal Gear Solid
    6- Digimon world

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 68023967 -- 30 Ağustos 2019; 22:7:12 >
  • bende yapamadım nes oyunlarını. çekirdek seçmemi istiyor ama tek tek denemekten sıkıldım. ne güzel snow bross a heves etmiştim :)
  • Güzel konu elinize sağlık

• Hiç bir yerde kalmadı mı acaba?
    Vatan şehir dışında var, teknosa yok, mediamarkt ta da görünmüyor :(

• jorge kullanıcısına yanıt
    emülatör işi maalesef ki zor

• Merhaba nascar rumble oyununu nasıl yükleyebilrim ya da calıstırabilirim tesekkrüelr

• Skylined kullanıcısına yanıt
    işin ilginci ps1 oyunları da olmadı ya da ben yapamıyorum
  • Arkadaşlar oyunları nasıl yükleyemiyorsunuz gayet basit ya sadece games klasörüne,klasör halinde oyunları atıyorsunuz bu kadar cihaz otomatik tarıyor zaten.

Bu aşamayı yapıpda sonuç alamıyorsanız büyük ihtimalle hatalı olan USB’dir farklı bir USB bellek ile deneyin.

• sonunda fba çalıştırdım. romların fba olması şart torrentte pirate bay de mevcut

winkawaks romları çalışmıyor core yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 31 Ağustos 2019; 12:42:15 >
  • jorge kullanıcısına yanıt
    ps1 oyunları sorun yok emülasyon daha iyi olabilirdi

sorun sıkıntı kısmı retro emü de oluyor

• Oyun tavsiyedi Bomberman

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Arkadaşlar oyunları nasıl yükleyemiyorsunuz gayet basit ya sadece games klasörüne,klasör halinde oyunları atıyorsunuz bu kadar cihaz otomatik tarıyor zaten.

Bu aşamayı yapıpda sonuç alamıyorsanız büyük ihtimalle hatalı olan USB’dir farklı bir USB bellek ile deneyin.
    Autobleem mi bleemsync mi kullanıyorsunuz? Kararsız kaldım hangisi daha iyi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

Autobleem mi bleemsync mi kullanıyorsunuz? Kararsız kaldım hangisi daha iyi acaba

Alıntıları Göster
    AutoBleem daha pratik ve kolay..

• Merhaba! Lütfen yardımcı olur musunuz? Ben yeni oyun yüklemek istiyorum ve kız arkadasımla birlikte oynamak istiyorum oyun ismi nascar rumble. Ne izlemem gerek adım adım yazar mısınız autoblem falan bilgim yok il mesajdaki videoyu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.